Darth Vader v jídelně

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 725
Počet zobrazení:25 575

Kdysi dávno, v předaleké galaxii, si Darth Vader odskočil na oběd! Jedná se o stand-up britského komika Eddieho Izzarda.

Přepis titulků

To musí být jídelna na Hvězdě Smrti.Bufet, tam na spodním podlaží. Mezi bitvami si sem zajdei samotný Darth Vader. Dal bych si těstoviny. Potřebujete tác. Víš ty, kdo já jsem? A vy víte,kdo jsem já? To kurva nikoho nezajímá. Já jsem Vader.

Darth Vader.Lord Vader. Můžu tě zabít pouhou myšlenkou. Pořád ale potřebujete tác! Nepotřebuju tác.Nepotřebuju ho k tomu, abych tě zabil. Můžu tě zabít i bez tácu.Pomocí síly! Silou, kterou vládnu. I když tácem bych tě zabít mohl,kdybych chtěl. Hranou bych ti prosekl krka jídelnu by zaplavila krev.

Ale jídlo je horké,potřebujete na něj tác... Aha, jídlo je horké.To mě nenapadlo. Myslel jsem, že mě vyzýváš na boj,na život a na smrt. Boj na život a na smrt?Tady jsme v jídelně, já tu pracuju. Jo, ale já jsem Vader...Lord Vader, všichni mě vyzývají na boj! Lord Vader, Darth Vader,Lord Darth Vader, Lord van Vaderham... Hvězda Smrti.Šéfuju Hvězdě Smrti. - Co je to Hvězda Smrti?- Tohle je Hvězda Smrti..

Jsi v ní.Já týhle Hvězdě šéfuju! - Tohle je hvězda?- Jo, tohle je kurva Hvězda!! A já jí šéfuju! - Já jsem tvůj šéf!- Vy jste pan Stevens? - Ne, já jsem... Kdo je pan Stevens?- Šéf občerstvení. Já nejsem šéf občerstvení.Já jsem Vader! Občerstvení můžu zabít pouhou myšlenkou! - Co?- Můžu vás zabít všechny! Pouhou myšlenkou můžu zabít i sebe!Ale, seru na to.

Vezmu si tác. Tenhle je mokrej, tenhle taky,tenhle taky, taky a tenhle taky. Sušili jste je snad v deštným pralese?Proč, u vší síly Hvězdy Smrti, nemáme suchý tácy!? - Ne ne ne. Já tu byl první!- Musíš do fronty, když chceš jídlo. - Dal bych si těstoviny.- To bych taky rád. - Víš ty, kdo já jsem?- To je Jeff Vader, vole! Nejsem Jeff Vader,jsem Darth Vader. Cože, ten Jeff Vaderco šéfuje Hvězdě Smrti? - Žádnej Jeff...

Já šéfuju Hvězdě Smrti!- Tak to jsi Jeff Vader. - Ne, jsem Darth Vader.- Tak to jsi jeho brácha. - Seženeš mi jeho autogram?- Neseženu ti... ne... já nejsem Jeff... Tak jo... jsem Jeff Vader.Jsem Jeff Vader. - Podepíšeš se mi? - Ne, jdi do prdele! Zabiju tě tácem!Dej mi ty těstoviny... ...nebo tě zabiju tácem. A jeho taky!I všechny ostatní v týhle jídelně. Překlad: xxENDxxwww.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jednoznačně nejlepší video na hvězdě smrti...totiž na videacesky.cz .... pro mě dnes už naprostá legenda.

60

Odpovědět

je to hrozná sranda :-)

303

Odpovědět

škoda, že toho kreténa někdo nezabije myšlenkou. nebo tácem..

223

Odpovědět

To je moc toto. :-D :-D

A tady je to i bez lega:

http://www.youtube.com/watch?v=5s2HAksk3w4&feature=related

194

Odpovědět

naprostej nářez, akorát co dělá Jar Jar Binks na Hvězdě smrti? :D

274

Odpovědět

Úžasné video :-D

222

Odpovědět

no

194

Odpovědět

f**k off :D :D :D sa posrem

214

Odpovědět

to ujde

195

Odpovědět

To je prostě libovka. Tohle video by mělo být mezi prvními deseti!

233

Odpovědět

Ondřej Vašíček: Ten ,,chlápek převlečenej za ženskou" je Eddie Izzard a je to prosím pěkně přesně ten chlápak, co vymyslel to, čemu se tady směješ.... proboha lidi, jakto, že ho tu nikdo nezná??? kam jsem to vlezla???

201

Odpovědět

ja jsem sef tehle hvezdy..OOH pan Steweens..Coze???....no pan Steweens...kdo to je??sef kantiny :D :D :D

191

Odpovědět

Preco su tam vzdy "divne preklady" konkretne veta

"This is not a game "who the f**k are you?"

"to nikoho nezajima"

193

Odpovědět

Dokonalý. :D

180

Odpovědět

xDDD mazec jako svině xD

180

Odpovědět

masakr.. jidlo je horke potrebujete na nej tác... aha jidlo je horke to by me nenapadlo :D proste rezba :)

180

Další