Temný rytíř povstalJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:551
Počet zobrazení:8 915

Trilogie Temný rytíř Christophera Nolana měla u diváků obrovský úspěch. Konečně to vypadalo, že začíná úsvit nových akčních snímků s promyšleným scénářem. Jenomže například takový Temný rytíř povstal není po logické stránce ani zdaleka tak dokonalý, jak si většina lidí myslí. Samozřejmě, že film má nesporné kvality a svůj úkol splnil na jedničku, ale pokud se nad dějem trochu zamyslíte, najdete pár blbostí. A právě ty si vzala na paškál skupina HISHE v dnešním Jak to mělo skončit

Jak se k závěrečnému dílu série Temný rytíř stavíte s odstupem času vy? Máte tip na animovanou parodii od HISHE, která by se tu měla objevit příští týden? Dejte nám vědět do komentářů.

 

Přepis titulků

Slečno Kyleová, chcete znát mou pravou identitu? - Je to Bruce Wayne? - Jak to, že všichni vě... teda, chci říct... možná. Právě jsi udělala velkou chybu. Obávám se, že ne tak velkou jako ty. - Bane! - Tady si na formality nepotrpíme, pane Wayne. - To se mi hodí.

Batšipka! - Co je to? - Uspávací šipka? - Jo. Chtěl jsem si je schovat na pozdějc, ale pak jsem si řekl: - "Teď je ta správná chvíle." - Budete muset přijít s něčím lepš... To by mělo stačit. NEBO - Bane se ukrývá v podzemí. - Tak tam pošlete všechny jednotky. Ty ve službě i mimo ni. Nezajímá mě, co dělají. Napochodujte tam a dostaňte ho ven. To není nejlepší nápad, pane.

Co když se něco stane a nezůstane tu žádný polda? Krucifix! Máte pravdu. Asi už z těch léků blázním. Tak jenom obsaďte východy a pošlete tam SWAT tým. Dobrý postřeh, bažante. Na, vem si! NEBO Dobře, jenom položím na skener svou ruku. Asi jsem spustil zaplavovací bezpečnostní protokol. Hádám, že tohle narušilo vaše plány na ukradení reaktoru, ne? Omlouvám se.

No, buď začněte plavat, nebo umřete. NEBO Připravte se. Otcovo dílo je hotovo. Nejhorší smrt na světě. Musím to dostat nad záliv. Zbláznil ses? Vždyť hrozně krvácíš. Jo, pobodali mě. Možná vykrvácím, ale to je v pohodě.

Protože... Protože jsem Batman! A kruciš! Hádám, že tohle znamená, že jsme v prdeli. NEBO Čau, Alfréde! Promiň, že jsi kvůli Bruceovi brečel. Pořád mě štve, že žádná důležitá gothamská postava neumřela.

Já vím. Je to boží! - Ale jako vůbec nikdo! Ani ty. - Ani já. Měl jsi zlomenou páteř, zlomené srdce, dokonce jsi byl na mizině. - Dokonce tě i pobodali, ty vole. - Jo. Jak to, že ještě žiješ? Zapomeň na to! Vím, co řekn... Protože jsem Batman! - Naběhl jsem si, co? - To jo. JAK MĚL SKONČIT TEMNÝ RYTÍŘ POVSTAL Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Tak tohle si na sebe teda nenavlíknu!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Because I'm Batman.

212

Odpovědět

Už když jsem TDKR viděl poprvé, tak jsem si říkal, že to odflákli, sestříhali nemožně a nechali obrovský mezery. Některé věci absolutně nedávali smysl a tak... Velká škoda!!! I tak je to film super, ale mohl být naprosto úžasnej, škoda...

342

Odpovědět

velka skoda toho filmu, inak asi najlepsie HISHE :)

243

Odpovědět

Povstal je s velkym P.
Me se taky nejdriv moc nelibil ale potom jo.

2215

Odpovědět

Ale on se jmenuje Batman, ne Povstal.

342

Odpovědět

+Ninjer"BECAUSE I'M POVSTAL!"

542

Odpovědět

+Ninjerprestan fetovat, nebo te to zabije.
film se jmenuje
The Dark Knight Rises

Temny Rytir Povstal.

110

Odpovědět

Velká písmena v celém názvu filmu (kromě členů a předložek) se píší v angličtině, v češtině ne.

92

Odpovědět

+JackoloTo ale neplati prave na nazvy predmetu. Tam pravidla cestiny proste neplati.

13

Odpovědět

+Jackoloa vubec prekladat nazvy je kravina :) ale jinak dobrej preklad

12

Odpovědět

Chtělo by to toho nového Badmana od College Humor .. Ten díl jak se v něm objeví i Superman :-) ..
Jinak pokud nějaké video od HISHE tak určitě: ,,How The Avengers Should Have Ended".

254

Odpovědět

Avengers budou.

313

Odpovědět

TDKR byl špatnej film. Strašně jsem se na něj těšil a pak jsem z kina ocházel nasranej a zklamanej. A to mám Nolana, Hardyho i Bejla rád. Pamatuju, jak jsem se v kině smál při ubohém výkonu Marion Cotillard.
Kdyby se film neměřil s ostatními letními blockbustery tak by neměl ani tak dobré hodnocení. Na jejich poměr byl totiž ještě stále relativně nadprůměrný.
Temnný rytíř>Batman začíná>Batmani od Burtona>TDKR

2135

Odpovědět

No jo, ale když vezmeš v potaz dva celky od Burtona a od Nolana, Nolan dle mého názoru s přehledem vede a ty tři filmy byly na konec taková příjemná konkávní parabola. :)

2512

Odpovědět

Temný rytíř povstal je s odstupem času horší film než Temný rytíř, a byl horší i hned jak přišel do kin, akorát že tenkrát bylo nadšení teenagerů tak velké, že nemělo smysl jim to vysvětlovat na víc než 3 fanstránkách zároveň. Teď už to nemá smysl tuplem.

2128

Odpovědět

To musí fakt bavit vysvětlovat teenagerům po x fanstránkách, že se ti film nelíbí a přesvědčovat je, jak je špatný. Ty budeš asi takový malý trollík, co? No hlavně že jsi schopen napsat takový protiřečnický obrat jako "s odstupem času horší film než Temný rytíř" a hned za to "a byl horší i hned jak přišel do kin".

284

Odpovědět

+R3diNevím co se ti na tom nezdá, byl horší tehdy a je horší teď.

209

Odpovědět

Kavárna skvělá, ale ten konec s Robinem? To to zabilo.

301

Odpovědět

Hodne odflakly, koncu meli spoustu a ani jeden se jim nepoved...

2110

Odpovědět

Já nevím proč, ale vždy když teď vidím něco spojeného s batmanem, tak si vzpomenou pouze na jedno: "Harvey Dent. Can he be trusted?"

273

Odpovědět

Ten konec to vždycky zařízne :D

231

Odpovědět

Jackolo, máš v plánu Pul Fiction?

201

Odpovědět

Mám, ale ne hned.

221

Odpovědět

se divím že třeba neudělaly že cesta z vězení trvala moc dlouho a mezitím ta bomba bouchla

236

Odpovědět

Pamatuju si, jak jsem na temném rytíři byla v kině a na konci hrozně brečela. Měla jsem co dělat, aby ostatní neviděli, že jsem si pobrečela :D

239

Odpovědět

Jak já miluju Super Café. Anyways, myslím, že by se měl konečně přeložit Predátor, neb pro mě je to prostě nejlepší díl HISHE.

204

Další