Liga spravedlnostiJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:8 665

Jak měl doopravdy skončit nejnovější film od DC? To se dozvíte v tomto díle Jak to mělo skončit.

Přepis titulků

Všichni to už ví, všichni to už ví, Steppenwolf je trapnej. Supermane, Supermane, mám na tebe otázku. Neměl by sis ji pošetřit? - Máte vážně nějakou otázku? - Proč vypadá tvá pusa tak uměle? Čekejte! - Matko, konečně jsi mě zavolala. - Palte! Dobrá práce, všichni, přesně proto neustále trénujeme válčení. Tobě přeskočilo, Batmane, myslím Bruci Wayne, teda Batmane.

Přišel jsem, abych dělal dvě věci. Vypadal namakně a mluvil s rybami. A ryby mi už došly. - Dobře. - Tak budu vypadat namakaně. Potřebujeme tě, Victore. A ty nás možná taky. - Vlastně už jsem členem jiného týmu. - Co? Cyborgu, životy nevinných jsou v ohrožení, je čas konat.

- Ano, je tu zlý vlk, který nás pošlape. - A my ho zastavíme nebo tak něco. - Hej Wonder Woman, kam jdeš, když vypadáš takhle sexy? - Oči mám tady, lidi. Vím, že jste všichni připraveni bojovat, ale já ještě nikdy nebojoval. Bodni jednoho. - Co? - Bodni jednoho člověka. - O čem to mluvíš? - Abych byl přesnější, bodni tamtoho. - Nevím jak. Tady, nemluv, nepřemýšlej, vezmi si Dianin meč, bodni tamtoho chlápka. Udělej to hned, připravený?

Běž! Tohle je mi tak nepříjemný. TAKHLE TO MĚLO DOOPRAVDY SKONČIT... - Dobře, teď jdeme ochránit Mother box. - Jdu na to. - Ale co Superman? - Je v pohodě, postaral jsem se o to. To je tak roztomilé. Mám z nich takovou radost. - Jak že jsi věděl, že Lois je klíčem? - Ty jsi mi to řekl. - Kdy?

- V minulosti. - Počkat, cože? To mi připomíná... až se naučíš cestovat časem, musíš mi říct, že Lois je klíčem. Mám hodně otázek ohledně toho, co jsi právě řekl. Není čas, přichází Steppenwolf. Kde je můj Mother bo... Já jsem tak OP. A teď k tomu cestování časem. Skvělá práce, všichni, zachránili jsme svět. - Flash někoho zabil.

- Jo, zabil jsem Steppenwolfa trojzubcem. O tom jsem s tebou chtěl mluvit. Měl bys přestat zabíjet všechny ty zloduchy. Aha, to už jakože neděláme? Myslel jsem, že to děláme. Konečně jsme to udělali, ukázali jsme světu... Promiň, tvůj knír mě znervózňuje. Když dovolíš... A je to, mnohem lepší. Jak jsem říkal, konečně jsme ukázali světu, že opravdoví hrdinové existují. A teď může být svět znovu inspirovaný, protože jsme skvělými vzory.

To jsme udělali? Ani zdaleka. Myslím, že jsme uspěchali film týmu hrdinů hodně rozháranou origin story Supermana. Ne, jméno Supermana je v pořádku, protože jsem paprskem naděje a inspirace. Kdy přesně jsi říkal inspirativní věci? To nebudeme řešit. Možná v 80. letech. Chlape, mluvil jsem s tím klukem o tom, že naděje je jako klíčky od auta.

Jo, a taky jsi řekl, že smrt svědí a je hodně divná. Aspoň jsem nenechal mamku kámošovu mámu přijít o dům, protože jsem stavěl tryskáč. Hej, úplně na konci jsem koupil banku tvojí mámy. Protože to bylo jednodušší? - Tak tohle byl skvělý začátek. - Musíme se polepšit, hoši. Existují mnohem větší zlouni než Steppenwolf. Jako kdo?

Darkseid? Ne, jako já. - Co to? - Kdo to je? Já jsem váš konec, jsem vaše zničení, ničitel frančízy. - Já jsem Marta. - Proč jsi říkal to jméno? - Všichni v pořádku? - Jo, já jsem v pohodě. Proč kavárna? Miliony ji milovaly. Ano, a vy jste dovolili, aby byla zničena.

Mysleli jste, že pouhá vaše přítomnost stačila... - Zdá se, že Marta pochází z jiného vesmíru. - Ze kterého? - Nejsem si jistý. Vypadá to jako jednorožec. Všechno to zničím. Pokud odmítáte budovat svět, tak si ho vůbec nezasloužíte. Nemůžeš vyhrát, Marto. Je to šest proti jednomu. Spíš sedm.

Jupí, je tu Green Lantern. Přišel jsem trošku pozdě, ale lepší později než nikdy. - Steve? - Kdo je Steve? Zní úžasně. Omlouvám se, vypadáš úplně jako můj... Můžu ti říkat Steve? Jak si přeješ. Omluvte mě, jdeš pozdě. Všichni jdete moc pozdě.

Už nikdy nebudete těmi hrdiny, které všichni milují. Škoda už je napáchána a vy jste prohráli. Prohráli! A to kvůli mocné Martě. Ty jo, ta věc s Martou už mě trochu nudí. Liga spravedlnosti, k sobě! Flashi, vem si Dianino laso a zavaž Martiny kotníky. Cyborgu, chytni ho za ruce. Aquamane, řekni tuňákům, ať seženou co nejvíc medúz.

- To myslíš vážně? - Ne, pomůžeš Cyborgovi. Pak se Green Lantern a Diana budou střídat... - Promiň, počkej, proč jsi zase vůdce? - Co? - Proč jsi vůdce? Protože jsem Batman! Já vím, nezajímá mě to, jen jsem to chtěl slyšet. Na to nemáme čas, jedeme podle Brucova plánu, ano? Připraveni? Jdeme. Právě jsem ti to natřel...

spravedlností. Panebože, to jsme se nic nenaučili? KONEC Neměl bys plýtvat mým časem. Musíme vyrovnat síly, pane Wilsone. Abych to zkrátil... ...neměli bychom vytvořit vlastní ligu? Vlastně už ji máme. Co to?

Kde ses tu vzal? Páni, tohle je úžasný. Nemůžu uvěřit, že to už existuje. - Díky, že jste mě pozvali. - Vlastně tady nejsi vítaný. - Jo. - Jen jsme chtěli, abys věděl, že to existuje. - Vyhazovači! - Přivedli jste mě, abyste mě vyhodili? - Jo. - To je tak... - Zlomyslné! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hele na konci videa je jeste docela dlouha scenka tak by ste ji mohli otitulkovat taky ne? Kdyz uz je tu cely video.
May the Force be with you all

00

Odpovědět

4:24 - Darkseid - superzáporák. "Napříč vesmírem uctíván jako Bůh zla. Je jednou z nejmocnějších existujících bytostí, dědic moci starých bohů a vládce planety Apokolips. Superman i celá Justice League ho považují za jednoho ze svých největších nepřátel."

20

Odpovědět

Opraveno :)

00

Odpovědět

Chyba 7:18 - Luthor rika "Kde ses tu přišel"

00

Odpovědět

Opraveno :) děkuji

00

Odpovědět

A toto je odstrašujúci príklad čo sa stane keď, ,,Temný príbeh" a ,, drsnými charaktermi ako Batman, Aquamen a Man of steel sa pokúša hrať to na rodinnú komédiu ala Thor ragnarok/Marvel univerze... Bolo mi do plaču keď, Batman povedal... určite tu niečo krváca... lacné, detské, marvelovské, kde sú tie časy keď Superman dával hlášky typu: ,, Zostan ležet, kdyby chcel jsi už dávno mrtvý! "

80

Odpovědět

jo je to nějakej novej špatnej trend, že musí do všeho patlat nemístný vtipy, strážci galaxie a už i marvel jsou na vtipech postavený, ale u DC je to škoda. čekal sem od nich něco jako druhý Watchmen(

152

Odpovědět

+vlasy98Naprosto souhlasím. Nedávno jsem si pouště Superman v Batman a musím říct, že se mi to líbilo o něco více než když jsem to viděl v kině. Liga spravedlnosti nás měla vsadit do děje a ne nám vysvětlovat odkud se kdo vzal. Liga měla jet v temnějším rázu jako Strážci. Hlavní problém vidím v to, že místo toho aby dokončili vizi původního režiséra, raději dovolili novému komplikované přetáčky. DC film zabilo samo. Škoda, mělo to velký potenciál.

51

Odpovědět

+vlasy98Podľa mňa Snyder Cut aj taký bol v čase keď išiel do kín BvS, bohužiaľ kritika dohnala štúdio na pretáčky=dodať viac nadhladi a humoru :(

00

Odpovědět

Tak ona je největší škoda, že na tom nedělal celou dobu režisér Zack Snyder, který kvůli smrti dcery opustil režisérské křeslo. Na jeho místo přišel režisér Whedon, který natáčel avengers 1 a 2, takže předělal více jak polovinu scén z původní Snyderovi vize. Někde bylo i psáno, které části filmu jsou od Snydera a které od Whedona a osobně musím, říct, že všechny scény, které se mi na filmu líbili jsou právě od Snydera. Whedon ten film bohužel zničil tím, že ho chtěl připodobnit k MCU. Líbí se mi jak se od sebe liší univerza X-menů, DC a MCU a proto si myslím, že by se této odlišnosti měli držet a né opisovat od sousedů jako tomu bylo u Justice League...

42