Aréna superhrdinů a superpadouchů

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:11 779
Po úspěšné Aréně superhrdinů a Aréně superpadouchů přichází epické vyvrcholení triologie, kdy se naši hrdinové (a padouši) musí vypořádat s hlavním organizátorem celé této bitvy. Oscarem samotným.

Přepis titulků

No, že ti to teda trvalo. Musel jsem shromáždit přes 200 postav. Jsi doslova poslední na seznamu. Jejda, promiň. Je tu mokro. Vidím, že už chvíli čekáš. To jsou všichni? Proč jsem nemohl jít s tím druhým modrákem? Zacáloval bych si první třídu.

- Už jen dva, kteří se ještě neoblékli. - Kdo? Je to Thor und Captain America. Hned je sem dostaň Kurte. Na tohle není čas. Proč se někteří probudili nazí a jiní oblečení? - Tebe nahého nikdo vidět nechce. - Touché. Ví všichni, co se tu děje? Oscar nás na konci každé bitvy obnovuje bez vzpomínek na minulost. Až doteď. Jako ve Westworldu.

Přesně jako ve Westworldu. Takže jsme tím pádem všichni roboti? Mein Gott! Je to tak! Vždycky jsi byl robot, blbče. Musíš fiknout ruku skutečnému člověku. - Navrhuju Skywalkera. - Nezaškatulkovávej mě. Proč se to děje teď? Jak jsme porušili smyčku? Johne? Jako nejčastějšímu vítězi Arény superhrdinů mi byla pravda mnohokrát odhalena tímto…

Oscarem. Zabralo to roky praxe, ale díky regeneraci jsem se naučil zachovat si vzpomínky. S mou jasnozřivou mocí jsem předvídal řetězec událostí, které by nás sem mohly dovést. Před ukončením poslední Arény superhrdinů jsem spáchal supersebevraždu, tajně se restrukturalizoval do nejbližší cely a poté se začal teleportovat mezi celami, až jsem našel, co jsem hledal.

Povstaň, válečníku. Kde to jsem? - Kdo jsi? - Nemám čas to vysvětlovat. Za pár dní budeš muset bojovat v aréně. Pokud neuděláš, co ti řeknu, tak prohraješ. Pamatuj má slova.

Její síla je nepřemožitelná, ale vždy tomu tak nebylo. Čí síla? O čem to mluvíš? Až nadejde čas, budeš vědět. Dalších několik dní jsem se flákal v cele a měnil realitu, abych se zabavil. Proč jsi nepoužil Kámen času, abys nemusel čekat?

Říkal jsem ti, že jsem se bavil. Uháčkoval jsem celkem zabijácký vánoční svetr. Skvělý. Už vím, co dostanu. Když se otevřely dveře, vyšel jsem ven a zbytek už znáte. Když o tom mluvíme, podvedl jsi mě, maníku. Jsem doktor Man. Teď, když jsme všichni vzhůru, proč nás odsud prostě nepřenesete? Aréna je uzavřena v neviditelné bariéře, kterou naše síly nedokážou proniknout.

Bariéra vychází ze samotného Oscara. Zničit Oscara. Pak my volní. Šimpanz má pravdu. Co děláš, Mikey? Maluješ Sixtinskou pizza krabici? Dělám si poznámky. Je to tajný plán. Nemůžeš si ho psát. Skartujte to někdo.

Ale ne, už je to tady zas. Lidi? Asi bychom měli zmínit tu Godzillu v místnosti, protože Godzilla je v místnosti. A King Kong. A Optimální Prajz. Nedává to smysl. V těchto celách je prostorové posunovací pole, které umožňuje velkým bytostem okupovat menší prostory.

- Prostá dimenzionální transcendentalita. - Dobře. To do té díry v ději nalilo hafo betonu. A co je to s tamtím chlapem? Spatřil jsem výsledek 15 miliónů možných budoucností. V kolika jsme vyhráli? Budu hledat dál. Nikdy nenajde to, co hledáte, v prvních 15 miliónech.

