Aréna superpadouchů

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:25 399

A je to tady, pokračování legendární Arény superhrdinů přichází. Připravte se na všechny možné padouchy, zlosyny, zloduchy a záporáky, k tomu spoustu narážek na filmové klasiky a slovní hříčky. A nakonec přijde několik odhalení a zápletka, na jejíž rozuzlení si možná budeme muset chvíli počkat.

Poznámka k překladu:
Beetlejuice doslova znamená šťáva z brouka.

Přepis titulků

Povstaň, bojovníku. Bitva se blíží. Kdo to řekl? Co to... Kde mám oblečení? Obleč si uniformu a vstup do arény. Doufám, že ses dost vynadíval, kámo, protože tuhle chemicky odbarvenou zadnici už neuvidíš. Počkej, moje uniforma má hodně částí. Vypadá to čím dál míň jako gothamské podsvětí. No super.

Další úchyláci. Jak dlouho jsem spal? To je fakt velká skříň. To nemůže být skutečný svět, je příliš žlutý. Jsme v králičí díře, nebo za zrcadlem? Možná za duhou. Mám tolik otázek! Všichni jste tu z jednoho důvodu. Aby se konečně rozhodlo-- Proč posloucháme to obří zlatý varle, když si místo toho můžeme nakopat prdele?

Padouši. To jsem měla čekat. Výcvik se od tvé doby výrazně zlepšil. Proč máš tu masku ty? Chápu. Záleží na tom, co s tím dovedeš. Někdo si tu něco kompenzuje. Děkuji, že jste se zúčastnili mého semináře na téma jak být v Marvelu víc než padouchem na jedno použití.

Zásadní je sex appeal a tím bohužel nikdo z vás neoplývá. Obviňuji tě z čůráctví. Jak? Nevěřím tomu. Zaplatil jsem 75 deutschmark a ani to nebyl skutečný Loki. - Mein Gott. - Smith postačí. Dělám si kamarády, kamkoliv přijdu.

Tvému vzhledu chybí zásadní přísada. Přidejme na tu tvář úsměv. Díky bohu, myslel jsem, že – - Puddine! - Pudinku je dost pro všechny, zlato. Fuj! Tohohle Jokera už mám dost. - S kým mluvím? - Máš rád strašidelná videa na YouTube? Přichází Johnny. Omlouvám se za zpoždění.

Provoz na Elm Street byl strašný. Zabils mého Jasona! Nezapomeň, vždycky pracujeme ve dvojicích. Co to– V tomto příběhu je místo jen pro jednoho Temného pána. A nebude to ukázka špatné plastiky nosu. Vidím, že jsi přesunul část sebe do jiné věci. Můžu ti to ukrást a použít sedmkrát? Plagiátorství.

Mluvil někdo o Temném pánovi? Nelíbíš se mi, takže ti seberu Prsten. Má žena mě zabije. Můj milášek. Je to miláček. Máš dobrý vkus, skřeťáku. Magicky se přizpůsobuje ruce nositele? To snad ne. Boží! Slyšel jsem, že máš rád hádanky. Neprobodni mé srdce.

Mrázta la vista, bejby. Jsem zmrzloduch. Moh' bys nechat těch levnejch vtipů? - Nemyslíš těch lednejch vtipů? - Takže ne. Sakra, ta byla chladná. Hej, tvůj nazgûl spadl na mýho grizzlyho. Vše, co jsi vybudoval, padne. Nemám rád písek.

Dostane se všude. Teda, tobě ty sochy z písku fakt nejdou. Kdo to jako má být? Ty? Neprošel jsem žádným výcvikem. Vím, čeho se bojíš, Davy. Chobotničky? Hej, dámo, pomozte mi. Vy jeden špinavče. Nabízí se slovní hříčka, ale nechám to být. Nemohl jsem si nevšimnout, že tvůj oblek nemá bradavky. Jak chceš krmit svá mláďata?

A jak chceš ty nějaká mít? Víte, dostal jsem se nejblíž ze všech k zabití Batmana. Střelil jsem ho do prsou. Šílený. Vrať se do bažiny, Shreku. - Nebyla jsi na straně dobra? - Dobrá, zlá, radši si říkám šedá. Vrátil jsem se v čase a ukradl tvoje kouzlo. Ale ne. Na zdraví.

