Fanfictasie – 3. epizoda – Goldfízl

Thumbnail play icon
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:4 873
Trezor byl vykraden a skupina podezřelých je jasná. Jenže dokážou Hela a Thor všechny vrcholné politiky Fanfictasie včas vyslechnout? Co prozradí probuzená Alita? A v jak vážné krizi je manželství Harley Quinn a Deadpoola? To všechno ve třetím díle seriálu Fanfictasie, který navazuje na boje v arénách superhrdinů a superpadouchů. Pokud už si nejste jistí, co všechno se v příběhu stalo předtím, můžete si u nás na webu osvěžit první i druhý díl.

Přepis titulků

Nejsou to typičtí podezřelí. Číslo 1, předstupte a přečtěte zadanou větu. Dej mi tu kouli, ty zatracený pérocuci. To přece nikdo neřekl. Proč to čtu? A kdo je asi identifikuje? Nemáme žádné svědky, kromě nás, a my nic neviděli, protože bylo zhasnuto. Navíc jsou všichni podezřelí a vůbec si nejsou podobní!

Ale je to skvělý úvodní záběr. Vypni ty kamery, jsme přece na policejní stanici, pro Valhallu! A ty podezřelé okamžitě pošli na výslech. Jeden z nich je vinen a my zjistíme kdo. Za každou cenu. Goldfízl. Dále hrají: Odpověď z tebe dostane, neštítí se ničeho.

Goldfízl. I mimino by jí hned vyzradilo všechna tajemství. Goldfízl. Když neřekneš pravdu, hochu, ukáže na tebe prstem a máš to spočítané. Jediný vzorec, který tam vidím, je deseticípá hvězda. Nějaká postava ty oběti určitě dokáže vzkřísit.

Jen na chvilku, ať víme, kdo je zabil. - Ne. - Nebo se vraťme v čase. - Chyťme je při činu. Ještě před ním! - Ne! Pravidla už jsme jednou porušili a tady to máme. Možná bychom vrahovi akorát zase hráli do karet. Ne, musíme získat důvěru veřejnosti tím, že to vyřešíme postaru. Aha. Použijeme mozek. Život mi staví do cesty překážky.

Víme, co způsobilo výpadek proudu? Podle svědků blesk. Původ ukrytý v mracích. - Takže to mohlo být přirozené. - Myslela jsem, že to ovládáš ty. No, můžu blesk přivolat. Zastavit jsem ho nezkoušel. Proč taky… Možná pokud organizuju venkovní akci. Takže doslova blesk z čistého nebe. Slepá ulička. A co ty značky?

Hodně se mluví o Oscarovi. Oscar zemřel před osmi lety. Co když po něm třeba něco zůstalo. Co když na nás leží Oscarova kletba? - Nebo Oscarův posmrtný… - No tak! Už mám těch oscarovských proroctví dost. Musíme se soustředit na to, co máme. Deset podezřelých k vyslechnutí. Ještě že jsem tu navrhla víc než tucet výslechových místností. A je super, že mají různé barvy.

Lépe to dělí obraz. Problém je, že je můžeme zadržet jen 48 hodin. To na výslech 10 vysoce postavených politiků nestačí. Neboj, svolal jsem konkurz, abychom našli externisty. Jsem nejlepší detektiv světa. Myslím, že zjistíte, nebo možná ne, ale stejně je to tak, že nejlepší detektiv světa jsem já. - Já jsem nejlepší detektiv světa. - Jste podezřelý. - To na věci nic nemění.

- Zpátky do výslechové místnosti 6. Máme sedm obětí. A pokud správně počítám, existuje sedm smrtelných hříchů. Nechce se mi věřit, že to můžeme připsat pouhé náhodě. - Prověříme to? - Co je v té krabici? - Donuty. - Nenasyto. Závidím ti. NEPOTŘEBUJETE NĚCO HACKNOUT? Ne, díky. Hekání nám nepomůže. Jste zvířecí detektiv. „Vyčmuchat“ podezřelého neznamená… Dobře.

Ale když prozkoumáte mé filmy, a to bychom měli všichni, zjistíte, že se vyznám i v lidech. Navíc monstrum, které to spáchalo, skoro jistě není člověk. Zjišťoval někdo, kde se nacházel Batman? - Batman je člověk. - Určitě? Musel to být Hannibal. Jehně jen tak nezmění roucho. Zvažovali jste, že možná není otázka, kdo to udělal, ale spíše kdo to neudělal? Nikdo z nich nevypadá důvěryhodně.