Bude to chtít zázrak, aby to vyšlo. Ne, bude to chtít armádu. Bude to chtít všechny. S ním pracovat nebudu. Je zkázou mé existence. Máš mé povolení nad tím fňukat. Nebudu s ní dělat, dokud přede mnou nepoklekne. Co takhle kleknout ti do ksichtu? S ním pracovat nebudu.

Zabil mi rodiče. Aspoň není tvým rodičem. - Aspoň tě rodič nezabil. - Adoptivní rodič. - Aspoň rodiče nezabilo vlastní dítě. - Souhlas. Aspoň jste kvůli sestře nepřišli o oko. Určitě nejsi ty ten adoptovaný? Vyložme karty na stůl. Byl jsi neplánovaný. Všichni sklapněte.

Ticho, mluví Black Widow. Musíme se rozhodnout. Můžeme spolu dál bojovat, zabíjet se, umírat znovu a znovu, nebo můžeme bojovat s ním. Jen pro jednou. A žít.

Moji věrní poddaní, přišel čas na poslední utkání. Ultimátní hrdina… Vu Jàdé. …proti ultimátnímu padouchovi. U sólo výstupu je člověk hned víc vyklepanej. Oba jste tu z jediného důvodu. Aby se jednou provždy rozhodlo, který z vás je Ultimátní bojovník.

Finále začíná… teď. I když nerad zklamávám lidi doma… - Co to děláš? - Nemůžu s tebou bojovat. A proč ne? Jestli proto, že jsem holka, tak seš dead mínus pool.

Jasně, že ne. Jsem zabouchlý. A nejde odbouchnout někoho, do koho jsem zabouchlý. - Co? - Mohli bychom být párek. Tak jo, tohle je trik, co? Ale nevím, proč mě chceš oblafnout, abys vyhrál. Co jsem tak viděla, tak jsi nepřemožitelný. Ne tak úplně. A věř mi, že pokud mě sejmeš tou pálkou, tak vyhraješ, bezpochyby.

Protože si dokážu spravit vše, co se mi zlomí. Kromě srdce. A je to tady. Oba jste udělali opravdu velkou chybu. Co… Co se to děje?

Doufám, že kopete za mě. Nabízí se tolik popkulturních odkazů. Přetížení mozku! Jdeme si pro Oscara. Nebojím se to říct. Koblížku! Ty žiješ? Kruciš. Je tak těžké mít v téhle aréně mrtvých trochu soukromí. Dobře.

Co teď? - Jak ho donutíme jít dolů? - Oscarová vábnička. Jmenuji se Gluteus Maximus. Jehňátka prostě nesklapnou. Pozval jsem k tobě starého přítele na lehkou večeři. Jsem tvůj fanoušek číslo dva. Dali mi Oscara, kterého jsem nemohl odmítnout. Ale odmítl. Proč tak tiše? Tohle nejsou ty zatracené hlášky, lidi.

Dej nám svátek. Jsme postavy, ne herci. Nechte to na mně. Vím, jak si pohrát s velkými koulemi. Stačí jen najít trhlinu s dírou, do které můžu pálit. Jen aby bylo jasno. Nebyl jsem u toho, když ho vychovávali. Špatný pocit z toho já mám. Nebojte se, mí přátelé. Je to jen trofejní záporák. Opravdu jste si mysleli, že vám poskytnu všechny tyto výjimečné schopnosti a neobdařím se jimi také?

Pokálel se taky někdo z vás? Hele, brát lidem schopnosti je moje schopnost. Sebral mi schopnost. Vést úder na hlavu. Ukradl mi můj tah. Hajzl. Znič ho, otče. Zničím tě ve všech barvách duhy.

Kromě indigové. Kdybych jen měl mozek. Ale ne. Takhle věc je těžká. Ne! Ne! Myslela, že Darth Vader byl drsoň. Ale on je slaboň. Nikdy jsem nechtěla nikomu rozervat hrudník.

Já se tak už narodila. Cítím se naprosto příšerně, že ubohá duše musela umřít, abych já mohla prosperovat. To… nekonečně pohořelo. - Zelené jsou mé oblíbené. - Nenech se oklamat. Všechny chutnají stejně. To je vše, co máte? Všichni se zapojte!

