Ant-ManUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:7 504

Ant-Man možná nebyl nikterak originální, ale ku překvapení Screen Junkies to byla alespoň slušná zábava.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od Edgara Wrighta... dokud teda skákal, jak Marvel pískal... přichází film o tak směšném superhrdinovi, až byste přísahali, že Marvel zkouší, co všechno mu sežereme. Ant-Man Viděli jste marvelovky o zelených obrech, severských bozích nebo těhle individuích.

Teď se ale připravte na hrdinu tak pitomýho, že ani nikdo nedokáže říct nahlas to jeho přiblbý jméno s vážnou tváří. Ant-Man? Ant-Man... Nemůžem to jméno ještě změnit? A na film o vloupání, kterej navzdory všem předpokladům vlastně neni zas tak strašnej.

Určitě je to uvěřitelnější, než vzít týpka do Avengers jen proto, že to umí s lukem. Seznamte se se Scottem Langem. Kývni na to, Scotte. Ne, s tímhle ne! Jo, to je on. Mistr zloděj, kterýho čapnou pokaždý, když něco ukradne. Prcku?

Jeho život se změní, když se potká s Hankem Pymem. bohatým průmyslníkem, jehož společnost uzurpoval jeho bývalý kolega, který ho zradil a chce použít jeho vyspělý oblek k páchání zla. A jestli máte déja vu, tak proto, že to je na chlup stejný jako zápletka prvního Iron Mana. Když to funguje... Fakt ale. Nechybí ani narážka na to, že vedlejší postava ve dvojce taky dostane oblek. Příště, kotě.

No to je dost. Nechte se unášet vizuálními efekty, které ze sedmdesátiletého Michaela Douglese udělají šedesátiletého Douglase a naprosto neškodné věci promění ve velkolepé nebezpečí. Třeba kufřík, dětský vláček, nebo nádobíčko Michaela Peñi. Tak tohle vidět nechci!

Sledujte nejvyhrocenější souboje malinkých lidí od dob zápolení Froda s Glumem, což dokazuje, že Marvel pořád drží monopol na pěstní bitky svých hrdinů. Tentokrát dokonce dojde i na podpásovky. A teď ti to bouchne do xichtu. Seš celá, ma- Uka- Takhle se mlátí.

Připravte se na film, kterej by se klidně obešel i bez Paula Rudda, kterej je prostě sám sebou, protože většinu času stejně Hank Pym plácá nudný vědátorský krávoviny. Využívám elektromagnetické vlny, abych stimuloval jejich čichová nervová centra. Budeme potřebovat prototyp téhle rušičky. Vytvořil jsem roztok, který mění relativní vzdálenost mezi atomy. Vypla ten regulátor a ztratila se v subatomárním prostoru.

Tuto marvelovku však od zbylých jedenácti odlišují tyto unikátní zvraty: oplácanej komik, kterej si kvůli roli superhrdiny upekl buchty; vyvolání sympatií vůči hnusnýmu titěrnýmu hmyzu; Antonio! Néé! Proč zrovna Anthonio?! Ty jó!

Toho jsem měl rád, ten měl jméno. A vyřknutí věty, kterou si publikum opakuje v hlavě už od začátku Fáze II. V první řadě bysme měli zavolat Avengers. Připravte se na nejlepší biják o zmenšování od dob filmu Co je malý, to je hezký a nechte Marvel znovu dokázat, že vydojí dolary z čehokoliv.

A ani se nemusí nijak zvlášť snažit. Mravenci! Mravenci! Ant-Man! Hrají: Mravenec k pohledání Stark z Wall Street Wasp Machine Jediný Mexikánec V MCU T.I.

Hraje Sám Sebe Mravenci Z Na Lepšího Avengera Jim Nezbylo Mašinka Tomáš V Životní Velikosti A Zaměnitelnej Marveláckej Záporák č.9 Pidi Iron Man Ty vole, po týhle scéně už tyhle filmy divnější bejt ani nemů...

No jo, já zapomněl.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bychom, bychom, bychom...

00

Odpovědět

Hodne se tesim az bude delat na DeadPoola.