Mají pravdu, kdo zachází psionickým mečem, také jím schází. Bylo to tou kletbou, nebo přirozená smrt? Vím přesně, co chceš. Bello, budeš má čarodějka? Jak se vede, čarodějky? Počkejte, až uvidíte, co dokážu s jedinou rukavicí. Mám sílu. Mám čas.

Co se mi to děje? Mám mysl. Příliš mnoho informací. Mám duši. Nemůže být všechno užitečný. Kali Ma! Pěknej trik. Když to udělám já... - Svatá Shivo.

- ...je to smrtelné. Budeš to jíst? Pane bože, to je on! V klidu, Kylo. Dýchej zhluboka. Dědo? Nevím, jestli to víš, ale pohádal jsem se s mámou a tátou. Můžu se nastěhovat k tobě? Vítej do rodiny. Boží! Čekal jsem, že to řekne někdo jiný, ale nemám na to celý den.

To byl hněv, ale lenost, nestřídmost, lakomství, smilstvo, pýcha, na ty jsem čekal. Nekecat, sprejovat. Bane, jsi v pohodě? Bane, jsi v pohodě? Chcípni, strašáku! - Chcípni, plecháči! - Cože? Chcípni, zbabělý lve.

Teď patříš do mé armády. Tady máš odvodový papíry, podepsat na každý stránce. Potřebuju brýle. Už nejsi tak žhavá, co, Frost? Jsi ze všech nejošklivější. Říkala jsem ti, že nebyla přírodní. Nevěšte se na mě jen proto, že moje křídla jsou na 100 % organická. Přinesl sis vznášedlo na souboj s meči.

Ale ne, už zase. Setnout jí hl- Bowiák. Chápu, jak to myslíš. Můj králi! Ta hořká ironie. Zabijte všechny lidi. Ano, paní. Co to má na krku?

El alieno! A potom odejde a řekne, že nechce moje dítě. Ale proč? Vychovat larvu není tak těžké. Sklapni! Jeden by vyletěl z kůže. Ještě že mám po ruce tohle. Hej, vysmahni. Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice. Jsem fakt rád, žes to řekla.

Ale radši se postavím sem. Sama jsem byla královnou plesu. Všichni se ti budou smát. - Ahoj, panenko. - Můžeš ho mít, zlato, ale pozor: tahle hračka obsahuje malé části. Zlí a svíjející se. Jsme si souzeni. Jsem z ní tvrdej. Ty děti, co?

Král přebíjí královnu. Lichotíte mi, Výsosti, ale nejste můj typ. Leťte, mí traumatizátoři dětí. Opice nezabít opici. King Kong nemá-- Dej pryč ty smrdutý pracky, špinavá opice. Rozpouštím se. Ten cizí svět! Ten svět! Zdá se, že Šereda zabila Zvíře.

Proč se najednou objevili ptáci? - Jsi bůh? - Jsem Zod. Počítá se to? Blesky Síly, do toho. Vyberte si podobu Ničitele. Nikdo nic neříkejte ani nemyslete. Fakt by se mi hodil stativ. Bylo zvoleno. Ale ne.

Typické. Ale ne, měsíc. Zmínil někdo měsíc? Nevím proč, ale mám s tebou fakt problém. Mám to ráda s ledem. - Dám ti možnost volby, jakou já neměl. - Beru. Proč to vždycky skončí prachem? Poražen obyčejnou bakterií, mou novou oblíbenou zbraní.

Hepčí, Steppenwolfe. Cesta hanby. Známe to všechny, kamarádko. Chcete tvrdou hru? Je vaše. Seznamte se s mým kámošem. Mňam, Jurský párek. Počkat, co to dělám? Hanzo teď vyrábí klobouky? Miluju O-Renské sushi. - Jesse, co jsem to hulil?

- Co to sakra je? Rozlučte se s padouchem. Zmasakrovali mého chlapce. Už žádný Mr. Roboto. - Odpočítej. - Ty to odpočítej. Dave, slábne mi rozum. Zbylo nás málo nezměněných na ageta Smithe nebo vojáky Enchantress. Ruku nahoru, kdo chce být radši hustej agent v dobře střiženém obleku než chodící hovno s tisícem očí.

- Je příliš pozdě změnit operátora? - Zrádci. - Připrav se na smithizaci. - Víš, to je tak. Radši odsud zmizím. To sis myslel, že to jsem opravdu já? Počkej, jsem to opravdu já. Pro Odina. Kontrola reality. Proč jsi řekl to jméno? Proč jsi mi sebral oštěp? Holky od DC společně?

