Rap Vader

Thumbnail play icon
30 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:913
Počet zobrazení:7 610

Axel Casas a Ronquete jsou dva Baskové ze San Sabestianu, kteří už nějakou dobu točí humorné skeče a krátké filmy. Postupně se zlepšují v obsahu i kvalitě a toto rok a půl staré video je příkladem toho, jaký druh humoru můžou zhruba nabídnout. Chcete další video od těchto dvou "bláznů", nebo to  podle vás za překlad nestojí? Video není vhodné pro mladistvé.

Přepis titulků

Ahoj holčičko, to jsem já, Axel Casas. Poznáváš tohle místo, bajby? Poznáváš? Tady jsme se poprvé políbili. A jelikož je dnes den zamilovaných, řekl jsem si, co může být lepšího, než ti darovat písničku, kterou sám vymyslím. Improvizovaně, ze srdce, My heart. Jdeme na to. Jou, jedu.

Začínám, dobře? Jsem Darth Vader. Ten mi tady chyběl. S tím oblečením bych řekl, že jsi dřív byl Indiana Jones, nebo nevím. Chlape, co to bylo? Taková tlačivá bolest. To je temná strana síly. Temná strana síly? Jako... máme nosy bílý?

Nestřílej si ze mě. Jako ten Michaela Jacksona. Došel mi benzín. Děvko! Potřebuji tvůj benzín. Děvko! Dobře, dobře, jen si posluž, vem si trochu benzínu a nech mě v klidu dělat můj videoklip.

Tam je motorka. Jdi do prdele. Jou, jedu. Poslyš! Potřebuji hadici, abych mohl vysát benzín. Ty chceš hadici? Já mám hadici. Hadici k vysávání benzínu z jedné motorky do druhé. Nemám sakra hadici! Já si tady v klidu dělal svůj videoklip a ty si jen tak přijdeš tahat mě za koule.

"Chci hadici, chci hadici." Jdi do hajzlu. Co po mně kurva chceš?! Na. Nemám hadici, poraď si s tímhle zubním kartáčkem. Mazej! Zasranej Indiana Jones z Nemanic. Nejde mi to vysát, můžeš to vysát za mě? Já v sání nejsem vůbec dobrej. Potřebuji misku.

Misku. Kde mám teď vzít misku? Vytáhnout ze zadku? Dobře, klídek, klídek. Podívej, kde mám asi teď vzít misku? Jsme v horách. Tady jsem poprvé políbil moji bajby. Neříká se bajby, ale bejby. Nemám tady misku. A vědro? Vědro, ehmmm... ...na prdel sedlo.

A z misky nadělám třísky. Viděl jsi? Dělám kurevsky dobrej song. Jsem dost dobrej, kámo. Proč nepoužiješ helmu? Nalej ten benzín do helmy a přestaň s kokotinama. Rozeber se, ty zkurvenej robocope. Dobře, jdeme na to. Co ten blázen vyvádí za zvěrstvo. Ten neviděl motorku za celej posranej život. Ty a já puso.

Jenom ty a já. Děkuji za všechno, odcházím. Toto ti vracím. Strč si to do prdele, já to nechci. - Odlétám vesmírnou lodí. - Leť, kam chceš. Leť si dělat chaos. Zmiz! Zasranej šváb z díry. Do hajzlu s tebou! Ty a já, no tak, jenom ty a já, sakra! Jou. Už to přichází, už je to tu.

I flow, in the night. Zkurvysyne! No tak, s tím podělaným rapem. Už mě přešla chuť. Ale dobře, jdu na to. Poslyš, neviděl jsi Dartha Vadera na skůtru? Jasně, a ještě mě srazil, zkurvysyn. Vypadal jak Farruquito! Kde je? Kudy odjel? Byla to moje motorka, kurva. Čural jsem u silnice a on mi ji vzal.

- Podívej, kámo, já dělám rak pro bajby. - Je to tvoje motorka? - Jo. - Jedeme za ním! Pojď, jedeme! Nasedej vole! Startuj! No tak! No tak, kurva. Co je, ty nemáš benzín? Nemám benzín!

Zkurvysyn, Darth Vader, podělal mě. Nechal mě na suchu! To stačí!!! Na tomhle místě, my dali si pár pus, já nejradši mám ementálu kus. Taky mám rád tebe, zdáš se mi jak nebe. Z tvých rtů, tváře, vlasů mě úplně zebe. Tvůj zadek a cecky, mě taky rajcují, a kvůli tvým druhým rtům nejsem nevěrný.

Jsi moje bejby, a jsi taky moc cool. Tak přitul se holka, pěkně mi ho vyh... Tak co, líbila se jí písnička? - Myslím, že moc ne. - Proč? - Nechala mě. - To si děláš prdel. Řekni mi něco, co mě rozveselí. Čarodějnictví. Překlad: Jeroneemo Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

How could this offend me ?!?!?!

180

Odpovědět

Nechápu to hodnocení, já tohle video úplně miluju... "rozeber se, ty *** robocope" :D

197

Odpovědět

To je tak blbé až je to dobré :D

212

Odpovědět

lol,dva a půl hvězdiček.:d

181

Odpovědět

zas tak hrozne to neni ^^ me se to libilo

204

Odpovědět

proc to sem davate??

191

Odpovědět

zbytecne prekladat takovou blbost

191

Odpovědět

velice trapné video

193

Odpovědět

spawm: Poslal jsem e-mail na tvojí adresu.

191

Odpovědět

2Jeroneemo: je na tebe nekde kontakt? kdyz tak ho postni tady dik.

181

Odpovědět

upozornuji, že jaá jsem honza s malý h, aby bylo jasno, ale souhlas s velkýmHonzou

181

Odpovědět

Navrhuju, aby kromě sekce legendární videa byla zřízena fungl nová sekce "odpadní videa" a tenhle snímek tam ihned umístěte. Sekci odpadní videa zaheslujte náhodným slovem které nepujde odhalit (idealni budou činské znaky atp.). Opravdu velmi, velmi špatné video.......

192

Odpovědět

Strapné.

184

Odpovědět

kdo tomu zvedl hodnocení? :D

193

Odpovědět

Blbost

182

Další