11

Odpovědět

Mě udivuje jedna věc. Pokud by se změnila jen vzdálenost atomů, hmotnost by měla zůstat stejná. Jak teda mohl Hank Pim celou dobu nosit na klíčích tank? :D

190

Odpovědět

Ja som čakal, že spomenú aj tú zbraň čo rozloží ľudí. Z toho by ta organizácia ,pre ktorú vyvíjal oblek mala tiež radosť.

41

Odpovědět

Jsi viděl HISHE ne? :)
Jsem rád že to tam nedali, už takhle je to dost kopírka.

12

Odpovědět

To už fakt lidem přijde "vědátorský" kec i dialog o relativních vzdálenostech atomů nebo zmínění elektromagnetických vln? Sakra kam se to ta společnost dostala. Tohle patří k základnímu vzdělání dnešní doby... Látka z fyziky pro prváky na gymnáziu...

259

Odpovědět

to máš tak keď sa učí z kníh a osnov, keď ešte ľudstvo nevedelo že existujú quarky napr. :D veď na strednej sme sa smiali, že keď stratíš knihu čo stála 5 Kčs, musíš za ňu dať 3 eurá, ale keď popíšeš lavicu alebo zlomíš stoličku a povieš že to ty nie, tak ju vymenia zdarma :D (teda aspoň u nás to tak bolo) :)

142

Odpovědět

+hpstým som chcel len povedať, že takto sa zbytočne vyhadzujú peniaze v školstve :D

71

Odpovědět

Tak dá se uvažovat, že cílovová skupina na střední škole ještě nebyla. A jedna věc je mít povědomí o tom, co jsou to elektromagnetické vlny a druhá věc je vědět, zda je možné na jejich principu ovládat mysl mravenců (pokud si dobře pamatuji film).
A na pojem "relativní vzdálenost atomů" má i google jen jeden výsledek. A zase, povědomí o chemických vazbách a nějakých mřížkách má ze střední asi každý, ale dialog o jejich modifikaci za účelem zmenšení objektu už mi nepřijde moc laické téma hovoru.

123

Odpovědět

+patejlJá ale neřekl, že musí být logické, aby to každému docvaklo aniž by to bylo vysvětlené.
Ale když ve filmu zazní vysvětlení obsahující formulace jako EM vlny nebo vzdálenost atomů, tak to není hned vědátorský dialog, jak si v traileru dělali srandu.
Narážel jsem tím na to, že brzo jakékoliv technické dialogy ve filmu budou brány jako vyšší IT nebo Matfyz. Přitom je to základní vzdělání.
Nebo to vážně chcete ve filmech jen dialogy o hadrech, pár bouchnutí pěstí a podobně? Naopak, já jsem za to rád, že se tam objeví i nějaké to vysvětlení (i když třeba fyzikálně hodně nepravdivé), než kdyby tam prostě měli pistolku co zmenší člověka a komunikátor s mravencema bez vysvětlení a logikou "prostě to funguje a berte to tak jak je".

11

Odpovědět

Nevím proč si to vědecké okecávání vždy raději neodpustí a nenechají nevysvětlené, než plácat takové nesmysly.

Že zmenší velikost atomů je fajn, ale kam se u toho ztratí všechna ta hmotnost? Ono mit 60 tunový tank na klíčence nakopává fyziku do zadku docela solidně.

767

Odpovědět

Navíc jim furt zůstává jejich síla. I s velikostí mravence může dávat rány jako když má 180 cm.

1912

Odpovědět

+Feykroto jo, a představ si, kdyby i něco vážil... :D

45

Odpovědět

+FeykroPokud zůstane zachována hmotnost i při změněné velosti, pak je logické, že ty rány může dát. Základní fyzikální zákon pro výpočet kinetické energie. :) Látka střední školy.

85

Odpovědět

+Feykropak má hodně velkou hustotu a asi by se propadl zemí....

60

Odpovědět

Pokud ne tak by k ní byl aspoň pořádně přilepenej.

21

Odpovědět

+luftmausmanntento příspěvek měl být na jiné úrovni...
#Videaceskypotrebujetlacitkonaopravuprispevku

06