To zní skvěle, ale je tu malý problém. Nejsem od DC. - Jsem z T2. - Proč se se mnou nechceš kamarádit? To není dobré. Já jsem... tvá matka? Je to Skywalker. Pokud chceš křičet, tak tam, kde tě nikdo neuslyší.

Tvá moc je neporazitelná. Ale nebyla taková vždy. Kdy se vy lidi poučíte? Proč plýtvat roky rozvíjením síly, když si ji můžete prostě vzít? Píšu si. Měl jsem přidat popruh na loket. Nejlepší baseballová rukavice a není s kým si zahrát. Konec hry. To byl podvod.

Jasně, jsem záporák. To děláme. Harley Quinn, jsi ultimátní padouch. To jsem ti mohla říct hned na začátku, ale nebyla by to taková zábava. Ještě že nevyhrála Godzilla. Nevím, jak by se procpala tou dírou. Takže kluk od Marvelu a holka od DC. To zní jako Romeo a Julie, - nemáš ten pocit? - Fakt mám radši tetování než jizvy. A mám pocit, že ti chybí klíčové oblasti. Ale ne, narostou mi zase plnohodnotné, svalnaté končetiny.

Všech 5. Nerad bych přerušoval, ale udělám to. Kdepak jsi, psycho barbíno? Kdo jste, pane? Moc rádi byste to věděli, že? Úplně vás to užírá. Sakra! Proč jsem tam dal ten vypínač? Moment, já tě znám, jsi Oscar. Oscar žije ve zlatém glóbu.

Je to tak, přizpůsobil jsem svůj vzhled nejvyšší poctě vašeho průmyslu. Našeho průmyslu? Myslíš zločin? Myslím filmy. O čem to mluvíš? Já nejsem ve filmu. Ale měla bych. - Jsi postava z filmu. - Nejsem. Jsem Siréna z Gothamu. Vím, o co tu jde. Ona ještě neumí prolomit čtvrtou stěnu. Jsme postavy z filmu. Mě hraje model Ryan Reynolds a tebe hraje-- Moment.

Ty sleduješ filmy ze Země? A všechny jsem vás znovu stvořil do posledního detailu, abych poskytl svým poddaným pobavení. Odkud máš všechny ty úhly? Nepamatuju si žádné lanové kamery. - Houpal se tam jen Spider-Man. - To není důležité. Chceš říct, že nejsem skutečná Harley Quinn? Neexistuje skutečná Harley Quinn. Jsi její nejskutečnější verze. - Cože? To se nestalo. - Stalo. V Aréně hrdinů 5603. Vlastně se to stane skoro v každé.

Ale ne. Je to Westworld. Tolik práce nevyplýtvám na jednu verzi. Navíc na to prodávám lístky. - Je to dobré kapesné. - Kolikrát jsem vyhrál já? - Tohle je poprvé. - Cože? - A ona? - Taky poprvé. Řekl bych, že jste oba měli neuvěřitelné štěstí. - A kdo obvykle vyhrává v Aréně hrdinů? - Doktor Manhattan. Za ty roky jsme vedli mnoho zajímavých rozhovorů.

Nevím, proč několik z vás tentokrát nechal naživu, místo aby vás všechny vyhodil do vzduchu jako vždy. To mi nedává smysl. Proč si nic z toho nepamatujeme? A jak to zopakuješ, když jsme všichni mrtví? Stvořil jsem vás a mám moc stvořit vás znovu. Tos mohl udělat kdykoliv? Byl jsem pahýl celé dny. Už jsem zregeneroval hrdiny.

Právě teď jsou tam dole. Sedí ve svých celách a čekají na slovo, aby procitli ze svého spánku bez jakýchkoli vzpomínek. Měli byste si odpočinout, zítra vás čeká velká show. Takže spolu bojujeme na smrt, ty nás zregeneruješ a bojujeme znovu a znovu navždy? Co z toho vlastně máme? Můžu vám říct, že když budete bojovat, nezažijete víc tohoto. Show musí pokračovat. Čas zregenerovat padouchy. Pro kohokoli, kdo poslouchá, máte novou zprávu od Jean Grey.