Hrdinové a padouši nechť žijí! Uzenej. A je po zelených. Čas venčení. Je silný, ale ne rychlý jako my. - Jaký je plán? - No… Promiňte. Vytuhnul jsem, když jste se bavili o své rychlosti. Taky jsem vás zabil.

Tak to jsem nečekal. To bylo asi pro mě, ale… Je mi ctí být nominovaný. Ding dong. Luku, máš to u mě. Asi jsme si kvit. Na něj, Soplmane. Muž z oceli versus Muž ze zlata.

Martomr… Je mi taková zima. Je tragické, že blíž se k Oscarovi asi nedostanu. Ještě to piluj, nulo. Rád bych nepoděkoval Akademii. Pomalí a vyrovnaní vyhrají závod. Pokud to není rychlý a zběsilý závod.

Pohodlně se usaďte, bude to Prima večer. Za okamžik se vrátíme. Zatím zlom vaz. Zůstaňte tu, pane Starku, ať si neublížíte. No, hlouběji už klesnout nejde. Naklepal mi plechy. Jak ho porazíme? Má naše schopnosti. A my také. Porazíme ho jedině tak, že budeme spolupracovat.

Jako rodina. - Jo, jako tým. - Jako liga. - Jako oddíl. - Jako posádka. Jako eklektický sortiment jednotlivců, kteří sdílejí společný cíl. Hurá! Lidi, vypadá to hustě, ale mám ruku vespod a je teď nehorázně těžká. Je odolný vůči adamantiu. Je odolný vůči vibraniu. Je odolný vůči nerezové oceli.

A proti rezové oceli také. Zřejmě je to k ničemu. Vím, co chce. Chce nás před všemi svými poddanými roztrhat na kusy. Myslí si, že jsme trapní. K smíchu. - Že nemáme šanci. - Co jsi? Telepat? - No, jo. - Souhlasím. - Proto jsem tu.

- Také ladím. Počkat, je tu ještě něco jiného. Něco hlubšího. Ne myšlenka, ale pocit. Taky jsem to cítil. A dost možná dřív než ty. - To těžko. - Ticho! Také to cítím. Ten nejmenší pocit… …strachu.

Je tu skrytá slabost, o které doufá, že ji nenajdeme. Ale co by to mohlo být? Scotte. Asi jsem něco našla. Škrábanec. Přejdi to, Hope. Nebo to přeleť s těmi svými křídly. Ne na mně, na Oscaru. Podle podrobné analýzy škrábance se to stalo před pár minutami.

- Kapitáne! - Ano? Kde ho má? Na Achillově patě. Víš, po kom se tak jmenuje? Jak se to stalo? Kdo šel po nožce? Jestli je to škrábanec, tak je asi ode mě. Já ho poškrábal víc. Ale prosím tě, s tou manikúrou by sis nepoškrábal ani čumák.

Jestli si myslíte, že mě porazíte v měření drápů, tak si nechte zdát. Možná to bylo kousnutí. Chvíli jsem si užívala u jeho nohou. - Možná popálenina. - Možná vyrážka. Možná je to omrzlina. Možná k tomu přišel jako já ke svým jizvám. Někdo mu dal harmoniku z recyklovaných plechovek od limčy. Je to škrábnutí.

Analýza škrábanců to prokázala. Jediný způsob, jak zjistit, co způsobilo ten škrábanec, je vrátit zpět čas. Kéž bychom mohli. Můžeme. Strangi. Přestaň kontrolovat budoucnosti. Zkontroluj minulost. A kruci. Zvládnu to. Pošlu jeho vědomí do jeho mladšího já.

Klídek, lidi. To zvládnem. - Tardis! - Kdo jsou u tebe retardi, vole? To už tu není nikdo, kdo cestuje časem? Páni, tentokrát to náměstí fakt změnili. Asi už nejsme v Hill Valley, Marty. Musíte se vrátit o deset minut zpátky a zjistit, kdo obřího Oscara poškrábal na patě. Deset minut?

