Skutečný důvod, proč musel Luke na planetu DagobahDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:7 051
Proč musel Luke putovat pryč od přátel na planetu Dagobah? Skutečný důvod vás možná překvapí!

Přepis titulků

Asi o ženách ještě nevíš úplně vše. Čau Luku, přišel jsem zkontrolovat tebe a Leiu... Ale ne! Přestaňte se líbat! Bene, vypadni, konečně mi to s Leiou vychází! Mám z toho skvělý pocit. Ne, ne, my... - Musíme jít. - Jít? Kam? Musíme jít někam daleko...

- Na Dagobah! To je ono! - Na tu močálovou planetu? Jasně. Zlato, chceš na Dagobah? Zlato, romantický výlet? Jasně! - Ne, jen Luke, pouze Luke. - Bene, nepočká to? Poslední rok a půl jsem se o svoje nádobíčko staral sám. Ne, musíme okamžitě vyrazit na incestu. Teda na cestu! Chtěl jsem říct na cestu!

Bože! Není jediovský trénink lepší než trávit čas s tvou platonickou přítelkyní Leiou? Nepřipadá mi to jako jediovský trénink. Dělám akorát gymnastiku a na zádech vozím mupety. Snažíte se mě a Leiu držet od sebe? - Ne, ne, to šílená myšlenka. - Když mluvíme o Leie... Těším se, až se za ní vrátím do Oblačného města. Říkala, že mě nechá si sáhnout... Díky bohu.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rozhodně by neměl zapadnout překlad vtipu s incestem - takhle je to ještě vtipnější, protože se člověk může smát dvojmo. Díky!

40

Odpovědět

Díky za pochvalu, když mě to napadlo, vypadal jsem zhruba takhle: https://i.imgflip.com/1qlmai.jpg :-)

20

Odpovědět

ma ešte jednu ruku :D

150

Odpovědět

Keby len ruku...

160

Odpovědět

+JerrekPresne tak, ešte má aj nohu...uuuu jea, bejbi....

100