Spider-Man: Paralelní světyJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:7 861

Letošní (naprosto zasloužený) vítěz Oscara za Nejlepší animovaný film si tvůrci Jak to mělo skončit rozhodně nemohli nechat ujít. A co vy? Už jste na tomhle netradičním komiksovém filmu taky byli?

Poznámky: "Kingpin smash!" je parafráze slavného "Hulk smash!"
Noir Spider-Man zní povědomě, protože ve filmu ho namluvil Nicolas Cage.
Ve scéně na konci s mnoha Batmany si můžete všimnout i LEGO Batmana.

Přepis titulků

Tak si to ještě jednou zopákneme. Jmenuju se Peter Parker. Natočili o mně několik filmů a během posledních 14 let jsem měl několik Jak to mělo skončit. Uskočil jsem před granáty, hádal jsem se s mluvící ještěrkou, rozhodl jsem se stát Avengerem, a dokonce jsem udělal i tohle: Střelím tohoto smrtelníka do obličeje! To bylo temné, nebudu lhát. Ale předpověděl jsem spolupráci Marvelu a Sony.

Takže tak. No nic. Opakovaně jsem dostal druhou šanci na Jak to mělo sko-- Spider-Mane, přestaneš dělat vypravěče? - Cože? Počkat. Ty jsi ten kluk, kterého jsem potkal už dávno? - Jo. Páni, teď se cítím staře. Děláš vypravěče. Je to zbytečné. Není! To já prostě dělám. Dělám vypravěče. - Omluvám se, ale tohle... - Nedělej vypravěče! Dobře, kouknem se, jak měly skončit Paralelní světy.

JAK MĚL SKONČIT SPIDER-MAN: PARALELNÍ SVĚTY Pane Moralesi, zase pozdě. Podle Einsteina je čas relativní. Možná tu nejsem pozdě, možná jste tu vy ostatní brzy. Pardon, bylo tu hrozné ticho. Počkat, ty nejsi má studentka, kdo jsi? Co to bylo? Dostaň se nahoru, strč tam klíč a znič to.

- Nemáš moc času. - Ale jak se tam mám dostat? V klidu, to je zařízené. Tumáš. Stačí zabít pár pavoučků. A pak vám vrátíme vaši rodinu. - Kolik rodin jen budete chtít. - Zítra... - V mém urychlovači. - Mám nápad! Proč to neudělat hned a nedat hrdinům čas vás zastavit? To je fakt. Ne zítra, ale hned. Uvidíme se u urychlovače. Takže se mi vrátila žena i kluk.

Ale to není tvá žena a kluk. Ukradl jsi je z jiné dimenze. Jo, co když se tvé další já strašně naštve a bude se chtít pomstít? To se nestane. Ty! Já tě zabiju! Víš, že mám termovizi? Vidím tě. - Dělej blbého.

- Nevidíš. Zas tak blbého ne! Strejdo Aarone, prosím. Prowlere, na co čekáš? Dokonči to. Pavoučí smysl! Zachránil jsem ti život! To není hezké! V pohodě, kluku? - Díky, Milesi, zachránil jsi mi život. - Není zač, strejdo Aarone. - Ale stejně půjdeš do vězení. - Ale ne. Vzal jsi mi mou rodinu.

Teď zajistím, že ty tu svou nikdy neuvidíš. Kingpinův úder! Vstávej, Spider-Mane! NEBO Vzal jsi mi mou rodinu. Teď zajistím, že ty tu svou nikdy neuvidíš. - Tati? - Milesi? Teda...

Díky za vaši dnešní odvahu. TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY Milesi? Milesi? Máš chvilku? - Zapomněli jsme na tvou scénu v kavárně! - Cože? - Je to tradice. - Dobrá práce, kluku. To je Batman a Superman? Jo, celý den tu vysedávají a soudí práci ostatních.

Je to smutné, ale nic jiného nemají. Ahoj, kamarádi, slyšeli jste, jak jsme zachránili vesmír? Ano, slyšeli, gratulujeme. Je zázrak, že ty i tvůj táta jste tu explozi přežili, ale co už. - Podle mě to nezní divně. - Zní to normálně. - Já přežívám výbuchy každou chvíli. - Co myslíš, Bruci? - Nevím. Podle mě jste toho hodně okopírovali od Batmana. Cože?

Okopírovali? Jak? - Spider-Manovo doupě. - Spousta hrdinů má tajné doupě. - Příbuzný zemře v zapadlé uličce. - Standardní hrdinská motivace. Noir týpek. Neříkejte, že to není kopie Batmana. - Jsi můj nejoblíbenější. - Díky. Prasátko, ty mi připomínáš Looney Tunes. - Warner Brothers? To je blízko. - Omlouvat se nebudu. A vy tři? Zatím nic nemám, ale něco mě napadne. Proč je Batman mrzutý?

- Protože je to Batman? - Dal by si cukrátka? - Podle mě hledáš důvody, proč být negativní. - Ne. - Ale jo. - Tak jo, dostal jsi mě. - Nic z toho jsem nemyslel vážně. - Cože? Takže... - Podle mě jste nej. - Cože to? - Nejlepší film? - Taková chvála! - Opravdu? Když Miles řekl Peterovi: "Musíš se vrátit domů," a poslal ho zpátky, tak jsem si říkal: "On je z nás ten nejlepší!"

- Páni, Batmanovi se líbil náš film. - Je tak inspirativní! - Tak jo, uber, Batmane. - A píseň What's Up Danger?! Má toho teď moc. - Je teď v přechodu. - To není jednoduché. - Zníš povědomě. - Nevím, co myslíš. Takhle to teď bude? Týmy Spider-Manů z paralelních světů?

- To by šlo. - Jiné plány nemám. Doufám, že jo. Musíme zjistit, kam tohle směřuje. Cože? Co kam směřuje? Hej... Hej... Paráda, tentokrát se ti nepřilepily ruce do jejích vlasů. Co? Jak to víte? - Jak?

To ví všichni. - Preferuju kluzké ruce. - To je trapas! - Kluk nám vyrostl. Kéž bych se mohl stýkat se všemi ostatními Batmany. Vysvětlím vám to. Tenhle hranolek je můj vesmír. Úžasný, dokonalý, zvládne cokoliv. Vaše hranolky jsou jiné. Tahle je stará a retro, trošku směsná, takže tvoje. Tvůj hranolek by si dal každý. Je lahodný. A tvůj hranolek má bradavky.

Je divný a nechutný. - O tvém hranolku nemluvíme. - Mám na hrudi bradavky. - Protože jsem Batman. - Ne! To můžu říkat jen já! Proč jen ty? Taky jsem Batman. - Protože jsem Batman! - Já jsem taky Batman, troubo. Jste Batmani, ale já říkám: "Protože jsem Batman!" - Já to říkám taky. - Ne! Jen já! - Protože jsem Batman! - I já. - Ne!

Já! - Jsem Batman! - Já jsem Batman! - Já taky. Já byl taky Batman! Přestaňte mi to brát! Já jsem Batman! Tohle byla velká chyba. Spider-Man, Spider-Man, dělá věci, co pavouk zvládne. Už zase! Miles Morales a jeho kamarádi Peter, Peni, Prase, Noir a Spider-Gwen.

Ukaž mi to ještě jednou. - Hej... - Takže takhle: Hej, jak je? Ne, bez toho "Jak je?" Jenom: Hej... Hej, jsem Batman. Ne, jenom: Hej... Hej... Chceš znát mou tajnou identitu?

- Tohle bude chvíli trvat. - Hej, jsem Batman! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta Supermanova narážka na to, že z ní podobně vychází z toho, že Nicolas Cage měl kdysi hrát Supermana pod režii Tima Burtona, pak taky že Cage namluvil Supermana v animáku Teen Titans Go! To the Movies z roku 2018. A ještě pár věcí o Cageovi a jeho vztahu k Muži z oceli. Cageovi před pár lety ukradli první číslo komiksu, kde se objevil Superman. Druhá zajímavost je to, že Cage svého syna pojmenoval Kal-El, což je pravé jméno Supermana.

40

Odpovědět

Na to že vídeá od HISHE sú totálne trápne a debilné tak táto časť sa mi dosť páčila (nezabudnite ma umínuskovať lebo som nepekne povedal na vašu milovanú sériu)

110

Odpovědět

ked su všetky trápne prečo ich stale sleduješ ?

20

Odpovědět

+/ľš+š*č*ť+Pozerával som to pred 1 rokom. Keď som sa k tomu vrátil uvedomil som si že to nemá také kvality aby tieto časti mali hodnotenie hodnotenie 75% až 95%. Prajem pekný deň

11

Odpovědět

Neboj, lidi ví, že mohou vyjádřit nesouhlas palcem i bez tvé připomínky, kterou nevím, co někteří vždy sledujete.

20