Šokující odhalení najdete v příloze. Povstaňte. Jean. Dobrý bože. Člověk by řekl, že na modré lidi už jsem si zvykl. A co na fialové? Předpokládám, že jste oba dostali zprávu slečny Grey. Ta oscarová bytost zneužila moc stvořit život. Musí být zastavena. Byli jsme stvořeni, abychom bojovali, tak to udělejme.

Jsem rád, že si rozumíme. Kurte, právě včas. Všechny sem přiveď. Myslíte všechny hrdiny? Ne, myslím všechny. Čau lidi, tady Deadpool. Už zase bořím čtvrtou stěnu. Vlastně ani žádnou stěnu nevidím, je to otevřené okno. Rád bych řekl, že tohle i každé jiné video tady - je práce dvou lidí.

- Žijí v Austrálii a nemají na nic vazby. Pokud jste to ještě neudělali, můžete jim pomoct odběrem. A pokud jste fakt štědří, můžete je i sponzorovat. Skvělé prolomení čtvrté stěny. Klub rváčů přerostl má očekávání. Není to Klub rváčů, blbečku, je to Battle royale na cizí planetě. Talio, co jsem říkal o povídání si s cizinci? Pokud nesklapnete, zfalšuju svou vraždu a vy budete vrazi. A najednou je z ní Zmizelá.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

King Kong není padouch ne? ale to je jedno hodil se tam

00

Odpovědět

A kde byl Harry s Marvem ?

20

Odpovědět

Ten preklad jurasic pork nemá chybu 🤣

20

Odpovědět

Agent Smith zabil zrovna Redskulla? :-D to nemůže být náhoda :-D

40

Odpovědět

Paráda!
Akorát třeba ta loutka ze Saw není záporák, ale nástroj.

00

Odpovědět

King kong, Walter White a Phoenix nejsou padouši! A z čeho byl ten chlápek s holubicí, jak ho zabila Godzila?

01

Odpovědět

Nevíte někdo z jakého filmu je ten první brouk co vyleze toho chlápka v 9:24 ?

00

Odpovědět

Prosim vás. Co je za hrdinku ta medúza, co vyrábí armádu hoven s očima? :D tam jsem se moc nechytal :D

10

Odpovědět

Škoda jen té Godzily, technicky ji nelze považovat za padoucha, byla ve filmech naopak tou hrdinkou. Tedy ve většině filmů.

40

Odpovědět

Smekam nestaci, fakt se klanim tomu, kdo to vsechno vymyslel, protoze to ne genialni a vtipny. Tolik padouchu a narazek a dvojsmyslu. Nejlepsi video za posledni mesice !!!

240

Odpovědět

Geniální. Už teď se těším na trojku.:)

100

Odpovědět

Diky za preklad a rovnou dotaz : Je i treti dil? Ten konec by tomu odpovidal. A jestli je bude i tady?

01

Odpovědět

Tohle video je dva týdny starý. Jak rychle si myslíš, že jsou ve dvou lidech schopni vymyslet a vytvořit další 20min. animák? Btw prokliknout se na youtube skrz video trvá daleko menší dobu než napsat zbytečný dotaz, který si lehce můžeš zodpovědět sám. Je diametrální rozdíl mezi leností a nevědomostí. :)

912

Odpovědět

+Devil's ChildHlavne ze ty jsi musel jednoslovnou odpoved rozvest pomalu na clanek. Diky za odpovede ale zbytek jsi si mohl nechat pro nekoho koho to zajima. Tak si uzij vikend a priste se tak nerozciluj nebo ti praskne zilka a budes tahat nohu.

21

Odpovědět

+Pipe McPiepStále tu byla malá šance, že si z toho něco vezmeš a budeš menší niemand s větší soběstačností. :)

42

Odpovědět

a tohle jako někomu přijde vtipný? -_-

438

Odpovědět

Zdarec lidi, jestli máte rádi původního Karate Kida 1984, tak teď začal na youtube seroš Cobra Kai, který na něho navazuje. Pokud se vám to líbí, navrhnětě to překladatelům na překlad ať je větší šance, že to tu uvidíme :)
Cobra Kai Ep 1 - “Ace Degenerate” - The Karate Kid Saga Continues

03

Odpovědět

Ahoj, tohle se u nás bohužel určitě neobjeví, hlavně proto, že od třetího dílu je to placený YouTube obsah.

00

Odpovědět

+XardassAha, tak to jsem nevěděl, škoda :(

00

Odpovědět

Skvělé Finále! Kdo by to byl čekal? :D

90

Další