Splňte sedm úkolůTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 452
Jeden úkol je málo? Co takhle sedm? David Baddiel, Ed Gamble, Jo Brand, Katy Wix a Rose Matafeo vám to (neradi) dopřejí –⁠⁠⁠ a že je to podívaná až do konce! V téhle hře to holt nemá jisté vůbec nikdo 

Přepis titulků

„Schovejte všechno puzzle po zahradě.“ „Schovejte všechno puzzle po zahradě.“ - Schované. - Jeden hotov. - „Složte…“ - Co se tam píše? - „Složte puzzle.“ - Ahoj, Jo. - Ahoj, Alexi. - Ahoj, Ede. - Ahoj, Alexi. Otevři prosím tu na druhém schodu, díky. Je tu spousta dalších.

„Splňte sedm úkolů.“ „Když se nějakého zadání jakkoli dotknete, musíte je splnit, než otevřete další.“ „Nejrychlejší vyhrává. Čas vám běží odteď.“ - Chceš začít rovnou? - Ano, kým začneme? Začneme s Rose Mátetofuk. Aha, tak jo. „Zaneste kolečko do přívěsu.

Musí zůstat uvnitř do konce všech úkolů.“ Ne. Tak jo. Úhly! Opačně, Rose. No konečně. Jeden. „Skutálejte bowlingovou kouli zpoza provazu na příjezdovce. Musí shodit aspoň jednu kuželku před vchodovými dveřmi.“ „Dejte si ruku na kyčel a nechte ji tak, dokud nedokončíte všechny úkoly.“ Kterou?

„Složte puzzle.“ To je tady? Vím, kdo to bude. - Jo! A je to. - Zbývají tři. „Schovejte všechno puzzle.“ Díkybohu, že jsem tamto otevřela dřív. Máš ruku na kyčli? No jo. „Umístěte do kolečka 20 věcí větších než tenisový míč.“ Devět.

Deset. - To je kolik? - Dvacet. - Zbývá poslední. - Doprčic. Dobrý, to není těžký. „Postavte v kruhu věž z cihel o výšce minimálně 26 palců. Musí zůstat stát až do konce.“ Je tu metr? Super. Chápu, proč záleží na pořadí těch úkolů. Hotovo. Jak můžeš vidět z výrazů svých kolegů, - docela ti přála štěstěna, co?

- To bylo požehnání shora. Říkala sis, proč si na konec sezóny nechali tak nudný úkol? Protože to mě poser, máš se na co těšit. Kdybyste šli po směru hodinových ručiček, bylo by to: skládat a schovat puzzle, kolečko do přívěsu, 20 věcí do kolečka, shodit kuželky, postavit věž a dát si ruku na kyčel. Nebyl to těžký úkol, ale někteří na to šli jinak, třeba Katy a David.

„Schovejte všechno puzzle po zahradě.“ „Schovejte všechno puzzle po zahradě.“ - Schované. - Jeden. „Složte…“ - Co se tam píše? - „Složte puzzle.“ „Zaneste kolečko do přívěsu.“ - To přijde sem? - Jo. Možná mám dílky všechny.

To mi nepřijde… Nejsem si tím jistý. Asi by ta díra měla být větší než to kolečko. - Můžu pomoct? - Vidíš něco? V jednu chvíli se musí určit, co je uvnitř a co venku. To je podle mě uvnitř. Dobrý, díkybohu. „Zaneste kolečko do přívěsu.“ Mám pocit, že jsem je otevřela ve špatném pořadí.

„Postavte věž.“ Panebože. Úkol hotov. „Umístěte do kolečka 20 věcí větších než tenisový míč.“ „Dejte si jednu ruku na kyčel.“ - Až do konce? - Ano, prosím. „Složte puzzle.“ Takže má lenost se vyplatila. „Postavte věž.“ - Juhú.

- Zbývají dva. „Dejte si ruku na kyčel a nechte ji tak až do konce.“ Je tohle kyčel? Nikdy nevím. - Kde si myslíš, že máš kyčel? - Tady? - Ano? - Ivo? - Davide? - Čau. - Neměnili ti teď kyčel? - Jo no. Já nevím, kde kyčel mám.

