Malý velký Anakin

Thumbnail play icon
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:5 953

Možná už jste slyšeli konspirační teorii, že Darth Vader se tajně podílel na zničení Hvězdy smrti a že každý je starý jen tak, na kolik se sám cítí. Jak to dopadne, když se tyhle dvě věci zkombinují, se podívejte v této zručně upravené blbince.

Přepis titulků

Já byla Jar Jar Binks! - Umím spravit cokoliv! - Nééé! Darth Vader se nudí v hloubi vesmíru a nemá si s kým hrát, když vtom se mu porouchá respirátor a jeho hlas zní, jako když byl ještě malým Anakinem. V předvečer triumfálního povstaleckého útoku Vader zoufale hledá kamarády... Jop.

To je můj život. Nemám tě rád. Nesnáším tuhle práci. Plány Hvězdy smrti nejsou v hlavním počítači. Co?! Nemyslím si. Proč bys tu jinak byl? Jak ses dostal do Vnějšího okraje?

Nic nevysíláme... Podle mě jo. Jsme konzulární loď... na diplomatické misi... Co to s tím má společného? Nerozumím tomu. Ahoj! Dobrá práce!

Já za to nemůžu! Vážně! Největší problém ve vesmíru je, že si nikdo nepomáhá. Jak to dé? Nikdo jiný by se neodvážil. Imperiální Senát tohle nepřipustí! - Až uslyší, že jste napadl- - Ty jsi anděl? Vesmírní piloti mi o nich vyprávěli. Prý jsou to nejkrásnější bytosti ve vesmíru.

Žijí na měsících Iego, nebo co. Nevím, o čem to mluvíte. Cha porkman outman geesa. Mee teesa rodda co pana pee choppa chawa. Jsem imperiální senátorka na diplomatické cestě na Alderaan! Mel tassa cho-passa! Darthe Vadere... Jmenuju se Anakin.

Cho skrunee dopat, sleemo! - Co?! - Díky, výsosti. Ještě že je pááteek! Zdálo se mi, že jsem Jedi. Osvobodil jsem otroky. Co to děláš? Zítra je velký závod na Boonta Eve. Postavil jsem kluzák.

Můžete tvrdit, že je váš a nechat mě ho pilotovat. - Vadere... - Vždycky to byl můj sen! Chci to dělat! Můžu? Můžu? Můžu? Už jsme to řešili. Tohle je naposledy. - Viděl jste někdy závody? - Stačilo! - Čau! - Ano? - Naši špehové dorazili na Dantooine.

- Hurá! Našli pozůstatky povstalecké základny, ale už je nějakou dobu opuštěná. Důkladně prohledávají zbytek systému. Co?! Slyšel jste to? Co budeme dělat? Je jich tolik! Mají všechny svoje planety? Už někdo byl na všech?

Budu první, který uvidí všechny! Jsem pilot, víte? A jednou odsud odletím někam hodně daleko! 1, 5, 7, 9, vypustit! Mapovací jednotku na druhé podlaží! Ahoj! Na palubě nikdo není, pane. Posádka zřejmě loď opustila hned po vzletu.

Já jem pilot, víte? - Ano, pane. - Už když jsem byl malý, poslouchal jsem příběhy vesmírných pilotů a obchodníků. Viděl jste někdy závody? - Ne. - Jsem jediný člověk, kdo to dokáže. Ano, pane. - Zítra je velký závod na Boonta Eve. - Ano, pane. Postavil jsem si kluzák z náhradních a vyřazených dílů.

Je skvělej! - Je nejrychlejší ze všech! - Ano pane. Nikdy bych nevydržel tak dlouho, kdyby mi tak nešlo sestavovat věci. Ne, pane. Tohle je největší blbost, co jsem kdy- - Určitě by se vám líbil! Chcete ho vidět? - Ano, pane. Co? Jo!

Ukážu vám 3PO. Budete skvělej kamarád! Hurá! Důkladně tu loď prohlédněte. Ještě není hotový. Je to protokální droid pro mámu. Hele. Mami, jsem doma! Ty jsi taky Jedi?

Viděl jsem tvůj laserový meč. Takový nosí jen Jediové. Ty jsi rytíř Jedi, viď? Nechci dělat potíže, ale říkal jsem si... Co jsou to midichloriany? Nemůžeš vyhrát, Darthe. Když mě zabiješ, stanu se mocnějším, než si dovedeš př...

Nemyslím si. Uvidím tě ještě někdy? Křídla do bojové pozice. Jo! Tady jsi! Všude jsou povstalecké lodě, lorde Vadere. Jsou tak malí, že je nemůžeme zasáhnout lasery. Já jsem pilot, můžu pomoct.

