AquamanJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:7 723

Dnes se podíváme na to, jak měl skončit Aquaman, první film od DC, který vydělal více než miliardu dolarů.

Poznámka: Origin story je příběh o zrodu hrdiny, tradičně vyprávěný jako první.

Přepis titulků

Tuto epizodu sponzoruje Honey. Více informací naleznete v popisku. Myslíš, že v té helmě vypadám pitomě? Ne. Vypadáš naprosto úžasně. Moře je naživu a zní z něj vaše smrt! Panebože! Jak měl skončit Aquaman Mí nejdražší, které miluji celým svým srdcem.

Když jsem teď zničila váš dům, musím se vrátit a vzít si muže, od kterého jsem utekla, a udělat více dětí. Protože důvody. Nebo bys to mohla prostě neudělat? - Myslíš zůstat? - Jasně. Trvalo jim dva roky nás tu najít. - Ve vnitrozemí nás nikdy nenajdou. - Tak jo, uděláme to takhle. Tohle je trojzubec.

Nepočítej jeho hroty. Je to trojzubec! A ty se naučíš ho používat. Do té doby se budeš jmenovat Žraločí návnada. Žraločí návnada! Pomoz mu! Je v pasti! Nemůžeš ho tu takhle nechat! Nikoho tu nenechám. Beru vás do vězení. Jsem velmi zklamaný, synku. Vrať mi můj nůž. Arthure, jsi obviněn z toho, že jsi matčin prvorozený, a přesto nestřežíš naše rybí tradice.

Co na to říkáš? Co na to říkáš? Říkám: Plavte sem, rybičky. Co to... Panebože! Je jich moc! - Co je tohle za místo? - Je to kruh ohně, Žraločí návnado. Žraločí návnada! Držte se, napálím to do lávy.

- Teď si budou myslet, že je po nás. - Rychle! Schováme se ve velrybě. Nabourali do lávy. Asi bude po nich. - Zkontrolovali jste sledovací zařízení? - No jo vlastně. Prý jsou v té velrybě. - Ani hnout! - Sakra! Takhle to mělo skončit doopravdy. Jsem jen chlápek, co se snaží udělat to, co považuje za správné. Pokud to nestačí, tak jdi do háje.

Pokud se ti podaří vzít trojzubec z Atlanova sevření, - pak budeš hoden... - Klídek, nechte to na mně. Co to... Protože jsem Batman! Hej, Chase, jak je? Už je to dlouho. Ne! Ne! Ne! Tohle neberu! Říkal jsi té chobotničce, že jsi nýmand, tak jsem si řekl, že si to prostě vezmu.

- Ukradl jsi mi vítězství, Bruci. - Jak je? Já jsem Batman. - Chceš znát mou tajnou identitu? - Jsi Bruce? No jo, slyšela jsi, jak to řekl, co? To je urážka! Nemůžeš tím trojzubcem vládnout! Ale ano, můžu. Neslyšel jsi mě u toho vodopádu? Proč máš na sobě tohle oblečení? Sebral jsi je nějaké mrtvole nebo co? - Už je nepotřeboval.

- Není to vlastně vykrádání hrobů? Takže když to udělám já, je to špatně, ale když to udělá Aquaman, tak je to v pohodě? - Jo. - Vrať mi trojzubec. Pán oceánů musí být zastaven. Proč? Superman to zvládne. Jasně, v klidu. Atlantis, povstaň! - Máš pitomou helmu.

- Já to věděl! Vidíš? Liga spravedlnosti, kámo. Myslel jsem, že jsme něco rozjeli. Nemůžeš takhle divočet. Jo. Kde je Diana a Flash a Cyborg? Nevím. Užívají si vlastní dobrodružství. Hele, já nedivočím, ale prožívám vlastní origin story. Který se odehrává po společném příběhu. - To nikdo nechce. - Liga spravedlnosti! - Ahoj, Aquamane.

- Paráda! Musíš být na sebe pyšný. Vidíš? Jsou z toho zničení. Není to náhodou tím, že vy dva tak trochu žárlíte? - Cože? Ne! - Kdo má žárlit? Kvůli čemu bychom vůbec žárlili? Všichni čekali, že bude Aquaman trapný. A díky mně byl epický a napínavý. - Ne.

- To je super. Nebo je to tím, že jsem sám vydělal miliardu dolarů? - Ne! - Gratulace. - Miliardu dolarů? - Přeju ti to. - Už vím, čím to je. - Netřeba se do toho pouštět. Je to proto, že oba mí rodiče jsou naživu. - Jak se opovažuješ? - A nejmenují se Martha. - To snad ne! To bolí! - Proč to říkáš? - Přišel jsem o oba táty.

- Nemáme rodiče. - Pořád mám mámu. Tak trochu. - A Aquaman má oba. To není fér! Jo! KONEC Povolení vstoupit na palubu? - Je moc sexy! - Je moc sexy! Je moc sexy! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám jedinou otázku kam zmizela krabí armáda? :D

00

Odpovědět

coze taková s****a jo?? :O :D :D no tak to čeest.. to nevím jestli se mám smát nebo plakat.. :D Svět a světová inteligence jde bezesporu do háje... :D

112

Odpovědět

Záporák který zautočil na Lidstvo protože ničí oceány... To mi ani nepříjde jako důvod být "Záporák" Prostě měl vylézt a všechny ty velký sráče sejmout :D

70

Odpovědět

To poukázání na nesrovnalosti během filmu se mi líbí, ale konec mohli udělat lépe ;)

81