Jak měl Kapitán Amerika vrátit KamenyJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:9 385

O tom, jak měli skončit Avengers: Endgame jsme tu již měli dvě videa, přesto se však do nich podle tvůrců nevešlo vše. Proto přišli s dalším videem, které nám ukáže, jak to mohlo vypadat, když Kapitán Amerika vracel Kameny nekonečna do původních časových linií.

Přepis titulků

Musíš vrátit Kameny do stejného okamžiku, kdy jsme je vzali. Postarat se o všechny větve. Nebojte. 3, 2, 1... běž. JAK MĚL KAPITÁN AMERIKA VRÁTIT KAMENY Návrat za 3, 2... - Zapomněl jsem žezlo. - Co? Lokiho žezlo.

Na Kámen mysli. Nebo jsi snad chtěl, abych ho jen pohodil na zem? - Ne, dejte mu to žezlo. - Tady máš. Dobře. Jdeme na to. 3, 2, 1... - Tady máš. - Díky, Prastará. A tady je! To je rychlost. Děkuju. Jasná věc.

Vsadím se, že odteď to bude hračka. Jako vážně? - Potřebuju Teserakt. - Ale no tak. To musí stačit. Hej ty! Co se stalo? Nemůžu se dotknout Kamenu moci. To je kvůli tomu, že patří do týhle kulatý věcičky. - Kulatý věcičky?

- Jo, kulatý věcičky. Díky, že mi o tom říkáš až teď. Fajn. Teď tě musíme vrátit zpátky... Ještě něco dalšího, co bych měl vědět nebo si vzít na tuhle pekelnou misi? Ne. Počkej, vlastně je. Musíš napíchnout Thorovu holku. - Cože? - 3, 2, 1, běž! - Jdi ode mě pryč! - Moc se omlouvám! Jen do tebe potřebuju tohle strčit.

Thore! Čau, Thore. Loki, co to zase zkoušíš za triky? Hej lidi! Vážně si myslím, že jsme to měli probrat předtím, než všichni odešli. Už ti zbývá poslední, to je v pohodě. To dáš! Steven Rodgers, syn Sáry...

Red Skull? Ty zm... Mluv slušně, Kapitáne! Cože? Jako vážně? Ty seš tu taky? Co? Myslels, že seš jedinej, kdo má tuhle věc na cesty časem? To je rozkošný.

To seš celej ty. Tys neslyšel o fúzi Foxu a Disneyho? Brzo budeme jedna velká šťastná rodinka. Jako bráchové. To už je moc. Končím. Tady máš svůj pitomý šutr. Já se vracím za svou holkou. Máš recht. To bys vážně měl. Jdi za ní. Jdi za ní, ty sexy chlapáku. Jdi za ní a nikdy se neohlížej.

- A tohle si nechám. - Vrať to. - Steve? - Ahoj, jsem zpět. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně, i na youtube je ohledně toho docela bouřná diskuze, mluví deadpoola sám Ryan Reynolds nebo je to jenom dobrý imitátor s hodně podobným hlasem?

10

Odpovědět

Bouřná diskuze? Pár lidí tam píše, že si myslí, že je to sám Ryan inkognito, ve skutečnosti je to Jon Bailey, hlas Upřímných trailerů.

00

Odpovědět

+XardassZáleží na tom, jaké se ti zobrazují komentáře, já jich tam měl docela hodně. Bylo tam psáno i to, co říkáš, ale dost lidí zpochybňuje tuto informaci. Když jsem se snažil dohledat nějaký ofiko zdroj, tak jsem našel jedině https://twitter.com/thehishedotcom. Je tam příspěvek, který by to potrvdil, ale sám jsem na vážkách, ta hlasová podoba je...

00

Odpovědět

+TStancekTak si to shrňme. Máme tu imitátora hlasů, který na Twitteru sám potvrdil, že tu postavu v tom konkrétním videu namluvil on. A pak tu máme co? Lidi, kteří nedokážou uvěřit, že Jon dělá svou práci tak dobře, že nedokázali rozpoznat rozdíl mezi jeho hlasem a hlasem Ryana Reynoldse, tudíž to určitě tajně namluvil sám Ryan? No, asi bych to bral jako obří pochvalu Jonu Baileymu :D

90

Odpovědět

Ten teserakt me napadl uz v kine. A taky to, ze si Thor z Endgame vzal to kladivo. TIm o nej pripravil Thora z doby, kdy bojoval proti tem Elfum. A tak dokola. Je fakt, jsem si treba neuvedomil, ze musi ten jeden kamen zase dostat do cloveka, nebo ze Finn ho taky vytahl v tom "obalu" :D A vubec... kdo doopravdy vi, jak cestovani casem funguje :D

61

Odpovědět

Ve filmu vysvětlili, že cestováním do minulosti čas nezměníš, stane se z toho přítomnost, jediné co by mohlo změnit minulost jsou právě kameny nekonečna, proto je museli vrátit. Nicméně nikdo neříkal, že se musí vrátit v původních nádobách, stačilo je dát to té časové osy. Nejvíc nelogické ale bylo, že když nemůžete změnit minulost, ale vytváříte si cestou do minulosti přítomnost, proč se nevrátili pro Tonyho, Gamoru, Scarlett Johannson. Nebo si na boj s Thanosem mohli přivést 30 thórů a časové lince by to bylo u p****e. Tím že udělali to cestovnání časem takhle, si to zkomplikovali mnohem víc, než kdyby bylo ve smyčce nebo jako v Back to the future.

32

Odpovědět

+KyjakJenomze jde o to (ciste teoreticky, protoze cestovani casem nedokaze vysvetlit asi nikdo :D ), ze tim, ze napr. Loki utekl nakonec s teseraktem, a Cap s Tonym museli jeste davno pred tu chvili, uz je jina pritomnost. A tim se jim vytvorila jina, nova casova osa. Takze v tyhle ose se nikdy neodehral Thor 2 tak, jak ho zname z kina. To same Thorovo kladivo, ktery si vzal Thor z Endgame tomu Thorovi z dvojky. Tim padem Ragnarok taky probehl uplne jinak. Vlastne uz v druhe Avengers, protoze by byl bez nej. My bychom porad znali marvelovky tak, jak jsou, protoze by to byla jen jedna z tech alt. realit a cas by tim nezmenili, tak by ani nesmazali udalosti, co jsme uz videli. Ale oni ty ostatni vetve vytvorili tak, jako tak. Naopak je museli vratit do toho okamziku, kdy chybel. A to bylo ve 4 z 5 pripadu neproveditelny.

10

Odpovědět

+Habanszale prd, oni udelali novou casovou linku - vetev, ale ty kameny a vsechno vratili presne do ty doby kdy to vzali takze se jakoby nic nestalo, takze se ta vetev zase smazala a stala se ta realita jak ji zname beze zmen

00

Odpovědět

+aleNo ale porad bude jina linka s tim teseraktem. Protoze oni ho vratili do doby, kdy byl na ty zakladne, kde Stark potkal tatu. Ale porad chybi ten v ty ose, kde jim s tim plachnul Loki. Takze porad tu minimalne jedna nova realita je. :) A od ty se budou dal rozvijet novy.

10

Odpovědět

+Habanszpresne s tým teseraktom by mal nadviazať seriál Loki, takže áno, určite vznikla nová realita

10

Odpovědět

Co my víme, třeba to tak proběhlo :))

40