To nej z Batmana a SupermanaRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:6 874

Soubojů Batmana se Supermanem je před premiérou jejich společného filmu plný internet. Partička kolem Robot Chicken nemohla zůstat stranou, a tak si užijeme stop motion non-stop superhrdinskou zábavu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Pěkný fáro, Batmane. To je pravá kůže? - Netopýří kůže. Drahá, ale víš jak, miliardář. Chápu tvý téma, ale není to krutý? Nesnáším je. Měl bys vidět jeskyni, když má Alfréd volno. Guano všude. Do hajzlu s nima. - Co se nedozvím o parťákovi. - Je prima si pokecat. Jak bylo ve vesmíru? Víš jak, musel jsem odklidit pár Daxamitů ze Saturnu. Byls na Saturnu? - Ve vesmíru nepřežiju.

- A jó, nemáš superschopnosti. Ukázalo se, že Saturn je Daxamu dost podobnej. Všiml sis? - Na Daxamu jsem taky nebyl. - A jó, nemáš superschopnosti. Jak jsem je tak sbíral, jeden povidá: "Moment, tohle není Daxam?" A já na to: "Myslíš, že se u nás pořád slaví třetí věk Lorda Daxama, - ty špinavej Daxamite?" Chápeš? - Říkám, že jsem na Daxamu nebyl! No, to bys tam asi musel bejt. Jak dlouho ještě do Síně spravedlnosti? - Ubozí rodiče, jak se mi stýská!

- Batmane, musíme... Pořád to děláš? Říká se tomu vzpomínkový den, hovado, ne patnáct minut! - Ale to ty nevíš, nikoho jsi neztratil! - Náhodou jsem přišel o Lois! Pak jsem vrátil čas létáním kolem Země a všechno napravil! - Ne všichni máme tu schopnost, že. - Nejde o schopnost, - ale o to, kolik lásky máš v srdci. - Jenže... - Každý může vrátit čas. I ty. - Vážně? - Musíš jen chtít. - Já chci! - Tak běž!

Utíkej svým srdcem! - Uhni z cesty! Už běžím, mami! - Tohle je krutý, Supermane. - Víš, že tvý schopnosti jsou taky na vině. To dáš, Batmane! Rychleji! - Doufám, že tě nerušíme? - Někdo vás musí inspirovat, ne? Jasně, moji mrtví rodiče a tvé podpaží jsou velmi inspirativní. Bacha na ten kosmický pás, Batmane. Trénuju na něm běh časem a prostorem. Bez obav, Flashi. Batman žádný rychlostní rekord nezlomí. - Ptáky bokem, procházím!

- To je nechutný, vole, vem si ručník! Cože? Hoří! Hoří! Všichni ven, požární poplach, lidi! - Zdravíčko, občané. - To je Batman?! Hele, co je to tam? Tady není nic k vidění. Jsem na procházce. Občane. Madam. Zdravím. Ahoj. Ano, jsem Batman. Mongulův válečný stroj v El Salvadoru zabil tisíce lidí. Jeho dalším cílem jsou... Batmanovy koule! - Kdo sakra spustil požární poplach!

- Bylo to pravidelné cvičení. - Copak se nedíváš na nástěnku? - Momentíček! Pokud jseš ty Batman, kdo je pak tohle? Hej, Batman se neukázal, tak jsem přivedl domovníka. Kdo se do toho netopýřího kostýmu oblíkne je fuk, ne? Takže Liga vás poslala na povinnou terapii, ano? Pro mě to bude zábava. Vy dva se perete jako hadi a štíři, - smím-li to tak říct? - Spíš jako hadi a netopýři. Placák? Vo co ti jde?

Že se rýmujou štíři a netopýři? To má bejt vtipný? Vidíte? Je naštvanej, že jsem podotkl, že pracháč bez schopností v netopýřím ohozu je cosplayer. Na anime expu bys byl hvězda. Cosplay. Anime epo. To ani nejsou slova! Jenom hovna, co padají z hranatý čelisti týhle supersračky! Pánové, jsem nadšen. Dám vám rady, které vás vyvedou z téhle rozepře. Protože už jste unavení, mám pravdu? Věčné hádky nejsou zábava. Ale být superhrdinou by měla být zábava! Zachráníme den a lidé k nám vzhlíží.

Máme svoje super-těla, jsme sexy, máme upnuté oblečení a pláště a kozačky... Pohleďme na sebe! Jsme skvělí! Vy dva si to neužíváte, ale to nevadí, to napravíme. Nebude to rychlé ani snadné, ale pokud budete odhodlaní... Ach, ne! Slyším bat signál! Dělá to 400 dolarů. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:44
Superman rika neco jako "he has your kill file too"
V tom dile ma Batman v PC slozky s ostatnimi superhrdiny a planem jak je porazit

50

Odpovědět

Diky, praveze cely dil jsem nevidela a zaboha mi to nedavalo smysl, tak jsem mela pocit, ze asi rika skill. :-D

10

Odpovědět


Odpovědět