Daisy May Cooper pění vztekemTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 474

Dnes mají soutěžící ve studiu za úkol nakreslit zvíře tak, aby ho jejich spoluhráči v týmu poznali. Vše má ale háček. Mohou vždy nakreslit jen tři rovné čáry, pak jsou na řadě soupeři. Jak rychle se podaří uhodnout, jaké zvíře kreslí? A udrží si všichni chladnou hlavu?

Soutěží Katherine Ryan, Mawaan Rizwan, Johnny Vegas, Richard Herring a Daisy May Cooper.

Přepis titulků

Nakreslete zvíře na své kartičce. Když přijdete na řadu, můžete nakreslit tři rovné čáry. Jakmile nakreslíte tři čáry, má váš tým jeden tip, co je to za zvíře. Pokud se netrefí, můžou zase soupeři kreslit tři čáry. Nemůžete se svým týmem mluvit ani nijak jinak komunikovat. Každý člen týmu získá za každé vítězství dva body. Postupné zvířecí kreslení čárami. Nejprve budou kreslit Katherine a Daisy.

Na svých kartičkách mají každá jiné zvíře. Katherine začne, přečti si své zvíře, ale neukazuj to a nepodváděj. Tři čáry. Jeden tip. Jedna. Začali jsme. To je zobák? Zpátky na místo, Katherine. Co to je?

Jaké zvíře dělá takhle? Není to motýl? Křídla? - Zkusíme. - Co tipujete? - Motýl. - Motýl to není. Teď může tři čáry kreslit Daisy. A je to. Je to bobr? Není to bobr. Katherine, další tři čáry, prosím. Jedna tlustá, dobře.

- Díky, Katherine. - Pelikán. Pelikán to není. Na řadě je Daisy. Tohle je fakt těžké. - Myš! - Myš to není. Na řadě je Katherine. Páni. Velbloud? Velbloud to není. Opět Daisy. Asi už vím, co to je. Já asi taky.

Tak jo, vypadá to jako zvíře. Pes. Ne. Katherine. - Fajn rychlost. - To jsou ústa. - Je to papoušek? - Ne, ale už brzy to asi půjde poznat. Je to abstraktní. - Housenka. - Ne. Opět Katherine. Nakreslila trojúhelník.

Hádejte. - Je to dinosaurus? - Ne. Daisy. Omlouvám se. - Daisy, víš, co máš kreslit? - Ano. - Kočka. - Kočka to není. Katherine. - Pták. - Jedna, dvě… Ještě jedna čára. Páni, hned je to jasné. Jo, jednorožec.

- Létající… - Je to kolibřík? Není. A zase Daisy. - Už vím, co to je. - Co to je, Richarde? Je naštvaná! Zuřím. Asi mě vztekem trefí šlak. - Křeček. - Křeček to není. Už jste ve správné třídě zvířat. - No tak, Katherine, to dáš.

- Jedna, dvě, tři. - Co to sakra je? - Bože. Korunka? Je to perlička? Perlička to není. Tři čáry. Jakékoliv. Jedna, dvě, tři. - Čtyři. - Čtyři čáry! - Věřte mi, že jim to nepomůže. - Nepomůže. - Richarde? - Tygr. Ne. Opět Katherine. - Nejhorší drůbežárna na světě.

- Já ho nesnáším! Nesnáším ho víc než svého muže. - Dvě, tři. - Co tipujete? - Myslíme si, že je to… - Slepice. - Je to slepice! - Ježíši Kriste! Jasně, že je to slepice! Hele! Daisy, řekni, co jsi měla. Je to hroch! Tady má oči a nos! A je ve vodě!

Copak není vidět, že je to jasný hroch? - I ocásek jsem mu udělala! - Nevím, jak vypadá hroší ocásek! Má takovýhle ocásek! Takový ocásek mají jen sloni a hroši! Těším se na další kolo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taskmaster - už mi chyběl :)

00

Odpovědět

Viděla jsem asi všechny díly, co jsou na YouTube "k mání" a musím říct, že tohle byla jedna z nejvypjatějších situací. Pak možná ještě pár hádek ohledně hodnocení / uznání / diskvalifikaci. Ty vypjatější situace mě nějak neberou, ale jinak ten pořad miluju a přijde mi velmi originální.

20

Odpovědět

Ja som tolko dielov nevidel, ale vybavuje sa mi preslap :D

10

Odpovědět

Odpovědět

Nemusela ani kresliť. Keby ukázala prstom na seba, hneď by som tipoval hrocha.

712

Odpovědět

s timhle stylem uvazovani a humoru doporucuju spis porady jako vymenu manzelek a kamenak, lol

21

Odpovědět

Konečně zase Taskmaster. Díky za to.

140