Koukej. Tady Zlatý velitel. Jdeme na to! Musíme něco udělat! Honem! Analyzujeme jejich útok a hrozí nám nebezpečí. Mám připravit vaši loď? Co, evakuovat se?

Viděls někdy kluzák? Ano, pane! Podle mě je trochu přeceňujete. A teď doleva! Tomu říkám závody! Přestali střílet. Stabilizuji výchylky. Pozor na nepřátelské stíhačky.

Hele, tady jsou! Tady máš! Jsou za mnou! A tady! Zlatý pět Rudému veliteli. Slyším, Zlatý veliteli. Jdou po mě zeza- Bacha, jeden je za tebou!

Moc mě těší. Pozor na tu stíhačku! To bys musel být lepší. Mám tu problém. Uhni! Hurá! Taky jsem tě rád poznal! Jo!

Ne! Jo! Utíkejte! Počkejte na mě! Cho skrunee dopat, sleemo! Co?! To není dobrý!

Všechno je přehřátý! V tý helmě se nedá přemejšlet. Zabiješ nás oba! Snažím se, nevím, jak se střílí! Takhle ne... Možná takhle! Bože!

Vypadneme odsud. Zkusím vývrtku, to je bezva manévr. Pozor! Hurá! Jo! Co se mnou bude teď? překlad: Maty www.VideaČesky.cz Qui-Gon mi řekl, ať zůstanu v kokpitu, tak tu zůstanu!

Ale ne!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super =)
s Earl Jonesem je to větší peklo :)
https://www.youtube.com/watch?v=6A0rwG39Jzk

00

Odpovědět

Ten konec :D . Prej jak se střílí, hm asi takto a zničil Hvězdu smrti xD .

11

Odpovědět

Kravina

03

Odpovědět

Až u tohodle videa mi došlo, že povstalce vlastně ve stíhačce naháněl nejmladší vítěz závodu kluzáků na Tatooine...

80

Odpovědět

nedivím se když se v originále ani jednou nezmínil ze je pilot...

00

Odpovědět

+0oqTo zase není úplně pravda - když Obi Wan předává Lukovi Anakinův meč a vypráví o něm, tak kromě jiného i zmíní, že to byl skvělý pilot.
https://www.youtube.com/watch?v=cMXJa_-S3Jw
Dokonce mám pocit, že v nějaké recenzi si dělali legraci, že ten závod kluzáků respektive Anakinova účast v té bitvě na konci Skryté hrozby vznikla jen kvůli téhle kratičké zmínce. Obecně ta nová trilogie spíše trpěla na to, že se až otrocky (a hloupě) snažila vytěžit jakýkoli detail či zmínku z původní trilogie než naopak.

40

Odpovědět

to už se raději koukněte na:
https://www.youtube.com/watch?v=pW_xdftOspA

00

Odpovědět

asi najtrápnejšie video čo tu bolo

122

Odpovědět

No... :D myslím, že Tarkinův výraz mluví za vše

31

Odpovědět

To ste přeložili chewieho řvaní schválně jako: "nééééé"? :D

06

Odpovědět

Pokud myslíš to hned na začátku, tak to Chewie není :D

60

Odpovědět

Dobré, dobrééé ! :-D Prostě jsem měl pocit bezpečí, když jsem slyšel jeho hlas :-D

131

Odpovědět

Mě to přišlo velice povedené a vtipné

207

Odpovědět

Předabování amatéry se málokdy povede. Tohle vtipné rozhodně nebylo, spíše u mě převládál pocit studu, že se na to vůbec dívám a po pár minutách jsem to raději vypl.

1832

Odpovědět

...je to original dabing... škoda že si star wars nikdy neviděl možná by ti pak něco přišlo vtipné...

314

Odpovědět

To je ale π-covina. Me stacila prvni scena, vtipne mi to neprislo... jen me udivuje ze to nekoho napadne a pak na to i obetuje cas, aby takovou smiru stvoril...

811

Odpovědět

+Elbondprvní scéna a začátek mě taky na p***l neposadily, nicméně druhá půlka mi přijde poměrně vydařená - a to většinou sám nemusím tyhle editační hrátky.))
prestože za největší neduh Skrytý hrozby už dávno kromě Jar Jara považuju herectví Jakea Lloyda (jakkoliv neoriginální a neobjevnej je to názor), až u tohohle videa v kombinaci s vážným padouchem mi došlo, jak absurdně prkennej je minimálně jeho hlasovej projev a pojetí Vadera jako dítěte celkově. :D

131

Odpovědět

Tarkin z něj musel být na prášky...

93