Shazam!Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:6 119

Přestože kina teď válcují hlavně Marvelovky, ani DC nezůstává pozadu. Společně se tedy podíváme, jak měl podle kanálu HISHE dopadnout Shazam!

Přepis titulků

Zdravím, Freddy Freemane. Můj nejlepší kamaráde na celičkém světě. A taky všechna nová děcka, co vidím prvně. Ale vypadáte v pohodě. Pozval jsem kamaráda. Snad to nevadí. Hej, proč máš knír? Dlouhý příběh. A já jsem tu taky! - Myslel jsem, že končíš.

- To tvoje máma! To dost zabolelo, ale jsem rád, že jsi tu. Pardon, nemám rodiče. Batman nekončí. Což znamená, že já nekončím. Protože jsem Batman. Jdeme na to. Shazame, gratulace k záchraně vánočního karnevalu. Já měl pocit, že jsem měl spíš zachraňovat celý svět, ale co už. Ten čaroděj Shazam měl kliku při výběru správného dítěte, protože...

si nepamatuju, že by volal nás. - Co to mělo být? - Nevím. Znamená to, že jsem toho hoden. Nabídl tu moc záporákovi a až pak tobě. Ten čaroděj byl prostě mimo. Panebože. Superhrdinská kavárna v mé školní jídelně. Superjídelna! Paráda. Máte místo pro Wonder Woman?

- Wonder Woman! - A co pro Aquamana? - Paráda! - Aquaman! - Volali jste nás? - Božínku, co se to děje? Filmový vesmír, co se nerozpadá, ale roste? Paráda, že? Shazam! - A z nás jsou taky hrdinové! - Páni, cože? Začíná tu být moc plno.

Dělám si legraci. Liga spravedlnosti! Jak měl skončit Shazam! Endgame! Endgame! Držte huby a nechte nás si to užít! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář