Lego BatmanJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:7 345

Legová sólovka Batmana se až v podezřelé míře obešla bez ostatních členů Justice League. Co si o tom myslí Superman?

Přepis titulků

Každá kvalitní parodie... začíná reklamou. - Nový Pompous. - Většinou jdou přeskočit. Tahle zrovna ne. Občas dokonce vyskočí nový okno. Nechápu, proč to nikdo nezakázal. Přeskočit! Hizý.

A nebo Hýšý? Hepčí? Prostě to zní jak kejchnutí. Jak měl skončit Lego Batman. To je vončo. Jdem na to! Jokere, prosím... Pomoz nám.

Ani mě nehne. Alespoň tu umřu s tím, že jsem tvůj největší nepřítel. To teda nejsi, zmlkni! Jo, já tě slyšel už prvně. Ne... Jsi víc než to. Jsi důvod, proč ráno... Neboj se, Bruci, pomoc je tu!

Justice League, čas zachránit svět! Ne! Co tady děláte? Zachraňujem ti kůži! Wonder Woman, laso! - Jasně! - Lidi, ne! A teď všichni táhněte! Já zrovna chtěl... Jo! A vy, lumpové, hybaj za katr!

Jdem na ně! - Dost! Nechte mi je! - Kampak? - Mám to pod kontrolou. - Dvojčata, do zbraně! - Tyranosaurus! - Kyblíček! - K čemu kyblíček? - Šplouch! - Mňau, nech toho! - Tak pojď. - My vám ještě ukážem... Pif, pif, pif, pif. - Ještě se uvidíme, Batmane!

- Já vím! Tohle se nepočítá! Zvládli jsme to! Ne! Ne, ne. Ne, ne, ne. Ne, ne, ne, ne. Ne, ne! Za málo! To bylo boží! Vypálils mi rybník, Cale! A tys mi ztopil projektor Zóny přízraků!

- Já už si nechci hrát. - Co? Proč? - Je to fajn! - Nemůžeš si jen tak přiletět a všechno zachránit! - Tohle je o mně! - O tobě? - Jo! O mně! Koukni se na krabici! B-A-T-M-A-já! Vždyť jsem o tom i zpíval! Slyšel jsem.

Měls fakt originální hlášku. Mělo to být tak epický! To město bylo rozdělený! Museli jsme se spojit, abychom se zachránili. Velice dojemný. A taky velice aktuální. Ale tys to zkazil. A tys zas ke mně přišel, zničil všechny tátovy vzpomínky, nechal u mě krást dítě a pustil z vězení všechny padouchy!

Jo. Na ty vzpomínky bych málem zapomněl. - To byla prča. - Tak prča, jo? - Tak já ti zazpívám! - To vůbec není nutný. Protože jsem Batman! Nemá žádný schopnosti!

- Batman! Bojí se hadích klaunů! - A co jako? Batman! Je závislej na kafi! Mívám dost přesčasů! TAK K ČEMU JUSTICE LEAGUE? Jsem Batman! Zavři chlebárnu! Dej to sem! Hrabe ti?

Jseš suchar. Počítači. Změň heslo na: "Cal El je šulin." Batmane, "šulin" se neříká. - To není hezké. - Sakra, Alfrede! Blbá rodičovská pojistka. Překlad: Maty www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář