Black WidowJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:3 327
Jak měla skončit poslední marvelovka, ve které si zahrála Scarlett Johansson v hlavní roli?

Přepis titulků

Sponzorem této epizody je Genshin Impact. Z odkazu v popisku na YouTube si tuto hru můžete stáhnout. Co to děláš? Děláš si srandu? Oběma nám to moc jde. To jako střílíš na mě? Fakt? Tak tumáš! No do zádele. Tak to jsme asi v hajzlu…

Widow, Widow, je tu Black Widow! Widow, Widow, je tu Black Widow! Zlomila jsem si všechny kosti v těle. NEBO Jako zázrakem jsem dopadla na nohy. V pořádku? Jak ti můžu pomoct? Sundej mi ten náramek. Dobře. Díky.

- Yeleno! - Je na křídle. Na co čekáte? Bavila jsem… Ne! YELENA BELOVA MYSLELA SI, ŽE RUKOU PRORAZÍ TURBÍNU NEBO Ne! Dobrý způsob, jak umřít. Co to s tebou je?

YELENA. MILOVALA KAPSY FANČA. NO CO? TAK TO MĚLA V PASE! Povedlo se. Zničili jsme Červenou místnost. Jděte beze mě. Zdržím je. Zdržíš je? To není ten důvod, proč chceš, abychom odešli. - Ale jo. - To teda ne. Chceš, abychom odešli, abys tu mohla epicky pózovat do kamery. - To teda ne!

- Seš hrozná pozérka. „Koukejte na mě, všechny jsem zachránila! A teď hledím na přijíždějící nepřátele.“ Nebuď blbá. No tak, jdeme. No dobře. Tak jsme odešli, chtěla jsem naposled být středem pozornosti, ale co už. Proč bys měla být středem pozornosti jenom ty? To já Červenou místnost shodila z oblohy. A já zachránila ostatní vdovy, než tě zabily.

A já… jsem se taky účastnil. Protože jsem si zlomila nos. A získala jsem seznam vdov. A zachránila jsem Dreykovovu dceru. No tak, věděli jste, že to bude o mně. Máš kliku, že Taskmaster není naštvaná po tom výbuchu v dětství. Naštvaná?

Ale. Máme dobrý vztah. Že jo, holka? Vidíte? Vůbec není naštvaná. - Tak co teď? - Osvobodíme ostatní vdovy. Já se vrátím za rodinou k Avengers. - Jen potřebuju tryskáč. - Já jeden mám! Mám tryskáč. Můžeš ho využít. - Chceš mě vzít na projížďku v Batwingu? - Jasně. Nelíbí se mi, co slyším. Jak tomu zakuklenci se špičatýma ušima můžu svěřit dceru?

- Není tvá skutečná dcera. - Tak trochu jsem ji vychovával. - Chvíli. - Je to dospělá žena. - Umím se o sebe postarat, Alexei. - Ne, Natašo. Neměla by ses projíždět s cizími chlapci. - Nejsi její otec. - Bojím se o ni. Co když má něco za lubem? Za lubem toho mám spoustu. Nebo taky za Bat-lubem.

- Trapas. - Narovnej se, Supermane. - Naroste ti hrb! - Co? To teda ne! - Tak se narovnej. - Tak dost! Pokud chceš chodit s mou dcerou, tak se mi musíš prokázat. Do toho. Jak to děláš? Protože jsem Batman! TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY PŘED SCÉNOU NA MOSTU Taskmaster, jak jsi na tom?

Úspěšně jsem našla balíček, který Yelena poslala své sestře. To je moje holka! Jak se ti to povedlo? - To není vysvětleno. - Dobře. A co dál? Schovám se na stromě a počkám, až Nataša pojede s balíčkem kolem. - Víš, že má ten balíček u sebe? - Doufám v to. Pak na její auto střelím výbušný šíp.

Nezničí to balíček? Člověk by to čekal, ale ne, jen to převrátí její auto. Ten balíček pak od ní budu muset získat. To zní jako celkem riskantní plán. Když víš, kde ten balíček je, proč nejdeš k ní domů a nevezmeš si ho? Bydlí snad v hustě zalidněné oblasti? Ne, bydlí sama v lese. - Panebože, Taskmaster.

- Co je? - No tak. - Co? - Jdi k ní domů a vezmi ten balíček. - No dobře. Safryš. Co to… Moje! Brnkačka. KONEC NATAŠA ROMANOVOVÁ JEDINÁ ZRZKA, CO ZBLBLA SOUL STONE Chceš znát…

mou tajnou identitu? To si děláš srandu? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář