Bylo zničení Hvězdy smrti plánovanou konspirací?

95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 549
Počet zobrazení:14 883

Stále věříte oficiální verzi, že chlapec z pouštní planety dokázal zničit nejlepší bojovou stanici v historii? Kolem celé této události ale panuje tolik nejasností, že to vše možná bude úplně jinak.

 

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vzhledem k tomu, že mezi námi chodí mimozemšťané, kteří ještě SW neviděli, oceňuji SPOILER ALERT hned v úvodu videa... vážně(!)

16

Odpovědět

Nechápem kritiku niektorých z vás na nezrovnalosti s originálom. Veď je to konšpiračná teória! Pochopiteľne si niečo museli upraviť vo svoj prospech. Ja osobne milujem Star Wars a veľmi som sa na tomto videu nasmial. 10/10

862

Odpovědět

??? ľudia troch Vám to asi je*e na hlavy...je to iba film, ako sa mohol dostať cez tie delá? LEBO TO TAK REŽISÉR CHCEL? žeby??? ako sa trafil bez leteckého výcviku Luke? a kto sa tam mal trafiť? Old Shatterhand? asi bolo jasné že to zničí hlavná postava či? nezabudnite ma teraz za to riadne deoje*ať :)

2279

Odpovědět

Sheldone, to je celý vtip, víš?

451

Odpovědět

dost dory jak se v tom štouraj :D

271

Odpovědět

Je to milé a vtipné, ale :D
1) Luke se mladý učil střílet a byl nejlepší v rotě, takže to, že by byl bez špetky výcviku, se říci nedá
2) od hvězdy smrti se nevrátil jenom Luke sám, vrátilo se jich opravdu hodně
3) R2D2 nebyl vyroben Anakinem, byl to robot, který byl na lodi, která nalodila malého Anakina v prvním díle, Anakin sestrojil jen C3Po a to navíc v době, kdy byl mladý a ještě kladný.
Jinak je to hezký příklad toho, jak se dají manipulovat informace a jak se v našem světě často děje :)

503

Odpovědět

1) pak řikaj minimální výcvik

10

Odpovědět

Tohle video bude legendární ;-)

319

Odpovědět

Takhle to běžně funguje. Záleží na tom, která strana zvítězí. Ta pak řekne, jak to vlastně bylo.

341

Odpovědět

Tak. A je to venku.

281

Odpovědět

Star Wars už nebudou to, co bývaly :D

333

Odpovědět

+PopcornPísnička je to pěkná ale to je o remástrech původn trylogie, kdežto anonymus si stěžuje na star wars od disneyho.

225

Odpovědět

Tohle mi změní pohled na Star Wars :D

260

Odpovědět

Tady už vynechali jen fakt, že Leia během jejího pobytu na Hvězdě Smrti otěhotněla s vlastním otcem a pak se jim narodilo velice ošklivé dítě, které kvůli utajení schovali na Dagobah a vydávali za Yodu...

283

Odpovědět

Tak takhle nějak se vytvářejí konspirační teorie. Vezmete fakta, která se vám hodí, vynecháte ta, která se nehodí, připojíte řadu spekulací a na pozadí strčíte zajímavou hudbu. Takhle někdo vznikly konsporační teorie o přistání na měsíci, 11. září, Templářích, Iluminátech a tak dále. Protože vždycky se najde někdo, kdo vám to sežere, protože bude příliš líný si shánět informace.

2319

Odpovědět

Tato konspirace ale vznikla překroucením faktů. Vader neměl žádnou konstrukční firmu, nevěděl, že má syna a nevěděl, že má dceru. Leia ani Luke nevěděli, že droidi patřili Anakinovi. Luke se trefil torpédy bez bojových zkušeností, protože použil sílu. A Vader si četl scénář, takže věděl, že stanice vybuchne, tak musel jít do stíhačky...

Zjisti si prosím nejdřív PRAVDIVÉ informace, než začneš mluvit o věcech, o kterých nevíš vůbec nic...

2330

Odpovědět

Fakta: 1) WTC7 byla řízená demolice. 2) Naplánovat demolici trvá měsíce.
Zrovna u 11. září platí to, cos napsal, o té oficiální verzi. (Vezmete fakta, která se vám hodí, vynecháte ta, která se nehodí, připojíte řadu spekulací a na pozadí strčíte zajímavou hudbu. ... Protože vždycky se najde někdo, kdo vám to sežere, protože bude příliš líný si shánět informace.) Lenost bych konspiračním teoretikům nevyčítal :) Pohodlnější je rozhodně věřit těm oficiálním verzím :)

2226

Odpovědět

Něco na tom je. A ještě bych tam přidal, že mistr Yoda byl určitě dvojitý agent temné strany síly nasazený mezi Jedi, protože byl malý, zelený a ještě divný slovosled měl. :-D

301

Odpovědět

Zajímavé,velmi zajímavé :) Ale spíše než dělat spekulace by se autoři tohoto videa měli naučit vyslovovat správně Alderaan a ne "Aldebran" :P

203

Odpovědět

Už to tu autor titulků vysvětloval, autor videa se přeřekl, spletl si Alderaan s planetou ze Star Treku a prý se na YT v popisku videa omlouvá ;)

220

Odpovědět

Co to je za film

2047

Odpovědět

Batman

292

Odpovědět

+HorinPřesněji Batman Začíná ;)

265
Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)