To nestojí za můj čas! - My jdeme taky. - Stroj času je jen pro dva. Expando minivano. Nastupovat. Pozor na potahy. - Ty jsi? - Who. Kdo ty? - Strange. Kdo se ptá? - Ano, ptám. Tvé jméno? - Hermiono, můžu taky? - Promiň, Rone. Pouze cestovatelé v čase. Cestuji časem.

Cestuji dopředu v reálném čase. Vidíš? Začal jsem s tebou mluvit před 5 vteřinami a teď jsem tu. Tam, kam jdeme, nepotřebujeme Rona Weasleyho. Pomozte nám, náhodní cestovatelé časem. Jste naše jediná naděje. Neděle 24. prosince 1939 - Co se to stalo?

- Doktore, podle časových obvodů jsme skočili zpět o 80 let. Ti lidé tam dole bojují. Jsem milenec, ne bojovník. Tedy kdyby se mé milenky nepraly. Na dobré lodi, lízátka. Všude dobře, doma nejlíp. King Kongu. Jsi Ultimátní bojovník. To strašně rychle skončilo.

Lidé, prosím, je to stále v plenkách. Čím více filmů Země natočí, tím více postav tu bude. Představte si tuto bitvu za 80 let. - My tak dlouho nežijem! - Co je to tamhle? - Čas zmizet. - Allons-y! Měli bychom se vrátit do minulosti a zabít Oscara, když byl bezbranné dítě. Ne, to je podvádění. A stejně by skončil jen s jizvou.

Proboha! Kámo, to je můj dvojník. U všech Scottů! Hele, létající auto. Slíbili ho a konečně je tu. Jsem v autě se čtyřmi doktory a ještě mi nebylo tak zle. Poslyš, Scotte. Není hezké si hrát se soukromým vozem jiného člověka, ano?

Promiňte. Doktore, co děláme v předchozí Aréně superhrdinů? Dostali jsme se jen do 99 % cesty, protože nám došlo plutonium. Nemáte zálohu? Kdo cestuje časem bez rezervního plutonia, povězte. Jediný zdroj energie, schopný dodat 1,21 jigowattu elektřiny, je blesk. Ale bohužel nevíme, kdy nebo kde udeří! A máš to, malý mužíčku.

Skvělé! Ale jak ho přinutíme nabít náš proutový kompenzátor? - Proudový kondenzátor! - Se ví! - Já to zařídím. - Počkej, kam to jdeš? Věř mi. Hej, bloncko! Zabij mě, dělej! Zabij mě, jsem tady! Dělej! No, doslova si o to říkáš.

Funguje to! Padejte do budoucnosti! Vu Jàdé. Jsme ve správném čase? Přesně na čas. Radši se skryjme. Dobře, jak se dostaneme k Oscarovi, abychom viděli tu zázračnou lézi? S tímhle.

Půjčila jsem si to od kamaráda. Nic tam není. Věděl jsem, že je ten zrzek chudý, ale kdo někomu půjčí vzduch? Ne on, můj druhý kamarád. Je to neviditelný plášť, hele. Je to doslova ten nejlepší plášť na světě! Zklidni hormon. Na dalších 10 minut nespouštěj oči z jeho nohou. Ještě že mám tenhle fetiš.

Alespoň jednou si chci vybrat někoho své velikosti. Do ksichtu ne! Jsem sběratelský! Jo, ty a další barbíny. No, Dětská hra to nebyla. Pokud hůl spadne v aréně a nikdo to nevidí, opravdu spadne? - To je ono! - Já tě slyším! Jste naše jediná naděje. Ještě že jsme uspěli.

Co to? Právě jsme vás poslali do minulosti. Poslali jste nás do zpět, ale jsme zpět. Byl to návrat z minulosti. A známe jeho slabost. Je to zlato. - Jak prosté… - Sklapni. Takže ho podplatíme zlatem a on nás nechá jít. Ne, ty idiote, zlato mu ublíží. Jeho slabostí je prvek, který se vyskytuje na jiné planetě, ale existuje i tady? Dost divné.