Máš ji dole, jako by kolem varlat. Kolem varlat? Tady? Cože? „Skutálejte bowlingovou kouli, aby shodila aspoň jednu kuželku.“ - Díkybohu. - Poslední úkol. - Víš co? - Ruku na kyčel, prosím. - Jo. - Jak jako jo? - Tady je. „Umístěte do kolečka 20 věcí větších než tenisový míč.“ Když si shodíš věž, musíš začít znovu.

To radši umřít. Čtrnáct, patnáct. Osmnáct. Devatenáct. - Curling. - Ruka. Super, to je poslední. Myslím, že jste je oba otvírali v přibližně stejně špatném pořadí. Když jsem viděla Rose, zalapala jsem po dechu.

Protože jen s tím kolečkem jsem zápasila nějakých 20 minut. Ano, to ti trvalo, jiné věci jsi uspěchala. - Mám pro tebe ale dobré zprávy. - Fakt? - Co? - Víš, kde máš kyčel. Měl jsem ruku na správném místě? Na začátku jo, ale pak jsi ji tam neměl pořád. - Proč teda nezačal znovu? - Říkal jsem si to samé. To by bylo…

Říkal jsem, že bych radši umřel. Vážně. A tady jsou Jo a Ed. Jedna. Ty parchante jeden. - Předpokládám, že tady sranda končí. - Jeden hotov. - „Skutálejte kouli.“ - Moc jich nezbývá. Ano, méně než na začátku. - Co mířit jinam? - Varuju tě, Alexi… Jeden hotov, zbývá šest.

„Umístěte do kolečka 20 věcí větších než tenisový míč.“ - A je to, kurva! - To jsou dva. „Složte puzzle.“ - Máš puzzle rád? - Ne. Nenávidím ho. „Zaneste kolečko do přívěsu.“ Už jsi viděl, jak někoho ranila mrtvice? To je roh. Ale ne tenhle roh.

Co je se mnou špatně? - Co se stane, když něco vypadne? - Musíš začít znovu od kuželek. Aha. „Dejte si ruku na kyčel a nechte ji tak do konce.“ To je už docela uvnitř, ne? „Schovejte všechno puzzle po zahradě.“ Do prdele. Teda propánajána. - Co tam je?

- „Složte puzzle.“ „Postavte v kruhu věž z cihel.“ Hotovo. „Dejte si ruku na kyčel a nechte ji tak až do konce.“ „Zaneste kolečko do přívěsu.“ - To bude stačit. - Zastavuju stopky. - Musím začít od začátku, co? - Ano. Už jsem to skoro měl! Už to puzzle budeš mít?

Zeptej se ještě jednou a narvu ti to puzzle do péra. Raz, dva. A je to. „Dejte si ruku na kyčel a nechte ji tak do konce.“ - Ještě zbývá poslední. - Cože? Zastavuju stopky. - Díky. - Běž do hajzlu. Splnili všichni všechno? Stalo se něco zajímavého.

Ed začal znovu, protože mu něco vypadlo z kolečka. Jo taky, vyndala gumáky, ale znovu nezačala. Přísně vzato měla. Já jí to nepřipomněl kvůli možnému vývoji. - Možnému vývoji, protože se jí bojíš? - Vyhrožovala mrtvicí. Prostě jen vyndala pár holinek. - Cože? To ne! - Prosím? - To byl nejhorší den mýho života. - Doteď. Kdybych vyndal pár holinek já, byl bych v suchu.

Moucha zasraná. - Já se držel pravidel, Alexi. - Ano. Podle všeho jsme se jich drželi jen já a Rose. Měli bychom se zamyslet nad duchem hry. Ne, na ducha kašlu. Sám víš, že na ducha kašleš. Víš to moc dobře. Nikdy ti na tom nezáleželo. Nikdo se nemůže měřit s Rose. Rose každý jednotlivý úkol zabral méně než dvě minuty.

- Zvládla to za 13 minut a 20 vteřin. - To je něco. I s jednou rukou na kyčli do minuty postavila 26palcovou věž. Měla 26 palců? Ano, pro kontrolu jsem ji změřil. Můžu vám to ukázat. Sečteno podtrženo. Rose nepostavila dost vysokou věž, Katy nedala dost věcí do kolečka, Jo z kolečka věci vyndala, David sundával ruku z kyčle, Ed úkol splnil dvakrát. Pravidla jsou daná, takže se obávám, že Ed dostává pět bodů, ostatní nic.

Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle díl byl super.

30

Odpovědět

Bože, tak ti si teda vychutnali Eda až do konce... Tentokrát super!

160