Batman vs. SupermanKavárna superhrdinů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:823
Počet zobrazení:11 205

Dnes se opět podíváme pouze do kavárny superhrdinů, kde se tentokrát Batman se Supermanem pobaví o svém chystaném versus filmu.

 

Přepis titulků

- Cóóóóóóóóóó? - Cóóóóóoóóóó? - Budeme spolu v jednom filmu. - Já vím. - Bude to senzace. - Mám tolik otázek. - Jo, já taky. - Myslíš, že tam bude kavárna? - Pochybuju. - O čem to bude? - Netuším. - Chtějí všem namluvit, že budeme stát proti sobě. - Proti sobě? Jako kdo by vyhrál v souboji? To je divný. - Jak se to bude jmenovat?

- Podle mě se nabízí jenom jeden název. Temný rytíř povstal... zase. - A pak namlátí Supermanovi. - To určitě! - Mně to zní jako vhodný název. - Ale no tak, nebudeme si nic nalhávat. Pokud budeme název vymýšlet takhle, tak by se to mělo jmenovat Muž z oceli: Dělovka z vesmíru, po které Batmanovi vybouchly všechny vnitřnosti. ...nebo že by ne? V žádným případě! Klidně tě vymažu z povrchu zemskýho, jako meteor vymazal dinosaury. Ale, prosím tě!

Přežil jsem atomovku. Chceš říct, že jsi všechny přesvědčil o tom, že jsi u atomovky. Ty vole, vždyť tě pobodala i tvoje přítelkyně, když stála hned vedle tebe. Jokera jsi pořád mlátil do ksichtu a on se jenom smál. Bane ti zlomil páteř a ani jsi ho neporazil, to byla technicky vzato Kočičí žena. A dokonce i Alfréd tě musel zachraňovat z tvýho vlastního hořícího domu. Tím vším jsem si prošel a pořád se držím na nohou. Prostě to nazveme Muž z oceli: Totální nakládačka. Nebo...

Protože je Batman! Tohle je tvoje ultimátní propustka z vězení. - Já bych tě dojebal, vole. - Ani náhodou! Na to jsi až moc velkej skautík. Měl bych jasnou převahu. Skautík, jo? To je vtipný přirovnání. Skauti jsou vždy připravení. To mi připomíná jednoho člověka s určitým multifunkčním opaskem.

Mám v rukávu spoustu triků. Totálně tě zaskočím. Tak jo, Mandarine. Tak odlož ty svoje hračičky, sundej rukavice a dej mi pěstí. - Uvidíme, jestli aspoň mrknu. - Jsi si jistej, že chceš pocítit Batšrám? - Na žádnej šrám nedojde. - Dojde. - Možná tak akorát Batklam. - Už to bude, připravený? - Jo. - Vážně to chceš? - Hele, já se nebojím. - Vážně? - Jo.

- Tak jo, jde se na věc. Já čekám. Muž z oceli... nebyl inspirativní. - To zabolelo. - Mrknul jsi! Padám odsud! Jsem Batman! KAVÁRNA SUPERHDINŮ "BATMAN VS. SUPERMAN" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Batman v Superman ultimate editon ( zabitie väzňa na objednávku, posadnutosť Wallaceho supermanom až sa zbláznil..) je fantastický film, v ktorom sú natlačené tie najepickejšie momenty aké kedy boli v comixe. Evil Superman- je moja najoblúbenejšia časť, lebo všetci vieme z akého hrozného dôvodu vystavil Superman nad celou Zemou stanné právo a mal svoju armádu.. slzy v očiach keď som to videl...

00

Odpovědět

K tomuhle mám jen jednu otázku .. Harvey Dent .. can he be trusted ? :D

210

Odpovědět

chci vidět to video s Paní Úžasňákovou! :D

391

Odpovědět

Because he's Batman!

591

Odpovědět

Že jsem rovnou nenapsal komentář, že jsem napsal komentář s odkazy.
Kolik odkazů může být v komentáři maximálně, aby se zveřejnil bez schvalování?

30

Odpovědět

To od Batmana nebyla čestná rána, ale pěkná podpásovka. :-)

572

Odpovědět

HISHE nikdy nezklamou :)

341

Odpovědět

,,I'm Batman!'' :-D

742

Odpovědět

Jsi to ty Bruci?

81

Odpovědět

Error. Because missing :(( :DDD

20

Odpovědět

Můžete přeložit jak měl skončit Pulp fiction?

241

Odpovědět

Tvoje ultimátní propustka z vězení :-D

591

Odpovědět

To si žádá geekovské reakce. Snad to nebude muset čekat na schválení kvůli kupě odkazů. Snad to čtyři schroustne.

https://www.youtube.com/watch?v=F90nxOlsm1s
https://www.youtube.com/watch?v=OYBClxNR_fU
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/ca/40/4c/ca404c9459dec8cd005a766944b0983a.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=jZmBmP-5WLg

30

Odpovědět

Ouch...

271

Odpovědět

Brutální!

472

Odpovědět

To bolelo :D

1362

Další