Jo, hrozně divné. Tak jo, jdem si pro zlato. S trojzubcem budu tvým rozsudcem. Důlky udělají hůlky. Kam čert nemůže, nastrčí modlu. Vyhůl si. Darovaného koně pokousej. Lidi, nenapadá mě žádná slovní hříčka na žezlo.

Napadla mě železnice, želé, žestě… Tak vy jste našli mou slabost. Omlouvám se. Budiž ti odžezleno. Zabils. Ne! Za tohle zem…

Nechceš na něj hodit všechno své zlato? To se nestane. Za pokus to stálo. Mám znalost ve více než šesti miliónech formách škrábání. Naše oscarová kampaň se nám rozpadá. Můžeme ho zranit, ale to nestačí. Možná je to jako alergie na jídlo. Takže se od nás může bát maximálně kopřivky?

Pokud máte velkou alergii na buráky a jednoho se dotknete, dostanete vyrážku. Ale pokud burák spolknete… Takže ho jen musíme donutit sníst burák. Kdo má buráky? Myslím spolknout zlato. Ale co vlastníme, co je ze zlata a je dost malé na spolknutí? Nemám nejmenší tušení. Dochází nám drahocenný čas.

Milášek! Harley, hledáme malý kousek zlata ke spolknutí, abychom zabili Oscara. Nemáš v něčem takovém prst-eny? Vážně ráda bych ti pomohla, DP, ale věc se má tak, že… ten prsten je můj! Holky o sebe fakt nepečujou, když jim dáte prsten. No, publikum dostalo to, co chtělo. Pohltila ji moc Prstenu.

Také jsem to zažil. Vyléčený prstenoholik. 16 let čistý. Ne! Ále, ve stoce je tolik jiných ryb. Asi nejsem v nejzdravějším vztahu. S tím souhlasím. Tak a je to. Skončili jsme. A nezůstanu jen u toho. Dám se dohromady.

Budu k sobě mít úctu. Přestanu rozbíjet věci a začnu je stavět. Budu nosit džíny. Když mě lidé uvidí přicházet, nebudou dětem zakrývat oči. Popostrčí je a zašeptají: „Jednoho dne, když budeš tvrdě pracovat a žít slušně, můžeš být jako ona.“ Mám pocit, že můj život právě začíná. Ne.

Ne! Harley. Nikdy tě nepustím. Pokud mi ovšem někdo neuřízne ruce laserem. Došlo ti štěstí, Poole. Já se z toho zhroutím. - Ano! - Ne. Ne! Vrať se!

Sméagole! Glume! Ať už si říkáš jakkoliv! Vypustě tu nepříliš tajnou zbraň! Na velikosti záleží! Jestlipak to není nejužitečnější hráč. Síla, kterou jsi nashromáždil, je příliš pro jakoukoliv bytost. Slyšíš to? Hraju ti nejmenšími houslemi na světě. Vzhledem k naší současné velikosti jsou to vlastně normální housle. Buď jak buď…

Proč? - Víš, že mě nemůžeš zničit. - Ale jistěže můžu. Tvou slabostí jsou tvé emoce. Emoce jako sebepohrdání. Jsem jen velký modrý tyran. V těle, které si nezasloužím. Reducio!

Picasso! Teď! Doktore Manhattane. Pomezte prosým. Nemyslíš snad… Doktore Manšpekne! - To je ta nejhorší věc, co jsem viděl. - Johne, nemůžeš sníst svou bolest. Zničte válečníky.

Kde je ten prsten? Nadlouho ho nezdrží. Prsten ukradla ta vyzáblá kreatura. Zabil jsem je. Zabil jsem je všechny. Vy to nechápete? Když mě zabijete, nebudete regenerováni. Až umřete příště, umřete nadobro. Víte, že říkám pravdu.

Radši zemřeme svobodní, než žít navždy jako tvoje loutky. Nechtějte, abych se pozvracel. Hulk být v jednom ohni! Ne! Takže takové to je, když labutě umírají. Ne, ne, ne! Mám ho!

Tak asi ne. Necítím se dobře… - Teď, Neytiri! - Už ho déle neudržíme. Zřím tě. Zřím tě. Saurone! Ztiš svůj prsten! Přepnu ho na vibrace. Hlupáci. Cožpak to nechápete?

