Obi-Wan vs. Darth Vader: Nejtrapnější souboj všech dobDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:7 919

Čím jsou díly Star Wars novější, tím zajímavější a nápaditější jsou souboje se světelnými meči, které v nich můžete vidět. Platí to ale i obráceně. Takže v Nové naději to není úplně kdovíjaká podívaná...

Přepis titulků

Když jsem tě opouštěl, byl jsem jen učedník, nyní jsem mistr. Jen mistr zla, Darthe. Ne! Co? Takhle bude jako vypadat váš rozhodující souboj se světelnými meči? Cože? Ano? To je na hovno. Ukažte nějaká salta a tak. Točte se dokola, skákejte. Hele, no tak, klídek.

Ne! Vy dva jste nejmocnější uživatelé Síly v celé galaxii. Tak ukažte něco suprovýho a přestaňte do sebe šťouchat jako párek starých kreténů. Hotovo? Už jsi skončil? Můžeme pokračovat v souboji na život a na smrt? Jasně, to je fuk. Připrav se čelit mému hněvu, Obi-Wane. Panebože!

Použijte Sílu a hoďte po sobě aspoň jednu plošinu! Nic jiného nechci! No tak, kámo, tohle je pro naše postavy emočně vypjatá chvíle. Není to lepší než ta prázdná podívaná... Ne! Máte laserové meče a kouzelné schopnosti. Udělejte něco suprovýho a skončete to! Dobrá tedy. Nemůžeš zvítězit, Darthe. Pokud mě zabiješ, stanu se mocnějším, než si dokážeš představit.

Prima! Krev, vykuchání, přeměna. Konečně něco suprovýho! Prima. Vrátím se domů a budu žít s tetou a strýcem, ze kterých jsou kostlivci, bude to suprovější než tahle nudná sračka. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně jedna drobnost. Může polemizovat nad tím zda se měli utkat v epickém souboji, ale to jsme nemohli vidět, protože se Obi-van vlastně obětoval, aby na sebe přilákal Vaderovou pozornost. Šlo tedy vůbec o souboj světelných mečů. Myslím, že ne.

00

Odpovědět


Odpovědět

Máte v plánu překládat ten nový youtube seriál o Vaderovi? Děkuji!
VADER EPISODE 1: SHARDS OF THE PAST - A STAR WARS THEORY FAN-FILM

20

Odpovědět

Chcete snad po třiašedesátiletým dědulovi a po vzpěračovi nějako vznešenou a kulervoucí choreografii? Už x-krát Lucas říkal, že od nich nic lepšího, než co předvedli na place, ani nečekal...

11

Odpovědět

A co takhle se nad to trochu povznést a brát to video tak, jak bylo myšleno? Jako humor.

40

Odpovědět

Zkuste natocit podobny souboj v roce 77 a se starim tech hercu, vy bando pubertalnich volu... Rozhodne mela NN mene glitchu a debilovin nez maji vase cool nove dily... Nejnovejsi trilogie je ostuda SW i rozumu.

56

Odpovědět

ju musd by fany ad de partys

10

Odpovědět

Zasadně nesouhlasím s "Čím jsou díly Star Wars novější, tím zajímavější a nápaditější jsou souboje se světelnými meči, které v nich můžete vidět. " Jako ten první souboj je slabý, ale ty ve dvojce nebo trojce taky za moc nestojí - člověk cítí, že se spíš snaží předvést domluvenou choreografii a nemá to ten náboj skutečného boje. U mě vede Skrytá hrozba a pak Imperium vrací úder. Ty souboje z nové trilogie jsou tak nějak uprostřed.

22

Odpovědět

I sam Lucas uznal ze ten prvni soboj byl slabsi proto uz v dalsim dile Darth s Lukem po sobe metaji predmety a podobne.

20

Odpovědět

Nemůžete porovnat nejstarší boj ve star wars s tým nejnovějším prostě to nedává smysl

91

Odpovědět

Chápu to, je to sice ostuda, ale dřív jsem viděl Epizody I. II. a III., ještě jako malý capart, protože to šlo v bedně. Příběhu jsem moc nerozuměl, ale ty souboje s lightsabery, ty salta a ultra rychlé komba. Když jsem poprvé viděl starou trilogii (nebyl jsem ještě pořádně mentálně dospělý) tak se mi nelíbila, zastaralé efekty a souboj Obi vs Vader mě strašně rozesmál, jak špatný byl. Dnes už to chápu a vím, že stará trilogie je perfektní a je lepší a lepší po každém shlédnutí.
Každopádně mrkněte na tuhle předělávku jejich souboje, zaručeně to celé scéně dává grády.

Obi-wan Vs. Vader remade fast-paced (recut with FXitinPost sc38 clip)

21

Odpovědět

hej ja jako děcko taky viděl 1, 2 ,3 ale vyrustal jsem na stare trilogii a divne mi to nepřišlo :D každy asi jinak no :D

40

Odpovědět

Ořesně :D
Starý film = špatný filmy
Nevim jestli dřív lidi neměli smysl pro akci nebo celkový vkus, ale dneska by stará trilogii neuspěla :D
Stormtroopeři vypadaj jak lego postavičky (Vader nevyjímaje) a ta akce nudí víc než dialogy.
Špatný filmy.
Jedinej dobrej SW je SOLO jakožto skvělej scifi western a možná trojika díky tomu "temnému" finále.

A víte co je na tom nejlepší? Že to tak opravdu je.
Jestli někdo nesouhlasí, tak je buď tupej a nebo nostalgicky zaujatej, tudíž jeho názor neni ten objektivně správný.

453

Odpovědět

Jestli si myslíš, že Solo je dobrý film, tak je veškerá diskuse s tebou zbytečná, protože jsi jako fanoušek hudby považující za vrchol hudební produkce Šlágr tv.

334

Odpovědět

to me vzdycky dostane, kdyz nekdo zkritizuje kvalitni film a jako opak uda nejakou sracku

121

Odpovědět

Tak tuto debatu končím.

Vyhrává Star trek :-D

33

Odpovědět

Stare filmy sou nejlepší ty nové dily stojej za hovno tady je vidět že seš z te generace co se narodila po roku 2000 ty uz neznaj nic jineho něž našlapane akce a ultimatní grafiku filmu stara trilogie je nostalgie

23