Wonder Woman 1984Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:4 289

Dnes se podíváme na to, jak mělo skončit ne úplně podařené pokračování Wonder Woman od DC.

Poznámky:
„Drž se jako klíště“ je odkaz na film Stmívání, ve kterém něco podobného říká postava Edwarda v podání Roberta Pattinsona. Právě ten by si měl zahrát dalšího Batmana v připravovaném rebootu.

Přepis titulků

Ta ženská z muzea ničí můj konvoj! Může nás všechny zabít! Nepřeješ si, aby zmizela? Jo, přeju! To bylo taktak. JAK MĚLA SKONČIT WONDER WOMAN 1984 Nemůžu uvěřit, že jsem vážně tady. Já vím.

A ne jen jako iluze, ale v těle jinýho muže. Já vím. Je to divný. - Fajn, tak pojďme na to. - Ale… vždyť jsem v těle jinýho chlapa. A? A to není úplně v pohodě, nemyslíš? Jak víme, že by to nebylo proti jeho vůli?

Asi máš pravdu. Dobře, tak to dělat nebudem. To by mohlo vážně poškodit mou reputaci. Souhlasím. Souhlasím! Přeju si stát se tebou, kamenem snů samotným. A kruci! Tak jo, pojďme dostat tohohle ptáčka do vzduchu. Tak jo.

Tolik tlačítek. Motor. Jdem na to. Nic se neděje. Není tam žádný palivo. Protože jsme v muzeu. NEBO… Zvládli jsme dostat muzejní tryskáč do vzduchu. Teď už jen doletět do Egypta. Jak je to daleko?

Asi 9 600 km. Fajn. A na kolik máme palivo? Asi… 1 600 km. Do háje, Diano! NEBO… Dobře, letadla se od roku 1918 určitě vůbec nezměnila. Jdem to rozjet na plný obrátky. Kruci, to je rychlost! Barbaro?

Jo. Z tebe je teď kočka? Jo, jsem kočka. Co jseš ty? Pták? Ne! Ale máš křídla. A lítáš. Tohle je jen speciální brnění. Nepotřebuju křídla, abych mohla lítat. Promiň, ale to sis přála, aby z tebe byla kočka? Přála jsem si být jako ty.

- Proč je z tebe teda kočka? - Max mi udělal upgrade. - Takže technicky vzato jsem teď silnější než ty. - Ne! Tak a teď se vrať na zem, ať tě můžu podrápat! To se mi nechce. - Fajn, takže doletím já za tebou. - Kočky nelítají, Barbaro. - Jdu na to. - A sakra! A pak jsem ji zničila… Jako to kočky se slaboučkými ptáčky dělají. A co se stalo pak?

Rozhlédni se. Max všem potom splnil přání, ale samozřejmě to něco stálo. Povídej mi o tom. Přál jsem si další hvězdu smrti a už vybuchla. Přál jsem si být zvěčněn v hraném filmu. - Co tě to stálo? - To ještě nevím. Ale nemůžu se dočkat, až mě ukážou, jak se patří. Já si přál všechny peníze světa.

Ty blbečku. Ukradneš všechny prachy a já nemám ani na svý dojo. Přál jsem si odvetu se Supermanem. Příště ho porazím. - Tak jako tak mě nezabije. - Já si přál trávit zase čas s mámou. No není skvělá? Detaily jsou u přání evidentně dost zásadní. Je to hrozná kravina. Přál jsem si dvě ženy se zelenýma očima. Nevěděl jsem, že musím specifikovat umístění očí u každé z nich!

- Co se stalo s těma ostatníma očima? - Povím ti, kde skončily. A co ty? Co sis přál? Já si nepřál nic. Všechen tenhle chaos. Nic víc bych si přát nemohl. ALE TAKTO TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY… Jseš sladkej. Takhle bránit svou lásku.

Co by sis přál? Chtěl bys být opravdovej chlap? Je divný tohle říkat někomu, koho vůbec neznáš. Ale jestli si můžu něco přát… Přeju si, aby všechna přání byla zrušena. A sakra. Takže Steve se obětoval, aby zachránil svět… - Už zase. - A co se stalo pak? Pak jsem ten kámen rozbila mečem a štítem na kousky, protože jsem si vzpomněla, že bych je měla použít.

A pak? Pak jsem odvedla Pohledného muže domů. Měl tolik otázek. Na žádnou jsem neodpověděla. Co to sakra… Chudák Pohledný muž. Jmenuje se Pohledný muž? Jo. To zní…

pěkně divně. Já jsem jen vděčná za oběť Pohledného muže / Steva. Jinak těžko říct, kolik lidí bych musela přesvědčit, aby se vzdali svých přání. Jo, to by se ti asi nepovedlo. Já vím. Co kdyby si někdo přál něco nesobeckého jako světový mír? Jak bych mu pak vysvětlila, že i heroické přání je vlastně špatné? Když už jsme u toho, musel za to přání zaplatit Steve nebo Pohledný muž? S Pohledným mužem jsme fakt vyjebali. Jak já, tak následky přání.

Upřímně mu můžeme začít říkat jeho novým jménem… Scvrklý muž. Jo! Všechno to zní hrozně. Když se to nebude líbit, uděláme to znova a budem se tvářit, jako by to bylo poprvé. Cože? Píp píp, Diano. Už je čas. Když už jsme u toho…

Musím něco udělat znova a tvářit se, jako by to bylo poprvé. Hej, Asterio! Sluší ti to. Chceš taky zažít trochu akce? Dát si sladkej kousek Snyderova střihu? Naskoč, vezmu tě tam. Můžeš si vzít to zlatý brnění, co vypadá jako… Pharah z Overwatch. - Vadilo by ti… - Bude to hustý… - Jen si posluž. - A potom ti třeba… odhalím svou tajnou iden…

Takže… můj batmobil je v opravě… Můžu se svézt? Jo. Fajn, já můžu. Drž se jako klíště. V klidu. Do háje, jak dlouhý to laso je?

KONEC Protože jsem Batman! Čau lidi, míříte do vesmíru, abyste se usmáli na kameru? - Pane? - Co zase? Váš syn je tu. Ten kluk je fajn. Ale mohl by být lepší. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já ani nepochopil, proč se to odehrávalo v r. 1984. Jako narážka na román 1984 ala Velký bratr? Těžko říct. Tohle video bylo v podstatě také o ničem, protože film byl prostě průměrný. Je strašná škoda, že raději nevzali nějaký její komix a nezrealizovali ho. Proč to vlastně u DC nedělají?

40

Odpovědět

WW 1984 a 84% .. znameni :D

00

Odpovědět

Ten film byl tak spatnej a tak hrozne hloupej snad ve vsech klicovejch bodech, ze to ani nejde zparodovat. :D

120

Odpovědět

Nechápu, jak mohli schválit po WW84 třetí díl. Ten film byl neskutečně špatný. Bylo to horší, než B v S a to už je co říct.

120