Iron ManUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:7 765

Roku 2008 se do kin přiřítil Iron Man s tváří Roberta Downey Juniora... a od té doby nás rok co rok neminou alespoň dvě marvelovské adaptace a o napodobení konceptu rozsáhlého filmového vesmíru se dnes snaží každé studio. Jak vlastně zní takový recept na miliardový megahit?

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od společnosti, co se v devadesátkách potýkala s bankrotem a prodala tak práva na své nejslavnější hrdiny, přichází filmový ekvivalent přebytkového šrotu a železa, který dokazuje, že Marvel dovede vybudovat frančízu z čehokoli. Kromě Hulka teda. Iron Man Okuste obrovský úspěch, který z Marvelu udělal hotovou tiskárnu na prachy.

Vezmete neznámé nebo napůl zapomenuté béčkové superhrdiny, obsadíte neznámé nebo napůl zapomenuté béčkové herce, necháte je bojovat s laciným padouchem, kterej vydrží jen jeden film, přihrajete jim silnou ženskou postavu jako parťačku, přihodíte tuny vtípků a vědátorskejch keců, zničíte nějakou památku, propašujete do toho Stana Lee, modrej paprsek do nebe, připravíte půdu pro Avengers a donutíte lidi vejrat na jména 500 animátorů speciálních efektů, aby viděli pár vteřin navíc.

Chci s vámi mluvit o projektu Avenger. Hej, neopravuj, co není rozbitý! Pane Starku, stal jste se součástí většího vesmíru. Vyrostli jste na Batmanovi, Spider-manovi a Supermanovi.

Teď se těšte na hrdinu, oproti kterýmu vypadaj ti tři jako hrozní nerdi. A na Tonyho Starka, pařícího, RDJovského návrháře zbraní, který je dokonalým prototypem padnoucí role, poněvadž Downey posledních sedm let vydělává jmění na tom, že se jakoby dívá na obrazovku, jakoby si hraje s hologramy, něco málo nadabuje, a hlavně po zbytek času hraje prostě sám sebe.

No, asi hrozná práce. Fanděte hrdinovi, jehož silou je jeho inteligence, ne kouzelný kladivo. Tony uplácá z hovna novou technologii asi jako vy nebo já uplácáme bábovičku. Třeba tuhle jeho zbraň, co použijou proti němu.

Tyhle jeho zbraně, co použijou proti němu. Máte hodně mých zbraní. Tuhle jeho zbraň, co použijou proti němu. Pamatuješ se na to, viď? Nebo tuhle zbraň, co použijou proti němu. Tony Stark tohleto sestrojil v jeskyni! Nebo tuhle zázračnou technologii, ze který se stane zbraň, kterou použijou proti němu.

No a nebo Ultron. Šmarja Tony, udělej všem laskavost a už s tou prací sekni. Chtěl jsi zbavit svět zbraní... a vytvořils tak tu nejlepší. Připomeňte si marvelovský majstrštyk, kterým to všechno začalo a bez kterého by žádný MCU nikdy nevzniklo. Žádní Avengers, žádní Strážci galaxie, žádnej Winter Soldier.

Chraň Bůh, vždyť Hollywood by pak snad ještě musel točit originální filmy. Hrají: Bruce Wayne Slečna Moneypepper Obadiahova Žíla Terrence Schválně Kolik Z Nich Vytřískám Za Dvojku Povinné Stan-eo a Železný obr.

Marvel Man Tak to bylo poprvý a naposled, co někdo vypadal cool na segwayi.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mně teda ta serie Iron man přijde nejslabší z celého MCU zatím....to už mě baví víc serie Thora

025

Odpovědět

netuší někdo, kde najdu ten seznam 2:26 ? :-)

10

Odpovědět

Chraň Bůh, vždyť Hollywood by pak snad ještě musel točit originální filmy.

Nejúpřímější věc z upřímných trailerů :)

1172

Odpovědět

No jo, Stan Lee se taky musí vetřít všude.

289

Odpovědět

Mě ty jeho Camea baví. Nejvíc mě asi pobavilo, když si ho spletli s Hugh Hefnerem. :)

481

Odpovědět

+KyjakNo nejvic mrzi asi jeho ze si spletl profesi... misto vydavani playboye, vydaval nejake kreslene picoviny

1410