Sraz zloduchů

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:329
Počet zobrazení:5 903

Jak to vypadá, když se sejdou v jedné místnosti takoví zloduši jako Joker, Darth Vader nebo Dr. Octopus? To uvidíte v dalším LEGO videu od uživatele Keshen8.

Přepis titulků

Pak jsem hodil svou mincí, jasný? A on pořád netuší, kde je Rachel. Dobře, kdo teď? Jdu na to. Jednou... když jsem bojoval s Lukem Skywalkerem, řekl... řekl jsem mu, že jsem jeho otec.

Do teď neví, že to není pravda. To je... trochu kruté. Jo, to je... dost nelidské. Podle mě se ti to povedlo. Jo, ale ty přece jsi jeho otec. Ne!

To není pravda. To je nemožné! Nemožné! Na... dej si tohle. Co to je? Bonbón. Sklapni.

Kdo dál? A je to tady. Nech mě hádat. Zmrazil jsi Batmana, ale ten se z toho nakonec nějakým záhadným způsobem dostal. Mám jednu příhodu. Včera... jsem vymlátil duši ze Spidermana... a jeho babičky...

- a... - Vážně? Já jsem právě naládoval deset školních autobusů výbušninama a dětem uvnitř jsem dal do ruky rozbušky. Počkat. Deset školních autobusů? Jo. Jak jsi to stihnul? Nejpomalejšímu autobusu trvá cesta třicet minut.

A všechny vyjíždí ve stejný okamžik. Bylo jich spíš osm nebo šest... Tak kolik teda? Říkám... pět nebo šest. Panebože. Počkat. Tys dal těm dětem rozbušky?

Jo. Když drží rozbušku v ruce, tak se přece nemají čeho bát, ne? Teď vážně. Mohli byste přestat řešit ty autobusy? Asi jsem si spletl místnost. Panebože! Sundejte ze mě tu věc! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Užasné.Miluju LEGO takže jsem se neskutečně bavil.
Prej na konci "Panebože sundejte to ze mě!" :D :D

204

Odpovědět

takhle si představuju sraz zlích zástupců legolendu

195

Odpovědět

ani nie

181

Odpovědět

Pche, plastovej šmejd. Nejgeniálnější a nejkrásnější stavebnicí byl a je náš český Merkur, takto i náš český vynález. :-)

2018

Odpovědět

Hele to je tvůj názor...podle mě stojí Merku za hovno. :D

2012

Odpovědět

To Superskype: kdepak, to je Zabiják Croc z Batmana.Pokud si ho pleteš s Lizardem který je navíc ze Spidermana,tak si pust hru Lego Batman a tam máš jasný důkaz :)

Ale přesto ti dávam lajk :D

190

Odpovědět

Tomasza:Lizard,nepřítel Batmana

197

Odpovědět

To tomasza: tvoje máma :D !!!

193

Odpovědět

Skvělý videjko:)) Já hrozně moc miluju LEGO (což se pozná,už u mého nicku xD)

181

Odpovědět

co bylo o zelení :D ???

2013

Odpovědět

Asi sem si spletl místnost :D

201

Odpovědět

Ten joker je pěkně nadabovanej. Jak v tom filmu :)

190

Odpovědět

TO BILO DOBRÍ :D :D :D :D :D :D :D :D

1922

Odpovědět

toretto a smako: taky by to klidne mohl byt lizard ze spidermana a tipoval bych to na nej i vic jelikzo v batmanovy byva killer croc zobrazen spis takovou zelenohnedou nez takovou brcalove zelenou tou je charakteristicky prave lizard ze spider mana

183

Odpovědět

DALSIE CO NEJDE ???????

1811

Odpovědět

Velice se mi to líbilo, ale mohl by si prosim prelozit tohle je to tezky ja vim ale ja sem na cizi jazyky drevo prosim....NEprelozil jsem ani 30 sekund z toho 20 sekund sou titulky :D http://www.youtube.com/watch?v=gIySJ-9nG2g

185

Další