Přesně to mě taky napadlo. Jako bychom měli stejnou mysl. Mám podezření, že se stalo něco nekalého. To my všichni. Ale já mám to podezření s jižanským přízvukem. - Dobrá poznámka. - Našly se nějaké tělní tekutiny? - Nejde o sexuální zločin. - Zatím. Zdravím. Jsem Basil, slavný myší detektiv. Objevil jsem, že vaše stanice je zamořená.

Všichni ven! QUINNSTITUT NEBLÁZNĚTE, PŘIJĎTE Možná to zní jako klišé, Normane, ale myslím, že se to váže k tvé matce. Ale já jsem matka Normana Batese. No tak, Normane, málem se nám podařil průlom. Pokud se objednáš jako Norman Bates, musíš zůstat Normanem až do konce. Jinak platíš dvojnásobek. Norman nepotřebuje terapii, je to tak vyrovnaný chlapec.

Musím to vědět, jsme nejlepší přátelé. - Selino, platí ten termín v devět? - Princeznu Peach zadržela policie. Nojo, ten trezor. Divím se, že ho fakt otevřeli. Ale zrušila méně než 24 hodin předem, ať zaplatí celou částku. Ostatně, zrovna volala vyšetřovatelka. Už nedělám profily zločinců. - Láme mi to srdce. - O to nešlo. Volají vás na stanici kvůli výslechu.

Živou mě nedostanou! Pardon, nevím, co mě to popadlo. - To bylo mé staré já. - Mně se neomlouvejte. BOURÁNÍ ČTVRTÉ STĚNY Dávej pozor, kamaráde, tohle je důležité. Proč to neudělá Ego? - Měli bychom si užívat hezké počasí. - Má moc práce s tvořením nových věcí. Bourání toho starého, to je práce pro skutečné chlapy.

Pro skutečné lidi. A stačí jenom chvilka… slávy pro kojota Wildu. Proč proboha pořád používáme výrobky od ACME? Fungují, jen když nechceš, aby fungovaly. - Nemají žádné oddělení kvality. - Musíš zkontrolovat rozbušky. - Kde je Gonzo? - Prý je nemocný. - Proč mu to nevěřím? - Ať nám to zas nevyfoukne Apocalypse. Stíhá to strašně rychle.

Je to nefér. Dobře. Ale pokud zas vybuchnu a na Vánoce budu vypadat takhle, bude to zdrcující. - Drahá polovičko? - Brouku, musím na služebnu. - Cos provedla? - Chtějí mě vyslechnout. Vyzvedneš mě? Nebo máš práci? Hej, to byl náš džob! Můj plán na odpoledne zrovna vybouchnul. Externisti jsou k ničemu.

Musíme to zvládnout sami. - Uděláme rychlovýslech. - Božínku. Poslední epizody Thora a pořádku mají nejvyšší sledovanost v dějinách. Aspekt skutečného zločinu lidi přitahuje. Hodnocení tvý pitomý show mě nezajímá. A podle průzkumů má tvoje postava vyšší hodnocení než jiné hostující hvězdy. Nejsem postava ani hostující hvězda a beztak mi je tohle všechno jedno. Úplně.

A vůbec, co znamená vyšší. Jak vysoko je ta laťka? Jak to myslí? Prý máš třikrát lepší hodnocení než předchozí oblíbenec Santa Claus a ten měl vynikající hodnocení. No, samozřejmě, kdyby mi na čemkoli z toho jen trochu záleželo… Ale nezáleží, takže je to fuk. Santa Claus by neuhrál ani pytel brambor. Prej hostující hvězda. - Já hraju jednu z hlavních rolí.

- Natočíme výslechy, - ať tě lidé vidí. - To je porušení postupů, což určitě nevíš. No jasně, nechceme prozrazovat důležitá data o probíhajícím vyšetřování. Ty miliony diváků, kteří tě chtějí vidět v akci, se určitě budou dívat i tak. No dobře, pokud na tom trváš… - Netrvám. - Dobře, Thore. Možná nám nějaký divák něco prozradí, až mě uvidí…

Až nás uvidí, jak si podáme ty vysoce postavené podezřelé. Určitě z toho bude pořádná bouře. - Kde se vzala ta vichřice? - Král Triton asi zjistil, že jeho dcera - chodí s polovičním člověkem. - Ale neovládá moře Aquaman? Moře ovládá spousta postav. - Viď, Kalypsó? - Uvidím, co se dá dělat. Vědět, že se jí takhle zkrabatí tělo, nezakotvil bych v její zátoce, kámo. Hej, je všechno pořádně uchycené?

