Iron Man 3Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:597
Počet zobrazení:9 215

Třetí díl populárního komiksového hrdiny si s nějakými chybami lámat hlavu nemusí, když je jedním z nejvýdělečnějších filmů letoška, každopádně Upřímný trailer je tady a mimo jiné třeba zjistíte, kdo ve filmu kromě samotného Iron Mana chyběl.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Když teroristický vůdce unese prezidenta a přivede celou zemi na kolena, existuje pouze jedna marvelovská série, kterou si může Disney dovolit zavolat. To tak. Právě že jen tohohle chlápka. Vážně. Jen tohohle chlápka, ani nemá ten oblek. Tony Stark je Obyčejnej Man v Iron Manovi 3. Připravte se na film o Iron Manovi, kde skoro není Iron Man ani AC/DC.

Nahoďte oblek s miliardářem Tonym Starkem, až... si nebude nahazovat oblek, v letním blockbusteru, který se bezdůvodně odehrává o Vánocích. Uvidíte ho, jak jste ho nikdy nechtěli vidět. Nejistého, Jsem v totální depce. úzkostlivého Zkontroluj srdce...

Nebo je to mozkem? a ochromeného strachem. Bože, co budu dělat? Zatímco je Obyčejnej Man vyváděn z míry šepotem dětí, Jak jste se dostal z té červí díry? je na jeho nejnovějším výtvoru, aby vše zachránil. Dálkově ovládaném Manovi. Tohle je nová úroveň trapnosti.

Viděli jste Iron Manovu zbroj ustát souboj s Thorem, bohem hromu. Teď jí však po tuctu vylepšení dojdou baterky, Teď se potřebuji prospat, pane. neustále se porouchává, rozpadne se, rozpadne se znova, rozpadne se znova, rozpadne se znova To je fuk.

a trvá jí pěkně dlouho, než se poskládá. Pět, čtyři, tři, no ták, dva... Pět! Vážně. I Avengers se dali dohromady rychleji. Dálkově ovládaný Man ale není sám. Tony strávil čas sestrojováním různých druhů robotů, kteří se sesypou rychleji než špatný cosplay kostým. Jako Čtyřrukého Mana, Nevhodný pro děti do 3 let Mana a Autojeřábového Mana.

Tony a jeho sračkoidní oblek musí společně zabrat a postavit se ještě většímu nepříteli než je alkohol. Mandarinovi. Nikdy mě nebudeš čekat. Po příhodné aktualizaci postavy hraje Usáma Ben Kingley brilantního teroristu, který zmanipuluje celou zemi, aby ho poslouchala na slovo. Jmenuju se Trevor.

Trevor Slattery. Počkat... cože? Jsem herec. Mandarin, vidíš? Není skutečnej. Ne, to nemůžete. Šlo jim to tak dobře a pak z něj udělali vtip? Je to Iron Manův největší nepřítel. Tohle není ignorování komiksu, vždyť si s ním i rovnou vytřeli zadek. Jakým záporákem ho vůbec nahradili? Já jsem Mandarin!

Ale no ták. Místo toho dostaneme Aldriche Killiana, ex-nerda, který přísahal pomstu po neúspěšné schůzce s Tonym, a jeho bezejmenné kumpány s hromadou matoucích ohnivých schopností. Jako... svícení, žhavení, explodování, super síla, dorůstání končetin, ohni odolné oblečení a střílení plamenů z úst?

Fakt to asi vymejšleli za chodu, co? Buďte svědky nejméně promyšlené sekvence z celé ironmanovské trilogie, až Tony Stark prozradí svoji soukromou adresu teroristovi, 10-8-80 Malibu Point potom půjde domů a oblékne si svůj jediný nedokončený oblek, nechá někoho jen tak vstoupit hlavním vchodem, neuvidí raketu mířící k jeho domu, dokud není ve zprávách, stejně neaktivuje jakýkoliv obranný systém nebo jakéhokoliv ze čtyřiceti dalších dálkově ovládaných Iron Manů v suterénu nebo nenechá Jarvise zavolat policii nebo S.H.I.E.L.D.

nebo Avengera. Takže Nick Fury se jako ukáže v kavárně, ale ne když je Tony Stark možná po smrti?

Sledujte tedy, jak ironmanovská trilogie skončí deseti nejchabějšími minutami, kde Killiana porazí Gwyneth Paltrow v elasťácích, všechny ironmanovské obleky bezdůvodně vybuchnou a Tony prodělá operaci, která z něj udělá Obyčejného Mana navěky. Alespoň než budou Avengers 2. Hrají: R2DJ, hrdinka mimoňka, Gándhí, intošský Memento, Murtaugh, Vincent Vega a nejhorší komparzista všech dob.

Kdy toho chlápka někdo zabije? Jen návrh.

A nehrají: Hulk Thor, Kapitán Amerika, Nick Fury, Černá vdova, Hawkeye, agent Coulson, agentka Maria Hill, Selvig, ani ten týpek pařící Galagu.

