Výchova malého Yody by byla náročná a špinavá práceDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 456
Baby Yoda pobláznil internet. Jak by ale jeho výchova vypadala ve skutečnosti? Opravdu by to bylo něco, o co by Mandalorian projevil zájem?

Přepis titulků

Nevím, čím je to dítě zvláštní, ale poprvé po dlouhé době začínám něco cítit. Doslova cítit? Ten parchant se podělal! Doufal jsem, že tenhle druh nekadí. Nevím, jestli to dává smysl… Tak jak tu podělanou plínu vyčistíme? Počkat, máš ty vůbec plínu?

Plíny jsem totiž neměnil. Počkej, mám nápad. Dobře, žádný plamenomet, chápu. Co teď, máš hlad? Dostal jsi polívku z kostí. Chceš ještě? Nebo žábu? Znám planetu, kde můžeš sát mléko přímo z takových kravích mrožů. Jo, je to nechutné, to se ti bude líbit. To snad není pravda!

Je ti padesát! Padesát! Takže jsi starší než já! I když relativita roku založeného na oběhu planety kolem hvězdy znamená, že rok nemá pevnou definici. Takže tvých 50 let může být tolik jako můj týden. Takže nic moc metrika. Ale i tak nechci uklízet tvý sračky. Hele, myslel jsem si, že budeš roztomilý uzlíček, který mi pomůže se otevřít a očaruje diváky, ale výchova dětí je hlavně o úklidu podělaných plen.

A je to nechutné a nevhodné pro film. Ale to vše stojí za ochranu toh-- Měj se. Hej, upadlo ti tohle roztomilé a dobře prodejné dítě. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jar Jar houpaci konik pobavil :D

30