- Už se kutálí. - Zastavte tu hlavu! - Míří k šéfovi. - Hej! To už se člověk ani nemůže vysrat, aniž by… Křičte, jak chcete, nic to nemění na tom, že všech deset členů Fanficten je podezřelých v případu vražd a krádeže koule. Nikam nechoďte, přepínáme živě k nové epizodě Thora a pořádku točené přímo na místě. Zdravím, Fanfictasie, tady Thor.

Vítejte u nevídaného speciálního živého dílu. Thor a pořádek, skutečný zločin. Tentokrát nemáme příběh opsaný z novinových titulků. Novinové titulky sami píšeme. - Thore! - Už jdu. Jméno pro záznam. James. Bond. James B… Sakra, zkazil jsem to.

Dáme to ještě jednou? - Není potřeba. - Mám výcvik, abych vydržel mučení. Proboha, kdo by dával na složku suchý zip. - Řeknu vám cokoliv. - Prý máte povolení zabíjet. - Tím pádem byste mě neměli stíhat. - V našem světě to tak nefunguje. Ale já to nikdy nepoužil. Je to jen pro efekt. To si prověříme. - Něco k pití? - To, co bych chtěl, byste neměli. Asi ne, no.

Dobře protřepaný. Do prkýnka. Tohle mají určitě na svědomí nechutný malý parchanti. Proto jste zavraždila Alitu a Sailor Moon? Jste znechucená dnešní mládeží? Vraždění jsem nechala, když jsem přišla do tohoto světa. - Stejně jako vy, detektive. - Platí to i pro vaše kolegyně? Myslíte, že budu donášet? Vážně je ta bariéra z plexiskla nutná? Už osm let jsem nikomu obličej neohryzal.

A předtím byla válka. Říkala jsem si, že vás známé prostředí třeba naladí a nabídnete nám vhled do mysli sériového vraha. Možná dojdete k závěru, že metody zloděje a mé vlastní se tolik neliší. - Chcete říct, že to snědl? - Navrhuji dohodu. Já vám řeknu něco o tom případu, vy mi řeknete něco o sobě. Férový obchod, něco za něco, oko za oko, půjčka za oplátku. - Quid pro quo. - Pokud chcete znít arogantně. - Máte vůbec nějaké informace o případu?

- Ne, nemám. Teď vy. Jaký byl během dospívání váš vztah s otcem? - Osobní informace nebudeme… - Já bych řekla hanebně nekonzistentní. - Aspoň co se mě týče. - Co tím chceš říct? - To moc dobře víš. - Celé roky mi dáváš vinu za jeho rozhodnutí vyhostit tě do pekla. - Byl jsem mimino. - A on si vybral tebe. Chtěl, aby ses k němu přidala, zvolila mír, ale tys nesložila zbraně. On mě takovou stvořil, ale jak ses objevil ty, stala jsem se ostudnou připomínkou muže, kterým kdysi byl.

Připadá mi, že jsem si v téhle výměně vytáhl delší sirku. Jen chci říct, že jsem za to přece nemohl, ani jsem nevěděl, že existuješ. - Hezký den, detektivové. - Cože? Vždyť od vás zrovna jdeme. - Nojo, tak radši jděte k dalšímu. - Dobrej pokus, Mystique. - Vážně je to potřeba? - Momentíček. Jak víme, že je to vážně Mystique? Jak by mohl někdo vypadat jako já?

Já můžu napodobit ostatní, ne naopak, ty blbče. Počkat, dejte mi minutku. O 60 VTEŘIN POZDĚJI Co víme, jsi jediná, kdo může kouli ovládat. Pak je těžké představit si, jaký motiv by ke krádeži měl kdokoli jiný. Pokud mi náhodou nechce zabránit, abych oběti oživila a odhalila vraha. - Proč by nezabil tebe. - Dobrá otázka. Zeptejte se, až ho najdete. Můžeme vám pomoct.

Chápu to tak, že jde o pouhou neškodnou záměnu. Myslela jste, že je to velká lesklá mince. - To ne! - Stačí ji vytáhnout z inventáře a vrátit. Ale já ji nevzala. Vždyť už ani nesbírám mince. To už je minulost, vážně. - Teď sbírám známky. - No dobrá. Pak určitě nebude vadit, když tu na pár minut nechám tohle. Pojď, Thore.

