Neoficiální Smithersův love song

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:794
Počet zobrazení:7 776
Další autorskou písní Raye Williama Johnsona z jeho YouTube kanálu Your Favourite Martian je tentokrát tato balada, která nesmí uniknout žádným fanouškům seriálu Simpsonovi... a nejen jim.

Přepis titulků

VIDEO JE FANOUŠKOVSKOU PARODIÍ VZTAHU MEZI SMITHERSEM A PANEM BURNSEM. NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO SE SERIÁLEM SIMPSONOVI Hej, pane Burnsi. Myslel jste si, že vaše peníze vám koupí celý svět. Říkám: "Hej vy tam, pane Burnsi." Všiml jsem si, že nemáte holku. Smithers vás miluje, Burnsi. Tak proč ho pořád ignorujete? Snažte se udržet to vzájemné pouto, vždyť je to důležitý.

Místo toho, abyste utekl, přibližte se k němu. Jenže vy ho necháváte stát jako cizince na hranici. Vím, že jste hetero a nerad vám říkám, že neexistuje člověk, který by s vámi šel na rande. On je při tom gay, tak co teď budete dělat, když víte, že chce být vaší Malibu Stacy. To jediné, co kdy chtěl, bylo strávit s vámi nějaký čas.

Hej, pane Burnsi. Vždyť víte, že mu stojíte za víc, než kolik jste kdy utratil. Hej, pane Burnsi. Hej, pane Burnsi. Možná byste mu měl přece jenom dát šanci. Říkám: "Hej vy tam, pane Burnsi." Co na tom, že je chlap? My víme, že jste slepý, staříku, ale mluvit mě určitě slyšíte.

Pořád jste sám doma, ale nejste žádnej Macaulay Culkin. Taky nejste Flinstone, tak nezapomínejte na fakt, že s vámi Smithers nechce mít nějaký pravěký gay vztah. Každé chození má nějaké těžké chvilky, ale věřte, že on vás nikdy neopustí. Tak byste to měl risknout a tomu chlápkovi pomoct. Pak spolu můžete mít vztah ve Spasitelově stylu. To jediné, co kdy chtěl, bylo strávit s vámi nějaký čas.

Hej, pane Burnsi. Vždyť víte, že mu stojíte za víc, než kolik jste kdy utratil. Hej, pane Burnsi. To jediné, co kdy chtěl, bylo strávit s vámi nějaký čas. Hej, pane Burnsi. Vždyť víte, že mu stojíte za víc, než kolik jste kdy utratil.

Hej, pane Burnsi. To jediné, co kdy chtěl, bylo strávit s vámi nějaký čas. Hej, pane Burnsi. Vždyť víte, že mu stojíte za víc, než kolik jste kdy utratil. Hej, pane Burnsi. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

01:06 Se čumte na ty Smithersovy ruce.. xDDD

221

Odpovědět

U tvojí starý zvadlý mámy!!!!! :D

202

Odpovědět

A vůbec kde bere takoví nápady????? :D

196

Odpovědět

Simsni sleduju a myslim že tahle pisnicka je i prevdivá! :p

205

Odpovědět

Endy nevím co ti přijde na těch písničkách stejného, nevím jak vy, ale mě to nepřijde stejný.

210

Odpovědět

DOBRE TOTLIBI

190

Odpovědět

DORE

190

Odpovědět

p******a

1946

Odpovědět

ukradený...a to jako dost...celá písnička je postavená na tónech z Pachelbelovo kánonu http://www.youtube.com/watch?v=USbuQKlWbsQ

1943

Odpovědět

Chytlavé.. ♥

191

Odpovědět

Nemohli byste prosím přeložit nový song na tomto youtube kanale o facebooku?

191

Odpovědět

chytlavý jak sviň ♥ líííbíí

191

Odpovědět

Slabé :( jsem ráda,že si všímá gay-problematiky, nicméně mohl z toho dostat o tolik víc..heh..navíc ten elektro hlas mi tady vyloženě vadí, je silnější než u většiny jeho songů...

196

Odpovědět

Píseň mi přijde hezky udělaná, pustila bych si jí asi znova, ale když už Ray dělal takovou dojárnu, proč tam proboha hodil Simpsonovi a ještě gay vztah? Kvůli tomu podle mě ta písnička rozhodně nebude tak úspěšná jako předešlé.

196

Odpovědět

Píseň mi přijde hezky udělaná, pustila bych si jí asi znova, ale když už Ray dělal takovou dojárnu, proč tam proboha hodil Simpsonovi a ještě gay vztah? Kvůli tomu podle mě ta písnička rozhodně nebude tak úspěšná, jako předešlé.

195

Další