Klub zloduchů

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:735
Počet zobrazení:9 992

Nový YouTube kanál Raye Williama Johnsona s názvem Your Favourite Martian má obrovský úspěch, a proto je tady další velice povedená písnička (už jsme tu měli Moje koule). Tentokrát v ní učinkují ti největší zloduši komiksového, filmového nebo reálného světa. Kdo vám v klipu chyběl napište do komentářů a odkaz ke stažení naleznete zde. Pod videem naleznete seznam zloduchů a název filmu nebo komiksu, ve kterém se vyskytli. Koopa - Mario Hannibal Lecter - Mlčení jehňátek Zlá čarodějnice ze Západu - Čaroděj ze země Oz Charles Manson - brutální americký vrah Gannon - Legend of Zelda Levák Bob - Simpsonovi Černovous - známý pirát, vlastním jménem Edward Teach Catwoman - Batman Harley Quinn - Batman Jason Voorhees - Pátek třináctého Dr. Octopus - Spider-Man Uršula - Malá mořská víla Lord Voldemort - Harry Potter Darth Vader - Hvězdné války Mystique - X-Men Chris Brown - americký zpěvák, bývalý přítel Rihanny, kterou zmlátil Megatron - Transformers Venom - Spider-Man Poison Ivy - Batman Dr. Doom - Fantastická čtyřka Sauronovo oko - Pán prstenů Joker - Batman Patrick Bateman - Americké psycho Jabba the Hutt - Hvězdné války Elmer Fudd - Bugs Bunny Predátor - Predátor Freddy Krueger - Noční můra v Elm Street

Přepis titulků

Překlad: Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www.videa Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Byl pátek večer a já si chtěl vyrazit do novýho klubu ve městě. Na diskotéku, o které jsem slyšel od kamaráda, který tvrdil, že je to úplný cirkus. Když jsme tam přivalili, vyhazovač Kooba stál u dveří.

Pozval nás dál a my náhodou potkali pana Hannibala Lectera, který roztáčel placky za svým pultem a ptal se, jakým kouskem se dá zapůsobit na Zlou čarodějnici ze Západu, která tančila pro Mansona a Gannona hned vedla Leváka Boba vystřeleného z Černovousova kanónu. V tu chvíli mi došlo, že mě čeká noc v tanečním klubu, kde budu pařit se všemi těmi zloduchy.

Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit. Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit. Pořád pařit se všemi těmi zloduchy. Všemi těmi zloduchy. Přísahám, že jsem viděl, jak se Catwoman a Harley Quinn kously. Smál jsem se Jasonu Voorheesovi, když to rozjížděl se svítícími tyčinkami.

Dr. Octopus začal vyjíždět po Uršule a když se ti dva líbali, dotýkali se chapadly. Voldemort pak uvítal Vadera pěstním pozdravem a s Chrisem Brownem očumovali zadek Mystique. Chris Brown? Vyhoďte odsud toho chlápka. Megatron to pak rozbalil a publikum šílelo. Všichni ho povzbuzovali: "Jeď, Megatrone!"

Kouknu nahoru, kde do sebe Venom leje celýho Jägera a v tu chvíli mi došlo, že budu pařit se všemi těmi zloduchy. Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit. Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit. Pořád pařit se všemi těmi zloduchy. Všemi těmi zloduchy.

Potom jsem ji uviděl na druhém konci místnosti. Panáky si tam dávala Poison Ivy s Dr. Doomem. Jako Sauronovo oko jsem nemohl odvrátit zrak. Byla tam s nějakým Jokerem, ale ten týpek byl beztak gay. Patrick Bateman pak přihrál panáky vodky. S Jabbou jsme je do sebe kopli se slovy: "Oooga chaca!"

Odstrčil jsem Elmera Fudda, abych mohl blíž. Nechtěl jsem být Predátor, ale musel jsem ji mít. Freddy mi pomocí drápů otevřel Chardonnay, já vzal sklenku, nakráčel k ní a říkám: "Hele, podívej." Vzal jsem ji domů, kde mě čekala noc, při které jsem v ložnici pařil s pěkně sexy zloduškou. Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit.

Já ale nemůžu pořád pařit. Pořád pařit. Pořád pařit se všemi těmi zloduchy. Všemi těmi zloduchy. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (92)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nezapomněli na Patricka Batemana, takže paráda! :-)

201

Odpovědět

Totálně ultimátní pecka.Ještě kdyby tam přidali Ratha :D

184

Odpovědět

Dr. Wallace Breen

190

Odpovědět

Ten Batman je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

180

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

180

Odpovědět

Je to dost dobrá písnička i dost dobrý video,nemam pravdu?

197

Odpovědět

tak moment...KDE JE CYBERDAEMON z hry DOOM?

181

Odpovědět

to s tím Jokerem si p****l chlapeček *xD* ale jinak hodně dobrý

195

Odpovědět

Spíš s tím Megatronem si myslím =D Asi ještě nevěděl že vymyslí robotí barovou rvačku =D To tam mohl klidně ještě přihodit Bendera =D Jinak fakt MEGA song!

190

Odpovědět

Hannibal Lector byl nej !!!! ale jinak 2. nej písnička od nich

190

Odpovědět

Chybí mi tam arthas s illidan.

205

Odpovědět

Podle mě mu tam spíš chybí lex Luthor a Loki

223

Odpovědět

ja som odtiaľ aj tak poznala len voldemorta, megatrona,leváka boba, uršuľu, dart vadera a to oko :DD

184

Odpovědět

Nejlepší video od Your Favourite Martian

180

Odpovědět

Chyběla mi tam Jacqueline Natla z Tomb Raider :-)

181

Odpovědět

já :D

184

Odpovědět

Podle mě nejlepší song (od něj).

181

Další