Takže ti to nic neříká? Nejsem tenhle druh doktora. Vole, kdes byl celej film?

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu...oni ti blbci spojili dva super komixy v jeden a to prostě nemůže dělat dobrotu. Z jeho největšího protivníka udělaj kašpara...jsou to k****i a tím pádem se z toho stává nejslabší díl z celé trilogie...se vším co tu padlo souhlasím

415

Odpovědět

jn bohužel.

280

Odpovědět

To je přesně věc co mě nejvíc sere ve všech podobných filmech... nehořlavé civilní oblečení

360

Odpovědět

Obraz utíká doprava, co mám dělat!? ;)
jinak honest trailer jako vždy super, tentokrát se vším souhlasím, i když chápu, že si jen dělaj p***l.

213

Odpovědět

zrovna u IM neznám přesně komiks ale to ani nepotřebuju, tenhle díl se jim prostě totálně nepoved, hafo nesmyslů a vubec celej děj, počínající přesne timhle záporákem z U.thraileru přes napadení tonyho hnízdečka a konče ohnostrojem:/ jen sem čekal kdy se po tom ohnostroji objeví horda nepřátel a bude tam stát bezbranej touny:D:D 4.díl už snad radši prosím ne...

236

Odpovědět

hele, dost lidí tady zahazuje iron-mana 3 jako sračkoidní, ale nevím - opravdu sračkoidní je třeba spider-man. tam jsem neviděl jediný film, který by se povedl a dal by se srovnat s komiksem, který je jinak super.. pro mě i ta trojka byla v poho a možná nejlepší z celé série, jasně že jsou lepší adaptace komiksů i lepší komiksy celkově (watchmen byla síla, sin city paráda) ale jsou i o dost horší adaptace(zmíněný spider-man, hulk nebo třeba super-man což je pro mě nejslabší komiks celkově..). btw: honest trailers jsou prostě super, člověk se zasměje, ale nebrání mu to užít si film (vzpomeňte na avengers).

2724

Odpovědět

5. nejvýdělečnější film všech dob. 5 měsíců v kinech, za tu dobu vydělal 1 214 583 156 dolarů. A přitom je to taková p******a?

276

Odpovědět

též nechápu, holt značka;)

274

Odpovědět

Jaká p******a?? chápu, že každej má svůj vlastní názor, ale nemusíš ten film tady hned shazovat a nadávat mu do p*****n! Třeba tobě se líbí taky nějakej film a když by ho někdo nazval p*******u, reagoval by si hnusně a nadával by si na osobu, která to řekla, tak proč to říkáš o tom, co se ti nelíbí. Podle mého jsou Iron man 1,2,3 , Avengers, Thor....... nejlepší filmy, co jsem viděla a třeba se mi nelíbí Prcičky atd.. a taky o tom neříkám že je to p******a. Zamysli se. A nenapadlo tě náhodou, že ten film tolik vydělal právě kvůly tomu, že je úžasnej a líbí se miliardě lidem?

54

Odpovědět

No v komixu byli ty protivníci ještě silnější a házeli tam cisternou a Tony vážně dostával na p***l. Tady si je dal v pohodě a ani se pořádně nezapotil. V komixu byl taky pěkně na dně a hrozně chlastal, tady je taky vesměs v pohodě a hraje si v lesích s klukem. Moc se jim tenhle díl nepovedl. Nejvíc se mi líbili ty obleky na konci, jen škoda že je neukázali pořádně.

221

Odpovědět

No Iron Mana 3 jsem ještě neviděl a nejspíš jsem o nic nepřišel, vím že řídit se Upřímným trailerem je blbost, ale v tomhle případě je to si myslím správně.

1945

Odpovědět

rozhodně o moc nepřijde, mě upřímě iron 2 dost zklamal, pro mě vubec iron manova kavlita klesala dil od dilu ale ta trojka byla vážne nedomyšlená a plná nesmyslů... divim se že tam nedali tu scenu kdy musí 8letej kluk poradit IronManovi co má dělat?? vyrobit zbraně(vážně po dvou a pul díle, musi malej kluk říct ironamnovi co má dělat?):D:D

205

Odpovědět

tohle je proste epic. best. ever :-D

2314

Odpovědět

10/10 Protože od filmu jsem čekal hodně málo, ale dostal jsem ještě míň.. je mi jedno, že mandarin byl herec a že se tam neukázalo více lidí z Avengers, ovšem tak slabí příběh, záporáci, vánoce a konec filmu.. Jediné, co to všechno trochu zachránilo byl výkon Downeyho Jr., ale výkon jednoho herce vám nezachrání celý film. A ještě víc mě štve, že to byl více komerční než zábavný film a na CSFD má přes 80%. Prostě zklamání...

2018

Odpovědět

Jono a pecka filmy jako Alex Cross jsou zhejtovaný a mají 40%

183

Odpovědět

+ZlopánIron Man 3 je nejvíce přeceňovanej film roku 2013. Jenom kvůli vtipu a zábavně udělané akci to má dobrý hodnocení.

