Natalie Portman potřebovala při natáčení Thora rampuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:6 459
Na začátku prázdnin přijde do kin nový Thor, kde se opět setkají Chris Hemsworth a Natalie Portman. V tomhle archivním klipu z roku 2013 vysvětluje Natalie, proč vlastně roli Jane získala.

Přepis titulků

Tam ke konci, v té scéně, jak se díváte sobě vzájemně do očí… To jsi stála na nějaké krabici? - Nebo jsi byl ty v díře? - Já tu roli dostala proto, že vedle mě každý vypadá jako obr. - Přitom měřím jen 190 cm. - Ano, jsem opravdu malá. Většinou jsme měli takovou rampu, po které jsem vyšla - a zastavila poblíž jeho obličeje. - Je to tak. Postavíme se?

Já mám dneska fakt vysoké podpatky. Já v tom filmu měl jako Thor taky podpatky. - To musela být vysoká rampa. - Ano. - A byla docela… - Prudké stoupání to bylo. S rolí hrdiny v akčním filmu samozřejmě přichází akční figurky. My jsme nějaké pořídili. Tady je… Jejda, upustil jsi kladivo. To jsi ty. Už jsi to viděl? Zrovna tuhle ještě ne. Ta podoba je neskutečná. Ano, vskutku nepopiratelná.

Asi kdybych měl nějaká sedativa. Ale také mluvíš. Ať do vás blesk uhodí! - Uhodí do vás blesk! - Zlobí se. Takže to jsi ty. Teď se podíváme na figurku Natalie. Skoro to sedí… Kde máme tu rampu? Děti si s nimi budou hrát celé hodiny.

To bude skvělá zábava! „Co to děláš s těma panenkama?“ „To není kladivo.“ Ale zdá se, že jsi trochu zkoprnělá. Koukněte na ty ruce. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě nejkrásnější herečka

148

Odpovědět

Jestli mi chcete dávat dislikes, tak rovnou pište, jakou máte jinou favoritku, děkuji.

45

Odpovědět

Nebudu tvrdit, že není nádherná, a nebudu dávat dislike. Přesto čistě vizuálně se mi víc líbí Kate Beckinsale a Olivia Wilde, a krásně v tom smyslu, že působí až étericky nebo že má auru krásy, tak to byla vždycky Kate Blanchett (snad pro roli Galadriel). A Amber Heard to teď fakt sluší u soudu :j

73

Odpovědět

+Rýpal ObecnýKate Beckinsale je top. Mit zenskou v tomhle veku takovou kost, tak bych se ani na jiny nedival. Olivia Wilde jako pekna, ale v porovnani s Kate je to slabsi. Mladsi byla hezci, starne, a zacina ji svidrat oko a tim celem by mohla bourat zdi. Kate Blanchett neni moc prvoplanova kraska, ale role etericke Galadriel byla pecka. Ma to proste v sobe. a Amber Heard je uz taky spatny, opuchla, zacinaji se ji delat boldoci skrane, a po tom ,co se vysrala Deppovi na polstar u mne skoncila pod polozkou "nechutna" :D A to byla taky kost jeste par let zpatky.

23

Odpovědět

Mám to seřazený trochu jinak, ale je tam :)
https://www.csfd.cz/uzivatel/198231-repley/oblibene/herecky/

10

Odpovědět

Mne sa páči aj Salma Hayek, ale ta je tiež maličká. Alebo Eva Mendéz, Pozri si ako vyzerala za mlada Keira Knightley, tie sú ako dvojčatá s Natalie

00