Sirotčí slzy

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:737
Počet zobrazení:6 858
Ray William Johnson a Your Favourite Martian vám přinášejí další zajímavou píseň, která vám osvětlí, jak probíhá takový obyčejný večer na diskotéce. Se songem tentokrát vypomohl raper Wax, kterého můžete znát jako autora Stalkin' Your Mom.

Přepis titulků

Překlad: Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www. Překlad: Brousitch www.videacesky Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Byl víkend a to nás nic nezastaví od návštěvy místní diskotéky. Namísto popíjení dovážených piv někdo přinesl láhev Sirotčích slz. Vystřelili jsme špunt, věděli jsme, co je uvnitř.

A stejně jsme byli tak blbí, že jsme si usrkli. Sirotčí slzy jsou halucinogenní. Dal jsem si trochu a uviděl dvouhlavého skřítka. Místnost se zaplnila barvami a tvary. DJ byl zničehonic pokrytý hady. Á sakra! Nejhorší bylo vidět jednorožce šoustajícího šmoulu. Z Waxovy zadnice se zjevila duha, potom se upšouk a ona v půlce praskla. Hej, DJi.

Jsi tu pořád? Jo, snažím se sbalit holku na vozíčku. Dobře, vydrž tam. Tipuju ji na bulimičku. Starostlivý medvídek asi bude zápasit s Ježíšem. Nemůžu tomu uvěřit. Budu mít mořskou nemoc. Z těhle Sirotčích slz mám fakt halušky. Malé děti ze všech koutů světa nevěděly, kde mají rodiče. Naplakaly přímo do láhve, kterou na baru vypiju. Srk, srkáme Sirotčí slzy.

Srk, srkáme Sirotčí slzy. Z těch Sirotčích slz mám pocity, jaké jsem ještě nikdy nezažil. Chtěl jsem to pořádně rozbalit, ale usnul jsem na parketu. Hej, kámo. Vstávej. Přísahám, že jsem slyšel Billa Cosbyho říkat: "Zdravím všechny s pudinkem." Tancoval ve spoďárech a všem ukazoval svou hůlku. Běžel jsem na záchod. Všechno bylo zpomalené. Nemohl jsem se vyzvracet, protože záchod mě nazval homoušem.

Vyblil jsem kotě a cítím se divně. Z popíjení těch Sirotčích slz mám akorát vidiny. Malé děti ze všech koutů světa nevěděly, kde mají rodiče. Naplakaly přímo do láhve, kterou na baru vypiju. Srk, srkáme Sirotčí slzy. Srk, srkáme Sirotčí slzy. Byl jsem ve VIP sekci pěkně v klídku. DJ hrál moji oblíbenou muziku. Servírka se ptá: "Co vám mohu nabídnout?"

Říkám: "To nejdražší, co máte na lístku." Přinesla mi láhev tekutiny. Říkám: "Chtěl jsem něco jinýho." Tohle vypadá jako normální pivo a ona na to: "Ne, to jsou Sirotčí slzy." Loknul jsem si a chtěl jít na parket, jenže celý klub vypadá jako les. DJ se proměnil v brontosaura a všichni v klubu vypadají jako Chuck Norris. Chtěl jsem jít na záchod, ale ucítil jsem podtlak. Pomalu mě to stahovalo s sebou. Parket se proměnil v černou díru. Točil jsem se hrůzostrašně a připadal si jako Dorotka. Probudím se a jsem pořád doma.

Ty Sirotčí slzy nás teda dostaly. Malé děti ze všech koutů světa nevěděly, kde mají rodiče. Naplakaly přímo do láhve, kterou na baru vypiju. Srk, srkáme Sirotčí slzy. Srk, srkáme Sirotčí slzy. Malé děti ze všech koutů světa nevěděly, kde mají rodiče. Naplakaly přímo do láhve, kterou na baru vypiju. Srk, srkáme Sirotčí slzy. Srk, srkáme Sirotčí slzy. "Zdravím všechny s pudinkem." Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

slyším v tom nějak eminema..

10

Odpovědět

Moc mě zajímá kde bere inspiraci na ty texty :D

210

Odpovědět

Má super pisničky tahle je moje jedna z neoblíbenějších :D sem rada ze ty pisničky děla!

210

Odpovědět

Orphan Tears je chlast + LSD

190

Odpovědět

to je normální absinth xD

196

Odpovědět

kks existuje takový pití? :D tipuju že nebude legální :D

190

Odpovědět

podivný udaj :)

ale ma dobri pisnicky

190

Odpovědět

muluju Your Favourite Martian

192

Odpovědět

Ty titulky na zacatku do rytmu sou povedeny xD

190

Odpovědět

Wax byl samozřejmně nejlepší.

203

Odpovědět

nářes

199

Odpovědět

Nebylo by špatné přeložit sem více vystoupení Billa Cosbiho.

193

Odpovědět

Miluju raye !

200

Odpovědět

já si nemůžu pomoct, ale jeho skladby mají od Zombie Love Song sestupnou tendenci. Feed mi právě vyhodil novou, tak uvidíme jestli se to nezlepší...

1911

Odpovědět

dík díky

200

Další