225

Odpovědět

já se na tvůrce za toho Mandarina ani nezlobím.. byl to jediný (a docela dobrý) způsob, jak překvapit znalce komiksu, takhle je tom alespoň něco, co se nedalo očekávat... ale nehořlavé oblečení mě rozesmálo :-)

233

Odpovědět

Film jako takovej byl dobrej!(rozhodně lepší než tahleta amatérština kterou tady každý vynáší až do nebes, ačkoliv to není nic zajímavé či snad originálního).
Filmy Iron Man 1,2 a 3 jsou volnou adaptací stejnojmenných komiksu (v případě trojky se jedná o komiks extrémis), což zjevně tvůrci u-trailerů nevěděj, protože si myslí, že Iron Man je pouze o mechanickém bojovém brnění – chyba!
Příběh Iron Man byl, je a vždy bude pouze o muži jménem Tony Stark a jeho problémech (viz. sebe-vražedná mise z konce Avengers nebo pochyby o tom zda Iron Man je on nebo jenom brnění které má na sobě.
To že se Brnění neustále rozpadá nebo nemá dost energie je způsobeno jenom tím, že se jedná o pouhý prototyp - nic víc.
Upřímně tvůrcům u-traileru začíná docházet šťáva i humor za mě 5/10 za technickou kvalitu videa.

2376

Odpovědět

Nerd alert!! xDD

2032

Odpovědět

Tady si myslím, že se pleteš. Upřímný trailer má pravdu v několika věcech. To brnění vydrželo v jedničce zásahy pistolí, samopalů, kulometů, raketometů, v avengers spadl do turbíny, dostal bomby od Thora, který má sílu podobnou Hulkovi, ne-li větší, navíc tím brutálním kladivem... a ve trojce ho zničí srážka s Tatrou? :D Kamion mu rozflákal oblek na kusy a ať mi nikdo nevypráví, že vyrábí prototypy z molitanu. :-D Stejně tak mohl povolat na svou obranu 30 iron-manů, když dostával pecky od té helikoptéry, ještě než sestřelily půl domu, co se nasypal na tu podzemní laboratoř. Stačilo jenom říct jedno slovo té své umělé inteligenci. A na konci dostávaly VŠECHNY jeho obleky na jednu ránu PĚSTÍ šílený damage, trhali je tam jak papírové čerty. A o tom, kde jsou Avengers a S.H.I.E.L.D. , když na svět útočí šílený Terorista, co dostal na kolena všechny složky státní, to je věc jiná. Chtěli z toho mít super bitku na konci, tak kvůli efektům se vykašlali na reálie, které si sami vymysleli a pro lidi, kteří se chcou podívat na pěkný příběh, je to potom katastrofa. Nemůže mě to bavit, když vím, že ani lidé, kteří to vymysleli, to neberou vážně a že z fleku vidím hromadu nejasností. :(

223

Odpovědět

+YettiJako chybu beru to, že se jednou v tom filmu ten oblek rozpadl na něm. Ale v ostatních scénách byl ten oblek vždy prázdný. Zkus to u normálního brnění. Chlap na koni v brnění při rytířském turnaji vydrží přímej zásah dřevcem (teda, sletí z koně, ale to brnění na něm zůstane), ale zkus něčím fláknout do prázdného brnění, co je vystavený někde na zámku. Efekt bude stejnej, rozpadne se. To není chyba. Když je to brnění dutý, tak nemá žádnou vnitřní oporu. A když do prázdnýho brnění narazí kamión, tak je jasný, co se stane.

199

Odpovědět

+YettiTy jeho brnění by měly být z brutální směsi ocele, držící samy o sobě. Lidské tělo sotva má takovou odolnost, aby se vyrovnalo plátům té zbroje. Pokud ten oblek opravdu má vydržet zásah raketometem, nebo srážku s Tatrou, ROZHODNĚ to není díky tomu, že je vevnitř člověk, ale díky obleku samotnému. Dle mého aspoň...

211

Odpovědět

Opravdu někdo od filmů jako Iron Man, Avengers, Spiderman, Superman apod, čeká něco jiného než klasickou popcornovku? Prostě zapomeňte na herce, dialogy, příběh a počkejte na posledních dvacet minut filmu, kde se konečně něco stane.. jako v Man of Steel, u toho jsem se probudil zrovna v tom nejlepším - když začaly konečně padat mrakodrapy.. Copak někdo kritizoval Pacific Rim, Battleship nebo Transformers za to, že to bylo totálně o ničem? Ne, protože od začátku všichni věděli, že tam budou jen velcí roboti.. tak mi prosím neříkejte, že od tohoto filmu jste čekali něco jiného..
Mimochodem, trailer jako vždy skvělý!!! :)

2018

Odpovědět

Vole, kdes byl celý film?! :D Nejlepší.

223

Další