Iron Man 2Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 104

Protože se brzy možná konečně (anebo taky ne) dočkáme sólovky Black Widow, rozhodli se v HISHE věnovat video Iron Manovi 2, kde se hrdinka objevila poprvé.

Přepis titulků

TVAŘTE SE, ŽE JSME TOHLE VYTVOŘILI V ROCE 2010 Dej mi ten kufřík! Prosím. No tak! IRON MAN 2 IRON MAN 2 JAK TO MĚLO SKONČIT Tony, něco se k vám blíží. Vypadá to na útok. Za chvíli sem vlítnou.

Co uděláme? Nebojte! Pořád jsem u Whiplashova terminálu. Dobře. Jo, nějaký nech i nám, Natasho. Pozor! Blíží se další dron. Tenhle vypadá jinak. Sem se rád vracím. - Tak jo. - Čas na pořádnou akci! Nebo ne.

I toho jsem sundala. Fajn, ještě pořád hackuješ. Jo, neměl svůj počítač nechat takhle ležet. Prohráli jste. Do háje! Ty drony vybuchnou. Musíme zmizet. Fajn, poslední šance být za hrdinu. Jdu na to! Mám to.

Ale no tak! Páni, to zní, jako by šlo všechno do háje, nebýt jedné osoby. To vše během dne. To je prostě cena, kterou musíš zaplatit, když… jseš Iron Man. Ne ty! - Myslíš Rhodeyho? - Mluvím o ní! Ty myslíš asistentku?

Jo! To ona je skutečná hrdinka! Koukněte na ni. Je boží! Ó, baby! Jo. Holka, já z tebe… šílím. Tak já mizím. Čau, jak to jde?

Jsem Batman. Vidím, že ráda nosíš černou kůži a mlátíš padouchy. Jo. Taky to mám rád. Umím toho mnohem víc než jen zmlátit padouchy. Vážně? Klidně zmlátím i hrdiny. Je skvělá.

Co je zač? - Dozvíme se o ní příště víc? - Ne. Ale… zrovna jste ji představili… tak proč ne? Nevím. Přijde mi, že na to není ta správná doba. Jo, protože já jsem tady hvězda. Pamatujete si mě? Udělal jsem novej reaktor z tátovy mapy Disneylandu. Jsem teď ještě víc boží. Myslete na mě. Ta nová holka nikoho nezajímá. Jseš tak zajímavá!

Chceš znát mou tajnou identitu? Jseš Bruce Wayne. Miliardář, co bojuje proti zločinu z tajný základny pod svým domem s kupou zbraní a udělátek bez licence. A svobodnej. Jak to všechno víš? - Protože jsem Black Widow. - Bože, já tě miluju. Já vidím hromadu zájmu. Pleteš se.

Možná tak za 10 let… nebo až umře nebo tak něco. Pak se k tomu dostaneme. Pokud teda nepřijde globální pandemie… jinak to bude až po ní. Ledaže by se objevila možnost online streamování, v tom případě… stejně ne. Ale po tom všem, pak odvyprávíme její příběh.

- Bude z ní první sólo žena mezi Avengery. - Ne, spíš to dáme dřív Captain Marvel. - To zní jako promarněná příležitost. - Mně to zní skvěle. No nic, musím běžet. Musím omrknout dalšího potenciálního hrdinu. Tenhle má kladivo. To zní jako zábava… a originálně. A taky bude, až se dostaneme ke trojce. Ale jedna věc je jistá, na světě není vůbec nikdo, kdo by se tolik zajímal o Black Widow.

Do háje, flirtuje s konkurencí! - Říkal jsem, že vidím hromadu zájmu. - Tohle už je moc! Zlej Batman! Zlej! - Jseš úžasná. - Ty jseš úžasnej. - Nakopávání zadků ti fakt jde. - Tobě to fakt jde. Musíme je rozdělit. Udělej něco. Vymaž jim paměť. Cože?

Proč? Jsou rozkošní. Ať si klidně užijou. Odejdu kvůli tobě z DC. Dobře, udělám to. - Vymazali jste mi paměť, že jo? - Jak to víš? Ó, baby! Protože jsem Black Widow… teda Batman. Protože jsem… Batman. Všímejte si mě!

Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

předevsim to mělo zkoncid

06