Agenti SHIELDuUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:8 312

Kromě filmového vesmíru má Marvel už pár let i přidružený vesmír televizní, což je model, který se v současnosti snaží napodobit nejedno filmové studio. Agentům SHIELDu je věnováno o něco méně pozornosti, než všeobecně kladně přijímaným seriálům z Netflixu (Jessica Jones, Daredevil a brzy i další). Zásluhu na tom má především velice pomalý rozjezd, který ovšem dal po nečekaném zvratu po druhém dílu Captaina America vzniknout velice slušné a napínavé komiksové jízdě, která je místy pro fanoušky dokonce podmanivější, než filmy, kterým sekunduje.  Pokud jste tedy skončili po několika prvních dílech, zkuste dát navzdory všeobecnému přemarvelování Agentům druhou šanci, možná vás mile překvapí. :) OBSAHUJE SPOUSTU SPOILERŮ.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od levobočka Marvel Studios a mladšího bráchy Josse Whedona přichází série, která sice není tak populární, jako filmy a ani tak dobře hodnocená, jako marvelovky na Netflixu, ale fakt se to zlepšilo! Teda, prej. Já to vzdal v první sérii.

Agenti S.H.I.E.L.D. Vítejte ve světě Strategické Státní Zásahové Vynucující a Logistické Divize... Někdo se hodně snažil, aby z toho vzniklo "SHIELD." ...aspoň na půl série. Pak přišel Návrat prvního Avengera. SHIELD... Hydra... Všechno musí pryč.

Teď se připravte na seriál o agentech SHIELDu, který zajde jakkoli daleko, aby Marvelu pomohl propagovat filmy. Říkají si Inhumans. Hele, fakt se snažej, jasný? Marvel jim doslova odbouchnul hlavní premisu. Fandové Avengers, připravte se sledovat, jak vaše oblíbené hrdiny... tu a tam někdo zmíní. Thor.

Captain America. Captain America. Bruce Banner. Stark. Stark. Iron Man? Romanoffová. Romanoffová.

Romanoffová. Avengers. Avengers. Avengers. Hydra. Druhá světová. Captain America. Místo nich si užívejte tady Philla. A jeho divnou chůzi. Schovali se v jednom z největších tryskáčů na světě.

Mysleli jste, že umřel. Ale teď se vrací, protože seriál potřeboval hlavní postavu a Samuel L. Jackson by stál těžký prachy. Agent Coulson ale není jediný ne-Avenger na palubě. Sledujte, jak si vypiplá tým těch nejlepších nefilmových postav, co ještě byly k mání. Třebas: Skye, alias Daisy, alias Quake, hackerka / Inhuman, která jako jediná ze seriálu alespoň trochu připomíná superhrdinu.

Melinda May. Špionka s temnou minulostí, která ale rozhodně není Black Widow.

Tihle dva britští vědátoři, Fitz. Simmonsová. kteří byli naprosto zaměnitelní, dokud jednoho neposlali do vesmíru a druhýmu napsali poškození mozku. Grant Ward, kterej je zezačátku hodnej, pak zlej, pak zase docela hodnej, zase zlej a teď je z něj divnej hybrid zombíka, ufona a démona.

A tihle střídající se černí týpci. Hele, tohle nejsou Živí mrtví. Klidně můžete mít i dva najednou. Ale Agenti v tom nejsou sami.

Na pomoc jim spěchají ty nejslavnější marvelovské vedlejší postavy, jako: Nick Fury, dvakrát. Peggy Carter. Ve flashbacku. Maria Hill.

Což je... asi fajn. Thorova kámoška. Captainovi... parťáci z hospody? Agent S... Sit... Sitgood. Náhodnej asgarďan, kterýho hraje ten z Krotitelů duchů 2. A...

Počkat, to je všechno? Sakra, Feige! To fakt neukecáš Hemswortha, aby tam zaskočil na pár minut po obědě? Poděl se o hračky, hergot! Dejte šanci seriálu, který fandové kritizujou za to, že se nevyrovná filmům, ačkoliv má desetinovej rozpočet a musí příběhově pokrýt 22 dílů požadovaných televizí a zároveň do toho vtěsnat narážky na všechny nový marvelovky Bylo by fajn, kdyby aspoň jednou poslali Thorovi lidé sem dolů někoho, kdo tu po něm uklidí.

a nemůžou k tomu použít žádnou důležitou filmovou postavu. Když se to vezme kolem a kolem, je vlastně zázrak, že je ten seriál tak dobrej. H.R.A.J.Í: Živý Mrtvý Ne-tasha Romanoff Buffy Nebetyčnej Nuda Že By Mutanti Tahiti Prý jste byl na Tahiti.

