Dostrkejte meloun po skluzavce do přívěsuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:4 728

David Baddiel, Ed Gamble, Jo Brand, Katy Wix (za kterou ve studiu zaskakuje Katherine Ryan) a Rose Matafeo mají za úkol vzdorovat zákonům gravitace s pomocí dlouhých křehkých tyčinek. Zabrání jim to meloun strkat po skluzavce nahoru s pomocí jediné tyčinky? To by nebyl Taskmaster, aby to někdo nevyzkoušel…

Poznámky:
V zadání úkolu je opravdu zdůrazněno, že se melounu nemohou dotýkat ničím jiným než tyčinkami po celou dobu trvání úkolu, ale do titulků se celá formulace nevešla.

Přepis titulků

- Ahoj. - Ahoj, Davide. - Jak je? - Dobrý. - Fajn. - Co ty? - Je krásně. - Ano. - Co myslíš? - Ano, ujde to. Svítí slunko. - To je vše? - Ne. Něco jsem ti přichystal tamhle. - Aha, takže jen tak nekecáme? - Nikdy jen tak nekecáme. Dobře. - Ahoj. - Ahoj. Ahoj, Alexi.

Ahoj, Ede. „Dostrkejte meloun po skluzavce do přívěsu s pomocí těchto tyčinek.“ „Melounu se mohou dotknout jen tyčinky.“ „Bonusový bod za nejméně použitých tyčinek.“ - „Se skluzavkou manipulovat nemůžete.“ - Aha, tahle skluzavka. A tyhle tyčky. „Nejrychlejší vyhrává. Čas vám… běží odteď.“ - Jde ti takový úkol po chuti? - Popravdě mi jde naprosto proti chuti. O úkolech rád přemýšlím nekonvenčním způsobem.

Ale v tomhle případě ten meloun fakt musíme dostrkat nahoru tyčinkama, co? Bylo tam zmíněno pravidlo, na které si podle mě musíme dávat pozor. „Melounu se mohou dotknout jen tyčinky.“ A já tohle budu sledovat jako tlustej ostříž svým ostřížím zrakem. - Do toho. - Začíná Rose Matafeo. Podcenila jsem tíhu melounu. A křehkost tyčinek. Už tam budeš.

To ne! Tohle je taková zrůdnost. Že nevadí, že se ho dotýkám, když ho vracím na skluzavku? - No… - Bože… - Přemýšlíš, jak ho tam dostat tyčinkama? - Jo. No jo. Ty jo, tohle je docela lehký. Super.

To není vůbec špatný. Na konci to bylo parádní, ale do té doby… Mohlo by to být ještě horší? Doufala jsem, že ostříž bude mít tak tlustý víčka, že nic neuvidí. Ostříž měl oči na šťopkách. Nemám se na co vymluvit. Prostě se mi to nepovedlo. Jsem zklamáním pro svou rodinu i zemi. Jojo.

Dobrou, Zélande. - Dala si načas? - Jedenáct minut a čtyři vteřiny zkoušela dokola to samé. - Proces učení nic moc, co? - Nebyl to dobrej den. Tentokrát se o to pokusí nedočkavci Katy a Jo. Takže vlastně potřebuju vrstvu tyčinek přilepených na rukou vteřiňákem, ale za to mi mé budoucí já nepoděkuje. Seženeš mi prosím lepicí pásku a gumové rukavice?

- Ano. - Ihned, prosím. Už běžím. - Rukavice a lepidlo. - Děkuju. Do prdele. Tenhle kabát stejně nemusím. To zvládnu. Tadá! Zastavil jsem stopky.

Dotýkala ses jen tyčinkami? Jen tyčinkami, zlato. Mému ostřížímu zraku se něco nezdá. Myslím, že došlo ke kontaktu s něčím jiným než tyčinkami v obou případech. - Nedošlo. - Co? - Dotýkala jsem se jen tyčinkami! - To určitě. Na rukou bylo lepidlo, pak tyčinky a pak prostě jen… Tyčky, tyčky, tyčky…

Tyčky, tyčky, tyčky, tyčky a šup dovnitř. Byly to tyčky, tyčky, nebo tyčky, rukavičky, tyčky? Vím, že to byly tyčky, tyčky, tyčky chvíli - a pak lepičky, rukavičky, tyčky. - Hovno. Byl u toho! - To byla Katy, popletl si nás. - Ne, ne. Rukavice? Jaká rukavice? Ukaž mi ji, a pokud bude sedět na Katyinu ruku, můžeme se bavit dál.

To je ale šlamastyčka. A nakonec Dav-Ed Gambaddiel. Samozřejmě musím vyzkoušet, co udělá jedna tyčinka. Okamžitě. Zkusím to se dvěma. Už chápu. - Melounu se můžou dotýkat jen tyčky.

- Celou dobu? Tak to bude velkej problém. Teď ho musím uchopit jako do hůlek, abych ho vrátil na místo. Je to těžší, než jsem myslel. Máš ještě tyčinky? Těmahle tyčinkama jsem to dostal nahoru. Jasný? - Takže těchhle deset je nepoužitých? - Těma jsem meloun položil… - Vmanévroval.

- Vmanévroval zpátky na místo. Dej je k sobě. Na bonus kašlu. Takhle dobrý. - Ale nevím, jak ho dostaneš na skluzavku. - Já taky ne. Zastavil jsem stopky. Kolik jsi jich použil? Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm… Čtrnáct a půl. Pokud jsi použil půlku tyčinky, je to tyčinka. - Takže půlka tyčinky je tyčinka? - Půlka tyčinky je tyčinka. Tak si zapiš patnáct tyčinek.

Sacharidy stejně nejím. Takhle dobrý? Ó, kapitáne. Můj kapitáne. Takže všichni to dostali do přívěsu, já sotva na skluzavku. - Všiml jsem si. - Ano. Jak je to možný? Můžu mluvit jen za sebe, ale po téhle show se na tebe dívám úplně jinak. Ede, ty ses na konci trošku hněval. Snažil jsem se odlišit tyčinky, kterými jsem meloun přesouval a kterými jsem ho dostal nahoru.

A taky nemůžeš říct, že 14,5 tyčinky je 15 tyčinek. Co je tedy ta půlka? Půlka tyčinky. Jeho Excelence ostříž spravedlnosti občas musí jednat pohotově. Tohle je mé rozhodnutí. Mám za to, že pouze jediná osoba se melounu dotýkala výhradně tyčinkami. Tahle osoba si odnese pět bodů, ostatní nic.

Pět bodů pro Eda Gambla! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdy si říkám, proč si to víc neužijí. Když jsem tam viděl to kladivo na kroket, tak bych na něj lepidlem/páskou přidělal tyčinky a prostě to tam napálil. S trochou štěstí by kousek melounu skončil v karavanu. :D

10

Odpovědět

Nešlo by zvednout skluzavku a meloun tam dokutálet bez dotyku?
Dík za překlad :)

10

Odpovědět

0:47

20

Odpovědět

Podle meho meli pozadat Alexe at zvedne skluzavku a posle ho tam...

10