Půjdeme. Nevydrží to. - Hela. - Jak se daří, má drahá nevlastní sestro? Poslední dobou tě hodně vídám v telce. - Mám práci. Co chceš? - Co chci? Myslíš co jiného než spojit se s rodinou a nabídnout útěchu v nejistých časech? Jen jsem si tak říkal, všechny ty mocné artefakty v tom trezoru. A zloděj si nevšímal ničeho jiného než té malinké kuličky. Není stopy po tom, že by se zbytku byť jen dotkl.

Trezor je zapečetěný, všechno ostatní je v bezpečí. Aspoň jsme si to mysleli. Musím říct, ségro, že ti z nás, kdo dali Fanficten před osmi lety zbraně do úschovy, si dělají starosti. Můžeš jim říct, že ty zbraně jim nepatří od chvíle, kdy je odevzdali. Pak si běž zase promovat tu svoji veteš a nech mě dělat moji práci. Řekni, že pořád čekám na svoje objednaný bLoki. Ty minulý se poškodily.

Jak to, že jsi zapnutá? V lebce mám malou baterii, ale dlouho nevydrží. Je na palubě někdo, kdo mě dokáže opravit? Kdybys byla ze dřeva, měli bychom naději. Viděla jsi toho, kdo ti to udělal? Ta vzpomínka je neúplná. Stalo se to tak rychle. Byli jsme s Idem rybařit…

Ido. Kde je doktor Ido? To nevím. Na palubě není. Něco mě udeřilo zezadu. Než jsem ztratila vědomí, zahlédla jsem tvář. Nevím, kdo to byl, ale pořád tu tvář vidím. Kdybych měla ruku, nakreslila bych ji. - Co kdybys ji popsala kreslíři? - A máme kreslíře? Ano.

Nakreslím toho podezřelého jako své francouzské dívky. Nebo ho nakreslete tak, jak ho popíšu. Ty taky nakreslíš každýho, co? Je jedno, kolik končetin ztratí. Víš co, Jacku? Mé srdce bude bít dál. Rose! Jen se neboj, Jacku, zavedl jsem preventivní opatření po jejím posledním pokusu.

- To jsou velký dveře. - Jo. Extra velký. Dost místa pro dva lidi. Proč jsi mi to neřekl včera, když jsi to zjistil? Asi mi to vypadlo, když nám tu pobíhá vrah a vykradli ten trezor. Navíc víš, jaká jsi, když zmíním slečnu Mantis. - Asi jako ty, když zmíním Batmana. - O tom rozvraceči rodin mi ani nemluv. - Motley by nezačala rvačku. - Slečna Mantis by nelhala. Slečna Mantis možná nezná celý příběh.

Slečna Mantis se moc nevyzná v lidské psychice. Ale aspoň ji nepodezřívají ze série vražd jako jednoho ušatého hajzla v kápi. Batman nezabíjí. Je to jeho pravidlo. Jasně, osamělí mstitelé nikdy neporušují pravidla. Na tohohle jsem pozvala výpomoc. Chci ho pořádně rozebrat. Jauvajs! No teda, masivní grafit. Nezačínat u hlavy. Tak jsi konečně porušil to svoje jediné pravidlo.

- Nikoho jsem nezabil. - Tak někdo z tvých kamarádů. To musí být hrozné. Tak dlouho letíš sólo, a jak se přidáš do nějakého spolku, celý se to posere. Měli jsme osm let míru. No jasně, mír, otravná nuda mezi válkama. Trávíš moc času ve své slonovinové věži, Batmane. Odtamtud to nevidíš, ale na ulicích to doutná. Stačí malinká jiskřička.

Hrdinové versus padouši. Úsvit anarchie. Na jakou stranu se přidáš ty? Už si nejsem tak jistý. Kdysi by zvali tebe, abys vyslýchal mě. To se nám ta karta ale obrátila. Připadá mi docela rozebranej. Když se zhaslo, přepnul jsem na sonar. Jako jediný jsem všechno viděl.

- A co jste viděl? - Nic. Tím myslím, že se nikdo z nás nehnul z místa. Viděl jste, co se stalo s tou koulí? Ne, jenom vím, že ji nemohl vzít nikdo z nás. Vážně, Natasho, nikdo tě nepodezírá z krádeže. - To ráda slyším. - A přesně proto jsi má hlavní podezřelá. - Proboha, Thore. - Nesnaž se využít naši minulost, z původních Avengerů jsi neflirtovala jen se mnou.