Pro mě jste jen mravenci. Tímto prstenem zahyneš! Ne. To nemůže být… I přes všechny ty filmy, které jsi ty roky sledoval, sis nikdy nevšiml, co se vždy stane padouchovi?

Ale já si myslel, že jsem hrdina. A Oscar putuje k… čertu. To asi nebyl populární diktátor. Scotte. To jsme zbyli jen my? Jak můžeme říct, že jsme vyhráli, když jsme jich tolik ztratili?

No, ještě jednoho si může dovolit ztratit. Ne, počkej! Raven. Víš, co dělat. To je mnohem lepší nápad než ten můj. Regeneruj válečníky. Za pokus to stálo. Raven?

Scotte! Diano. Ten chlap! Deset, jedenáct a dvanáct. Zase vše při starém. Takže se všichni jen tak vrátí? - Scenárista se nesnažil. - Nebo jsme měli kliku. Ne, že bych si stěžoval.

Co? Nemůžeš pařit bez hudby. Pojďte ke mně, vy malí uličníci. Rodinná fotka? Jsem tak šťastný, že bych se rozpadl na zářící částice a odletěl vzduchem. Štěstím mi snad bouchne hrudník. Ale Harry, ty jsi ale zlatíčko. Proč vlastně bojujeme? Jen tě trochu škádlím.

Pojď sem, ty vořežprute. SHOĎTE MĚ Z BARÁKU Vždy můžete použít náhradní. Pane Šílený titáne, můžu se vás zeptat na důležitou otázku ohledně vaší dcery? Na. Mám ho od dobrého přítele. Neudělá tě to neviditelnou, ale ve tvém případě to bude jenom dobře. Chci vidět tvou tvář.

Myslím, že na to ještě nejsme připravení. Věř mi, ať skrýváš cokoliv, chodila jsem s horšími. No tak jo, tak jdem na to. Vidíš, říkal jsem to. Ale koukal jsem se po experimentální klinice v Číně… Jsi nádherný. Hele! A na co teď máme koukat? Koukejte na naše filmy.

Pokud vím, tak se neodehrávají na stejném místě. Zajímavé. A co teď? Kam půjdeme? Rozhodně nechci zůstat tady. Je tu pořád léto, žádná zima. Myslíte si, že budeme přijati na Zemi? K tomu můžu něco říct.

Lidé jsou výjimečné bytosti. A vytvořili nás všechny. Ale jeden nadčlověk byl pro ně až moc velké břemeno. A stovky najednou? Obávám se, že na ně budeme až moc a obrátí se proti nám. Pokud nemůžeme jít na Zem, kam tedy půjdeme? Je tam venku nějaký svět, kterému bychom mohli říkat domov? To nevím, ale můžu nám vytvořit svět.

Jsem tak trochu planeta. Tati, no tak! Nikdo nechce žít na tvé staré ochablé planetě. Moment, tvůj táta je planeta? Vím, jaké to je žít ve stínu rodiče, ale tohle je šílený. Kdo tedy chce vlastní planetu? Jak odsud zmizíme? Bariéra byla zničena. Můžu nás vzít kamkoliv do známého vesmíru.

„Známého“? Tím se nám to zužuje. Tak na co čekáme? Mám jen jednu otázku, které obvykle nemám, jak budeme, proboha živého, našemu novému světu říkat? - Avengerland! - Justiceworld. - Středozem. - Oz! Asgard 2.0. Šukedelia.

- Planeta Stark. - Ne. Nemůže být spojována s nikým konkrétním. To by nebylo spravedlivé k ostatním. - Nemůžu než souhlasit. - Rozhodně. A co takhle… Fanfictasie. To je děsné. Žeru to!

Má můj hlas. Ať je to Fanfictasie. Nevím, co to je, ale líbí se mi to. Začnu ji stavět hned, jak tam přijdeme. Všichni se můžou zapojit. Bude to první planeta navržená výborem. Dobře, všichni se připravte. Příští zastávka Fanfictasie. Je legrační, jak Oscar tvořil jen živé akční hrdiny a padouchy, když je toho na výběr mnohem víc.

