OK Go - Here It Goes Again

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:8 329

Toto video vyhrálo YouTube Video Awards 2006 v kategorii kreativní přístup a Grammy v roce 2007 v kategorii Nejlepší klip. Píseň Here it goes se objevila na druhém albu s názvem Ok  Go. Klipy kapely OK Go jsou vždy velice originální, v tomto využili běhacích pásů. Pozn.: Album Surfer Rosa, o kterém se zpívá, je debutovým albem americké skupiny Pixies.

Přepis titulků

Mohlo být asi deset, ale pak jsem opět zjistil, že si nepamatuju ani půl hodinu od 3:45. Oblékla ses, pustila jsi Surfer Rosa a nechala jsi mě tu ležet na zemi. Když už si myslíš, že to máš pod kontrolou... Když už si myslíš, žes na to přišel... Když už si myslíš, že je to v pohodě... přijde to znova.

Měl jsem vědět, měl jsem vědět, že se to celé bude opakovat... že to přijde zas. Začalo to jednoduše, něco prostého, něco laciného, něco, co už překračuje hranice. A teď skrz škvíry v laciných žaluziích vidím tvé auto odjíždět.

Když už si myslíš, že to máš pod kontrolou... Když už si myslíš, žes na to přišel... Když už si myslíš, že je to v pohodě... tak to přijde znova. Měl jsem vědět, měl jsem vědět, že se to celé bude opakovat...

že to přijde zas. Znova a zas. Přijde to zas. Myslím, že je občas potřeba přerušit tu monotónnost, ale, Bože, když už prší, tak ať pořádně leje. Oblékla ses, pustila jsi Surfer Rosa a opustila jsi mě. Jo, opustila jsi mě.

A je to tu zas. Přišlo to zas a znova. Měl jsem vědět, měl jsem vědět, že to přijde zas. A je to tu zas. Přišlo to zas a znova. Měl jsem vědět, měl jsem vědět, že to přijde zas.

Přijde to zas! Překlad: vlocka5555 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow, pretty awesome.

180

Odpovědět

Zkusím si na nějaký vzpomenout a něco postnout , většinou jde o videa, která jsou rok+ stará.

180

Odpovědět

JaaJ: Pokud je smazáno, tak se s tím často bohužel nedá nic moc dělat. Pokud si ta videa pamatuješ, tak mi je pošli na mail a mrknu na to. Díky.

180

Odpovědět

btw. narazil jsem tu na dost nefunkčních videí a když se to snažím hlásit reportu, tak oprava trvá docela dlouho.. (jistě chápu, video pravděpodobně smazáno na YT)

180

Odpovědět

víceméně po pár pivech a prohraném přáteláku ve fotbale je ze mě novodobý Jungmann. :P :D

180

Odpovědět

JaaJ: "a že jsi sis"? To je nějaká nová forma češtiny? :-D

180

Odpovědět

A že jsi sis dal na čas Bugu :D

180

Odpovědět

Video opraveno. :-)

180

Odpovědět

nefunguje :(

180

Odpovědět

ještě by mohl někdo přeložit WTF?! což je taky od OK Go.

180

Odpovědět

IVo: jestli myslíš This too shall pass, tak ten tu bude taky ;)

180

Odpovědět

i jejich novej klip stojí za to ;)

180

Odpovědět

ten pôvodní som vysel prvý krát v simpsnoch som to už vydel

180

Odpovědět

ja je miluju

180

Odpovědět

Tak sice už jsem tenhle klip dávno viděl ale velice rád jsem si ho zas připoměl. Díky videacesky.cz, super práce! :)

180

Další