Ant-Man a WaspUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:7 627

Co jste si mysleli o nejnovějším filmu z dílny Marvelu vy? Hlas Upřímných trailerů o tom má jasno.

Přepis titulků

Zatímco MCU dospělo ke své nejtemnější hodině tak, že v mžiku zabili půlku vašich oblíbených hrdinů, další film Marvelu odpoví tu nejméně důležitou otázku, kterou máte: "Kde byl Paul Rudd?" Ant-Man a Wasp Vraťte se do frančízy, kterou mají všichni rádi, ale nikoho vlastně nezajímá, v uspokojivém díle z Marvelu, série třetí, díl osmý. Nemusíte sice vidět Ant-Mana 1, abyste věděli, o co jde, ale fakt musíte vidět Občanskou válku, hlavně když v tom filmu jste.

Vážně jsem to pokazil, protože když jsme začínali, neřekli mi, že bych se měl podívat na Občanskou válku, takže když jsem si četl scénář, nevěděl jsem, co se děje. Teď jste jako táta všech, pane Douglasi. A mám vás za to rád. Nejroztomilejší běloch Marvelu, který se nejmenuje Chris, se vrací jako Ant-Man, hrdina, který našlapuje na hranici mezi šarmem bez snahy a žádnou snahou.

Přidá se k němu Hank Pym, chlap, který vymyslel konec světového hladu, a použil to ke stavbě bojových obleků. Hope Van Dyne, první ženská hrdinka Marvelu v názvu filmu a asi tak pátá ženská hrdinka Marvelu, která je vážná a protáčí oči nad svým praštěným mužským protějškem. A Luis, který vynahrazuje to, že je jediná mexická postava v MCU, tím, že je to ta nejvíc mexická postava. Moje babička měla v restauraci jukebox, ale hrál jenom Morrisseyho.

Vstupte do celovečerní hry Ukořistěte laboratoř... Našel jsem pro vaši laboratoř pár kupců. - Má laborku. - Dostanu tu laborku zpátky. Musíme se přeskupit a zjistit, kde je laborka. Laborka Pyma je fuč. - Vzít mou laborku. - Chci tu laborku. - Mám laborku. - Laborka! Burch má laborku. Mám laborku.

Mám tu laborku... laborku! ...kde hrdinové spěchají, aby zachránili Michelle Pfeiffer z 30 let v kvantové říši, CGI říše divů udělané z vystřižených scén z Doctora Strange, easter eggů a hádám, že i kosmetických potřeb, protože vypadá fakt dobře. V patách jim je Ghost, holka, která chce jen vyléčit svou chronickou bolest... Pořád to bolí. ...a oni ji za tu snahu zmlátí. To tě naučí nechtít bolest.

A rozhodně poslední v řadě, Sonny Burch, normální chlápek s pár gorilama, béžovým oblekem a mizernou restaurací, asi? Také jsem v restauraci porušil několik hygienických předpisů. Kde je ta technika? V super bažině? Jde po čtyřech z nejchytřejších postav v MCU jen s mobilem a snem. No tak, tohohle chlapa by porazil i Iron Fist. Iron Fist! Užijte si vizuální Ant-Manovštinu, kterou už očekáváte, kde jsou malé věci zvětšené a velké věci jsou neustále zmenšované...

Pokud jste skončili s porovnáváním velikosti. což vytváří úžasné akční scény, které plivou do obličeje fyzice, ale podle Marvelu může věda udělat cokoliv, pokud k tomu dáte slovo kvantový. Kvantová říše. Kvantová technologie. Kvantová anomálie. Kvantová fáze.

Kvantový spektrometr. Kvantový systém. Kvantová energie. Kvantový výzkum. Kvantové prázdno. Kvantové propletení mezi kvantovými stavy. Kvantové léčivé částice. To dáváte slovo kvantový úplně před všechno?

Hele, přestaň sám sebe nachytávat u líných vysvětlení, to je naše práce. Takže si užijte film, který zvládá být zábavný a působivý s dobrou akcí a skvělými efekty... ...které by všechny před méně než deseti lety naprosto ohromily. Tohle je úžasný. Ale nedostatečně to prohlubuje velkou zápletku 19 marvelovek, tak s tím nerdi zachází jako s otravným hmyzem. Kolik planet navštívili?

Jen jednu? Ne, díky. Z postele vstávám jen kvůli Celestiálům. Hezký den, pane. Hrají: Velký hrdina, Zmenšování se, Pokud se ti to líbilo, měl jsi na to dát žihadlo, Hloupý Zemo, Rozhodně ne Nick Fury, Nejsem Laurence Fishburne!

Office Park, Manželka brouka, Fázování! Antony Mackie a Kevin a Feigesové. Avengers ze západního pobřeží Doufám, že jsi předtím přišrouboval všechen nábytek. A taky doufám, že máš septik, protože ty záchody nejsou napojené.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Béčka od marvelu se slabým příběhem plnejch osob výhradně oblečených v kondomech.... Proč někdo nezfilmuje nějakej antickej epos?

1220

Odpovědět

Jak můžu někomu dát like i dislike zároveň. Mistr Morče řekl stupidní hajt (za to si zaslouží dislike) a hnedka potom řekl něco trefného (to už je alespoň za like ne?)

51

Odpovědět

Protože vítej v 21. století a nikdo by se na to nedíval ... Smutné, ale tak to je ...

19

Odpovědět

+CougarKdyž koukaj lidi na jůtubery co žerou skořici,tančej něco z fortnite,"vtipně" komentujou hry,patlaj si na xicht,skáčou po cizím majetku tak nějakej antickej epos od michaela baye by se určitě někdo podíval.Jen teda bojim se že by to bylo děsne politicky korektní

20

Odpovědět

Např. Tróju...

20

Odpovědět

Nejlepší byla podtitulková scéna ve stylu: "Všichni jsou mrtví Dave"

160