Avengers: Endgame podruhéJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:8 634

Před pár dny jsme tu měli video s alternativními konci k letošním Avengers: Endgame. Protože jich ale podle kanálu HISHE zřejmě nebylo dost, přichází na řadu pokračování.

Přepis titulků

AVENGERS: ENDGAME JAK TO MĚLO SKONČIT PODRUHÉ Lidi, v určitém roce byly v New Yorku hned tři Kameny. Zavři přední dveře! No a všech šest Kamenů je v Thanosově Zahradě. Stačí se tam vrátit předtím, než je zničí. Zavři i ty druhý. Vrátím se do Zahrady. Strašně rád bych Thanose zabil znovu.

No nevím, kámo. Nevím, jestli na to máš formu. Myslím, že bychom měli jít do plánu s více časovými osami. Nesmysl. Máme stroj času. Není kam spěchat. Stačí jeden fitness sestřih a budu zase fit. O JEDEN FITNESS SESTŘIH POZDĚJI Vidíte? Jsem připraven. Pojďme si pro toho šmejda. Cestování časem!

ZAHRADA PŘED ZNIČENÍM KAMENŮ Půlka vesmíru musela zemřít, abych mohl pěstovat tyhle rostliny. Do toho, magická sekero! Co to ksakru je? To je až moc snadný! Zdravím tě, Thanosi! To jsem já, Thor, syn Odinův. Nejspíš jsi mě nepoznal kvůli vousům a vlasům.

Jak? Každopádně... sek! Tentokrát jsem neminul, blbe. Ale ne! Chtěl jsem mu vlízt do zadku a nechat ho vybouchnout. Fuj. Proč? - Protože by to byla pořádná sranda. - Zní to nechutně. Jasně, mohl bych projít skrz ucho nebo nos, ale zadek by byl fakt k popukání. VYŽADOVAL AŽ MOC TICHA Nikdo zcela nezmizí.

Vítej zpět, Thanosi. A teď se pořádně ponoř do své nenávisti. Tohle místo je otřesné a záchody se samy neuklidí. Dobře. Dobře. To byl můj čas. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhá minuta, to je Bureš? :-D

26

Odpovědět

Tvoje vyjebaná hlava ze slunka z celého dne tráveného na letné.

76

Odpovědět

Kto bol ten chalan na pohrebe ?

11

Odpovědět

Možná ten samý, co byl ve filmu :-)

40

Odpovědět

+XardassPozeram, ze je to chalan z Iron Man 3, ale stale nechapem preco bol na pohrebe v HISHE, hm
Everyone Is Trying To Figure Out Who This Kid Is In Endgame

03

Odpovědět

+Možná je to záměr – podobně spousta lidí (včetně mě) nechápala, kdo to je a co tam dělá, když se koukala na film v kině ;-)

10

Odpovědět

ten konec! sakra ja uronil slzu :(

70