Myslíš, že jsem si toho nevšiml? Všiml! Thore, myslím, že jsi ve střetu zájmů. Plýtváme časem, takže má víc času vrah. Co jsme zadrželi vás deset, nepřišly žádné zprávy o nekalostech. Ani opilý řidič. Víme, že jste v době poslední vraždy byla ve Strašidelném údolí. Protože jsem tu vraždu nahlásila. - Ale nezdržela jste se.

- Zavolali mě do Fanficpaláce. Co přesně jste viděla? Letěla jsem nad lesem a v dálce jsem zahlédla oslnivý záblesk světla. Doletěla jsem na to místo a našla tělo Sailor Moon. To už tak oslnivý nebylo, co? Oslnivý ve smyslu jasný, imbecile. Když už jsme u světla, proč jste si po tom výpadku neposvítila pomocí Lumos? Hůlku mám doma. Nemám povolení nosit ji na veřejnosti. - Příhodné.

- Nejsem vrah a mí přátelé také ne. Pláčete na špatném hrobě. Žádný výslechový droid ani elektrické mučící zařízení. Velí tomu tady snad Pat a Mat? Vrchní inspektoři Pat a Mat pokročilé techniky výslechu zakázali. Na tohle nemám čas. Otevřete dveře a necháte mě odejít na základě písemného slibu. - To funguje pouze na slabé duchem. - Přesně tak. Jste volný, ale nezapomínejte, že se zaručujete písemným slibem.

- Proč jste to udělal? - Kam se poděla presumpce neviny? Jste Darth Vader, haló! Najděte si definici padoucha, bude tam vaše foto. To je archetypizující profilování, vy archetypické prase! Pusťte ji! Tak se nám pročistil vzduch. Pane Vadere, - můžu vám říkat Anakine? - To jméno už pro mě nic neznamená. Batman tvrdí, že se po zhasnutí nikdo z vás ani nehnul. Ale vy nikam nemusíte chodit, když chcete něco sebrat, že, Darthe?

Ale nedokážu nechat něco jen tak zmizet. Leda bych porazil Jedie, který pak splyne se Sílou. Darthe, rozumíte energetickým polím, které jsou mimo naše chápání. Mohl byste nám sdělit své silové hledisko? Když vypadl proud, něco jsem cítil. Vnímal jsem cosi, co jsem nepocítil… - Prosím, pokračujte. - …od dob v aréně. - Co to bylo?

- Opravdu temná strana. - Nebylo to jen tím výpadkem? - Možná. Koukám, že vedete dvojí život. Přes den učíte nadržené studentky a o víkendech vykrádáte hroby. - Archeologie v praxi. - To je kraď jako uhoď. Také jsem zaslechl, že se zajímáte o zlatavé starožitnosti. Archa úmluvy, schránka na přikázání, kameny Šankara, všech pět kousků, a pak zlatej grál všech pohárů, zlato.

A ještě k tomu jeden idol a jeden kříž. - Nebyla tam křišťálová lebka? - Ta nesplňuje vzorec, tak ji ignoruju. Ale co ten vzorec splňuje? Nikdy vám je nenechají, co, Jonesi? A tak to i zůstane. Tohle si taky nenecháte. Dejte to sem! Už jsem vám dal anonymní tip s koordináty hrobky, co víc chcete? Podle mě s námi deseti jen ztrácíte čas, skutečný vrah je někde venku, volný jako pták! Toho lístečku jste se dotkla jen vy a doktor Jones?

- Je to tak. Byly tam i jiné otisky? - Uvidíme, co řeknou v laboratoři. Vrah musel chtít, abychom tu hrobku našli. Takhle si obvykle ospravedlňujete znesvěcení místa posledního odpočinku? - Oni to tak chtěli? - Neměla to být skutečná hrobka. Jasně. Rekreační vykrádání hrobek. Nejnovější trend. Uvidíme, zda to vaše kamarádka potvrdí. Helo? Je tu. Hezké barvy.

Takové veselé. Vítejte, slečno Quinn. Nebo jste paní Wilsonová? Nechala jsem si příjmení, cením si vlastní identity. Mohla byste to taky zkusit, detektive dcero Ódinova. Netleskat, pardon. Že jsou v hrobce Indiana Jones a Lara Croft, to chápu. Ale co vy? Jste terapeutka. - Nemusíme mít jenom jednu identitu. - Pravda. Třeba matka dvou dětí s manželem, kterého nemiluje, a kancelářskou prací se jednoho dne může stát sériovým vrahem.