Asi existuje jen omezený počet postav, které může aréna hostit. Sbohem, emzácká aréno. My se nevrátíme. Rozjedem to! ARÉNA VIDEOHERNÍCH POSTAV Je to jako tamten chlap. Kde to proboha jsem? Je to dálka z nezmapovaného Skyrimu a trochu zaklínačský biošok.

Vypadněte, simulové! Povinnost volá! Ty říkáš sbohem, já říkám Halo. Co to dělám? Nemůžu poskvrnit svou čepel krví nevinného. Musím zvážit své krédo. Zastavte toho muže. Dopouští se velké krádeže motokáry. Není to ulice, ale co už. Hele, nebuš do pracovního stolu. Jste nejslabší článek, sbohem.

ARÉNA KRESLENÝCH POSTAVIČEK - Pluto, pojď, chlapče. - Robby-roo? Jak je, pse? Jsem tu tak ráda. Je to tak šmoulovité. Využívání duševního vlastnictví jiných lidí mi vždy vykouzlí obrovský úsměv na tváři. Čau Betty, neviděla jsi Wilmu? Boop-Oop-a-Doop. Ne. Nemůžeme spolu bojovat.

Uvařili nás ve stejném hrnci. Předveďte se, vy polopečený sušenky. Medem pomazaná houbička. ARÉNA ANIME POSTAV Ve jménu měsíce tě potrestám. To zní perverzně. Pikachu! ARÉNA MAŇÁSKŮ Všichni se držte dál.

Je tu domácí násilí. Když ti je smutno… Jsem srpový Elmo! Kermite, myslela jsem, že mě miluješ. Není snadné být nucen k zabíjení svých přátel. Přišel čas Howdy Doodyho. ARÉNA STOLNÍCH HER Ty neprojdeš dál startem! SUPERKALIFRADRŽILISTIKEXPIJALIDÓZNÍ ARÉNA Když si dáš lžičku vraždy!

ARÉNA CEREÁLIÍ Kapitáne Křupe, jsi ultimátní snídaňová cereálie. Měl vyhrát Rýžový křupík. Nejhorší video všech dob. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jenom škoda, že hláška "It's a Far Cry from Unccharted Skyrim, Witcher was a bit of a Bioshock" překladem totálně zanikne
:(. (34:44)

Což mě přivádí i k chybce v překladu, a sice že to není "dálka ze zmapovaného skyrimu", ale naopak "z nezmapovaného skyrimu".

00

Odpovědět

But... I thought I was a hero...

They all do, they all do.

00

Odpovědět

máte niekto list všetkých postáv z tohto videa?

04

Odpovědět

A z jakého stromu chceš ten list?

63

Odpovědět

+DJ CJJedině z Jedle

10

Odpovědět

toto by som dokázal sledovať celučký deň

00

Odpovědět

Ultimátní pecka. Vlhký sen pro všechny geeky.

100

Odpovědět

Najde se nějaký frajer a výjmenuje všechny postavičky? :D

20

Odpovědět

Ne.

110

Odpovědět

Když si pustíte všechny po sobě, tak je to na oscara.

90

Odpovědět

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!! Takéto videá sú nerdov mokrý sen :D

42

Odpovědět

Bez mučení se přiznám, že jsem vůbec nepoznal, že to celé namluvili jenom dva lidi. Takhle obměňovat hlasy, smekám. A fakt, že tohle celé včetně scénáře a animace je tvorba pouze dvou lidí, mě taky fascinuje.

470

Odpovědět

Pri konci sa polovica postáv zregenerovala... museli im ostatní znova vysvetliť o čo ide ?
Alebo mali spomienku čo sa dialo ?

02

Odpovědět

To neřeš

90

Odpovědět

+Kebek0Ono sa to nezdá... ale ak by tu spomienku nemali, tak je šanca, že sa tam začnú rovno vraždiť, keďže by tam videli svojich nepriateľov. O tých znovuzrodených t-rexoch už ani nehovorím, boli by jatky

00

Odpovědět

+brokolicaNeřeš to.

10