Je to kouzelné místo. - Tahiti.

- Je to kouzelné místo. Tahiti. Kouzelné místo. - Tahiti... - Kouzelné... místo. Jak bylo na Tahiti? Na hovno. Ochrana Pořád tak chráníš svá tajemství. Musím je ochránit.

Snažila jsem se tě chránit! Už není, koho chránit. Chtěl jsem jen chránit náš tým před tou zrůdou! Měli jsme chránit ji! Protokoly Protokoly. Protokol. Protokoly.

- Zasraný protokoly? - Zasraný protokoly. Protokol. Směšný Hologramy Ne! Prostě to pošleme na základnu. Dobrý nápad. A Poněkud Otravně A Poněkud Otravně Hodně A Poněkud Otravně Hodně Lidí A Poněkud Otravně Hodně Lidí Efektivně se Dívajících.

P.O.H.L.E.D. Zákon a pořádek Zákon a pořádek Superoběti Trhni si, Coulsone. My stejně víme, jak vypadá pravej superagent. Se mnou vy*ebávat nebudeš, zm*de!

Nedám si pokoj, dokud nezdechneš! Tohle by byl boží crossover.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po aktualizaci těchto stránek se mi nedaří spustit ani jediný video... sakra

10

Odpovědět

1. serie byla takova detektivni..
2. je takova uple jina, ale o dost lepsi. ten prostredek se mi moc nelibil..ale ted poslednich 5-6 dilu kdy zas jdou po hydre a jak se Simmonsova dostala do vesmiru je to o dost lepsi :D

10

Odpovědět

Možná bych se na to kvůli těma dvěma holkám kouknul

11

Odpovědět

Čtyřem

03

Odpovědět

Přemárvelování? Já mám spíš v poslední době pocit, že tu probíhá přehonestrailerování... jak todle může ještě někoho bavit... pořád jen ty samí joky... ale jsem zvědavej, co si zkusí vymyslet na deadpoola, tam to už prostě nemůžou zparodovat...

1721

Odpovědět

To máš, jako když někdo pořád sleduje Conana. Každý prostě má rád jiný humor, jiného komika. A když už je na něj zvyklý, tak mu to nevadí.

20

Odpovědět

Koho ještě baví tyhle komiksový m***y tak musí být po lobotomii. Bez urážky.

421

Odpovědět

+AutoZnásilnil jsem ti psa, babičku a ušmikl koule tvýmu dědovi. Jsi hnusná poloprdelí opičí dlaň bez ptáka, co by držela. Bez urážky.
Tyvole to je skoro jak říct "no homo" po tom co ojedeš 10 chlapů.

41

Odpovědět

Jo! Ari fuckin' Gold :-D Opravdovej super-agent :-D

51

Odpovědět

já mám seriál rád, třetí řada je výborná druhá je výborná a první tak nějak od poloviny až začala být skvělá....hodně se to doplnuje s filmy, například se dozvíte odkud se Avenger dozvěděli o Struckerovi a tak...na ten malý rozpočet to není vůbec špatné

353

Odpovědět

jen by to chtělo tu sledovanost

73

Odpovědět

Propojení s filmy by mohlo nastat už brzy. Feige řekl, že seriálů už je tolik, že budou ovlivňovat filmy. :D

32

Odpovědět

A neřekl to před tím než v Agentech zjistili místo žezla a sourozenců? a pak byla scéna jak Avengers jdou do té pevnosti?

21

Odpovědět

+SamTohle tvrdil teď někdy na podzim. Během konce druhé série ještě tolik seriálů nebylo a neplánovaly se další (kromě Netflixu). Teď se vlastně připravují Most Wanted a Damage Control.

01

Odpovědět

Obsahuje spoilery ke všem dosud odvysílaným episodám - tedy 2 a půl sezóny

34

Odpovědět

Dokonce i k 3 :D

03

Odpovědět

+Ltr332 a půl v sobě zahrnuje i 3. ;)

50