Co měl ve skutečnosti dělat duch Obi-Wana KenobihoDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:6 605
Obi-Wan po své smrti sloužil akorát jako hlas v Lukově hlavě. Nemohl ale podnikat něco užitečnějšího?

Přepis titulků

- Nastavte kurz k základně rebelů. - Jar Jar řekne "co". - Co? Páni, to jsi... - To jsi ty, Obi-Wane? - Jo, teď jsem duch. Jo tak to se s tebou stalo. Jo, s tím "mocnější, než si dokážeš představit" jsem blafoval, chtěl jsem Lukovi dát jen pár rad, ale uvědomil jsem si, že jsem duch a můžu někoho strašit. Jako ten čaroděj s astmatem, co ti zničil život.

- Takže budeš strašit mě? - Jasnačka, Ani. Ignorujte ho, je mrtvý, nemůžu s ním nic dělat. No nic, rebelové... Proboha živého, necháš toho? Už jsem vám říkal, co si tady pán myslí o písku? No tak, to přece nemůžeš! Páni, takže ti uhořelo i péro, co? Dáš mi aspoň pět minut pokoj? Kdybys jen znal sílu Temné strany.

- Obi-Wan ti neřekl, co se stalo s tvým otcem. - Bafiky baf! Ne! Páni, to byla brnkačka. Díky, Bene. - Co to říkal o mém otci? - Ale nic. No nic, jdu strašit na dámské toalety. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Jo! Jsem zpět! Ale ne, duch Haydena Christensena?

To je ale kravina!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To s tim duchem v remasterovany edici me nikdy nedavalo smysl. Kdyz umrel Vader jako starec a vratil se jako "mladej" Anakin, jakto, ze Obi-Wan zustal stary i jako duch po celou dobu. Vim, ze se mluvi o tom, ze v ty dobe v nem bylo naposledy jeste nejake dobro, nez uplne presel na temnou stranu, ale to me prijde spis jen jako takovy uchlacholeni, aby tim maskovali, ze to proste nedava smysl :D

80

Odpovědět

Tak uz to mezi duchy chodí:D

60

Odpovědět

i kreslenj duch Anakina je nasranej ze ho nehraje David Prowse:)

80

Odpovědět