Thor: Ragnarok – minutová recenze

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:5 228

Chystáte se do kina na nejnovější film od Marvelu Thor: Ragnarok? V této minutové recenzi se dozvíte, o čem je a jestli to má cenu. Video neobsahuje žádné spoilery.

Přepis titulků

Thor: Ragnarok je třetí marvelovský film s asgardským bohem hromu hraným Chrisem Hemsworthem. Znovu se připojí Tom Hiddleston, Idris Elba a Anthony Hopkins. I Neuvěřitelný Hulk, Mark Ruffalo, se objeví spolu s novými jmény Marvel Cinematic Universe: Cate Blanchett, Jeffem Goldblumem, Tessou Thompson a Karlem Urbanem. Ve svém nejnovějším dobrodružství je Thor zajat a musí bojovat pro pobavení Grandmastera a lidí na Sakaaru.

Mezitím na Asgardu zabrala celé království bohyně smrti Hela a vyhrožuje, že vyhladí celý Thorův lid. Naštěstí Thor narazí na "kamaráda z práce" při jednom ze svých zápasů, naplánují útěk v naději, že se vrátí na Asgard a zastaví Helu. Thor: Ragnarok je nejen plný skvělé akce, ale je i hodně vtipný od začátku do konce. Za to si zaslouží pochvalu režisér Taika Waititi, který obrátil Thorův vesmír vzhůru nohama. Na obrazovce je tolik barev a osobnosti a toto dílo přetéká úžasností 80.

let. Ty syntetizované zvuky skvěle zapadají do světa mečů a laserových zbraní. Thor: Ragnarok je nejen nejlepší film s Thorem, je jeden z nejlepších filmů Marvelu. Je plný spousty úžasných nových postav, skvělé akce a je jedním z nejvtipnějších filmů MCU. Proto dávám filmu Thor: Ragnarok pět bodů. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hned jak to řek tak to má 50% hodnocení :D

00

Odpovědět

Nebyla tam žádná hezká štětka, ze které by se mi postavil stožár. Takže... hm ne.

33

Odpovědět

byla jsem nadšená. Příjemné, vtipné, až asi na dvě krátké pasáže byl film svižný a koukatelný..
Snad jen, čekat 10 minut na potitulkovou scénu jen kvůli tomu abychom viděli Jeffa Goldbluma, jak sám sebe plácá po rameni...

32

Odpovědět

Na filmu jsem byl v kine a vubec nelituji ze jsem si zaplatil listek, to mi bohate staci :D

72

Odpovědět

Filmy od Marvelu beru na stejnej úrovni jako filmy od Trošky- absolutní odpad

523

Odpovědět

Ten film žeru. Těžce jsem si po té půlnoci až do dvou nedával co se tam děje. Málem jsem ze z toho p****l blahem. Efektivní, epické, vtipné a akční. Furt se něco dělo. A samozřejmě Hulk pořádná badass hvězda filmu. Thor se stal ještě větším frajerem. Prostě stačily jisté smrti jistých postav a už Thora a jeho Ravengers nikdo nemohl zastavit. A konec ? Rozhodně napnul k dalšímu vývoji. Sice některé postavy stály za hovno co se týče komiksových předloh, ale jako celek to bylo kulervouci.

87

Odpovědět

Plný akce? Vždyť tam jsou tak tři akční scény. Hned na začátku Thor vs Surtur, u prostřed Thor vs Hulk a na konci Revengers vs Hela. Co se nových postav týče, tak taky žádná sláva. Korg úplně zbytečná postava. Valkýra toho tam taky moc nepředvede. Skurge je úplně k smíchu. Všechny postavy jsou vedeny jako absurdní a komický postavičky, což by u ulítlý komedie mohlo být fajn, ale tady to moc nefunguje, zvlášť když Hela je bohyně smrti. Filmu by slušel spíš temnejší ráz a větší důraz na temné akční fantasy než na bláznivou komedii. Nakonec potěšil aspoň Sam Neill a Matt Damon ve vedlejší roli.

97