Nebo se zapálený detektiv může vzdát svých zásad jen pro slávu. Jak je u vás slyšet, Bolesti? Mám mluvit hlasitěji? Pro dopadení vraha udělám cokoliv, takové jsou mé zásady. Když to říkáte, Hel. Lara a Indy říkali, že objev v hrobce vámi zjevně otřásl. Nezdá se mi, že by vás jen tak něco vyvedlo z rovnováhy. Záleží, jak divoce tancuju.

Bylo to proto, že jste nečekala, že vaši práci objeví? Já ty důkazy zachránila. Beze mě byste neměli proč mě vyslýchat. Tak o co šlo? Co vás napadlo, když jste viděla tu lebku? Co vás vyděsilo, Quinn? Sníte? - Co? - Když spíte, zdají se vám sny? Někdy. A můříte?

- Myslím, že to sloveso neexistuje. - Já ano. Mám noční můry. A jaké noční můry, slečno Quinn? - Proč měly oběti vypáleného Oscara? - Jakou máte noční můru? Co? Kdo sakra jste? Občané Fanfictasie, reprezentujeme Oscarův řád. Fanfictasii čeká válka. Přicházíme z budoucnosti poseté těly padouchů, které zmasakrovali takzvaní hrdinové.

Ale nyní se karta obrátí. Eliminovali jsme nejvyšší důstojníky Aliance hrdinů. - Slušná strategie. - Sklapni, kreténe. Oscar měl pravdu. Všichni tu jsme z jediného důvodu. Abychom jednou provždy rozhodli, kdo přežije a kdo zemře.

A teď je budoucnost naše. Ta panenka. Odkud tu panenku máte? Ta je mojí dcery! Co jste udělali mojí dceři? Neublížili jsme jí. Já… - jsem tvá dcera. - Ahoj mami. Ne. To není pravda. To není možné! Můžu ještě jeden?

Dvojitej. Promiň, mami, ale zvolila sis špatnou stranu. To nedává smysl. Nechápu, že ta šílená čarodějnice z NDR měla pravdu. Bláto. Zrovna se vrátili ze Strašidelného údolí. Oslnivý záblesk světla. Thore, vypni kamery. Kde jsou děti slečny Quinn? Nemyslíš spíš kdy jsou?

- Mohli by být kdykoliv. - Nemyslím ty, co odešly. Myslím současné verze. Nejspíš ve škole, proč? - Proč se ptáte po mých dětech? - Jo, proč se ptá po našich dětech? Zdá se, že potřebují přísnější výchovu. Hej, co to…? - Neopovažujte se k nim přiblížit! - Thore, se mnou. - Počkej, Helo, nemůžeme…

- Chtěls tu práci. Tak teď ji musíš dokončit. To není možný! Omlouvám se. - Brouku, můžeš se hýbat? - Jen levou rukou. - Musím je zastavit. - Sežeň Batmana. Potřebuju se dostat na ZŠ Milého Watsona. Jdou po mých dětech. K BatPodu. Tady vlevo.

Harley Quinn a Batmane Christiana Balea, - jste zatčeni za útěk z vazby. - Prosím, Thore, to jí nemůžete dovolit. Stojíš mezi matkou a jejími dětmi, a to si říkáš hrdina? Říkám si zákonů dbalý občan Fanfictasie. Nečekám, že tomu milionářský mstitel porozumí. Utíkej, Harley. Teatrálnost a klam. Slečno Mantis, kde jsou mé děti?

Na dvoře. Nechte je jít, prosím! Nemůže to být pravda, nemohly to být naše děti. Jsme dobří rodiče. Ještě jsou malí, ale čas ukáže. Čas už ukázal, slečno Quinn. Jen se vám nelíbí, co vidíte. To ne! Pokračování příště.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dík za překlad, musel dát práci :)

90

Odpovědět

Zrovna v případě tohoto seriálu se velmi rádo stalo. Tenhle druh obsahu je vážně radost překládat! :) Škoda, že bude další díl zase tak za rok...

60

Odpovědět

Jak jste mohli vypustit Wookieepedii?

00

Odpovědět

Časová a prostorová omezení titulků jsou někdy neúprosná... :(

30

Odpovědět

+jesterkachápu, je to pěkná sprška. každopádně dobrá práce a děkuji za překlad ;)

20