Uhodněte, ve kterém koši je Alex HorneTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:3 926

David Baddiel, Ed Gamble, Jo Brand, Katy Wix a Rose Matafeo musí uhodnout, ve kterém koši se schovává vysoký Alex Horne. A mají k tomu soubor prapodivných přikázání.

Vysvětlivky:
V druhé obálce anglicky stojí „Alex is odd“, což doslova znamená, že je Alex lichý, ale také zvláštní, podivín.
Ve videu je řeč o písničce Bryana Adamse, konkrétně o této skladbě: (Everything I Do) I Do It For You. Její název se podobá Edově formulaci: „Everything I did, I did to bins that I thought he might be in.“ Překlad této formulace je v českých titulcích kvůli čtecí rychlosti zkrácen a zjednodušen. 

 

Přepis titulků

Zdravím. Kde je Alex Horne? „Správně určete, ve kterém koši se nachází Alex Horne.“ „Musíte přitom dodržovat přikázání za oponou.“ Děkuji. „Můžete hádat pouze jednou.“ „Koše nesmíte během úkolu otvírat, pokud k tomu nemáte povolení.“ „Nejrychlejší správná odpověď vyhrává.“ „Čas vám běží odteď a skončí, jakmile budete hádat.“ Jasně.

„Jeden koš můžete posunout o tři metry.“ - „S jedním košem můžete jemně zatřást.“ - „Jeden koš můžete praštit pánvičkou.“ „Jeden koš můžete převrhnout. Jeden si můžete poslechnout stetoskopem.“ „Bez dívání můžete do jednoho koše hodit jednu věc.“ „Můžete Alexovi zavolat z telefonní budky.“ Můžu udělat cokoliv z toho, že?

Nemusím udělat jen jednu věc? Tohle je první a jediný dnešní úkol, o kterém mi Alex řekl, že ho fakt nesnesl. Jak pořád opakuješ, jsem docela vysoký člověk. A já čekal v koši, dokud ho někdo nepraští pánvičkou. Mé tělo v koši budou hledat novodobé Rosemary a Thymeová, Katy a Jo. Jemně jedním zatřesu. K čemu mi bude, že ho praštím pánvičkou? Je tady.

Číslo jedna. Je tu Elaine Paige. No nic. - Jo, využila jsi všechna přikázání, nebo… - Ne. Aha, špatný pokus. Přišlo mi, že ses rozhodla použít nějaký jediovský trik. Řeknu ti, jak to bylo. Myslela jsem si, že na to jdu fakt chytře. Podívala jsem se na dna, abych našla to, co bude nejblíž zemi.

A podle mých blbých očí měly ty ostatní mezírku mezi dnem a zemí. A tamten ne. Takže sis myslela, žes to přečůrala. - Jo. - To je neskutečně arogantní. Jo, vítej v mém světě. Další uvidíme Rose Matafeo. Tak to zkusíme. Tenhle ne.

„Jemně zatřást.“ Vím, že je v tamtom, ale chci si zavolat. - Haló? - Ahoj Alexi, ve kterém koši jsi? Myslím, že je to pětka. Ne! Bože. „Jeden koš můžete posunout.“ Tenhle. „S jedním zatřást.“ Čtyřka. „Jeden praštit pánvičkou.“ Jednička. „Jeden převrhnout.“ Tamten.

„Do jednoho můžete hodit jednu věc.“ To jsem tam hodila a spadlo to na dno. Není tu šestej koš? Jedna, nebo pět? Jedna. Doprčic. Kurva. Nedívej se na mě tak. - Já jen…

- Ani to nezkoušej. Vem s tím. - Ten úkol dole. - Já vím, Davide. - Taky jsem to viděla. - Šla jsi na to nejdřív docela vědecky. Zatřásla jsi, zavolala jsi, hodila jsi tam stetoskop. Byla jsi skvělý Sherlock Holmes, dokud nepřišel konec. Přehlédl někdy Sherlock Holmes tak obří vodítko na začátku? Sherlock v žádném případě. - Ten stetoskop…

- To si píšu. Promiň, že jsem na tebe hodila stetoskop. Myslel jsem, že zabírám celý koš, ale ten stetoskop se mi prostě úplně vyhnul a dopadl na dno, - jako kdyby byl koš prázdný. - Takhle jsi přišel na to, že jsi duch? Asi jo no. - Cítil ses jako Patrick Swayze? - To by bylo super. Nakonec dva pořádní chlapi, nejlepší z nejlepších. Edward Stephenson Gamble a David Lionel Baddiel.

V tomhle není. - Haló? - Čau, můžeš zakřičet? - Proč bych křičel? - Neslyším tě, můžeš křičet? - Já tě slyším velmi dobře. - No já tě neslyším. - Ale odpovídáš mi. Neslyším tě. Můžeš mluvit víc nahlas? - Vypadává mi to. - Neslyším tě. - Vypadlo to. Nevychovanej.

V tomhle není. Jeden můžu převrhnout. Tady něco je. „Alex je lichý.“ Takže bude v sudým. Teda v lichým. To jsem myslel. Haló?

Číslo pět. Alex Horne! Je to samozřejmě tenhle. Můžeme zastavit čas? Chci udělat ještě tohle. Tenhleten. To bylo jako sledovat tvůj porod. Krásný start života. Lepší než mrzutý stařec bijící tě pánvičkou.

Byla to příležitost díky tomu přikázání. Mohli jsem ho praštit košem. Teda pánvičkou. Abyste zjistili, jestli je uvnitř. Ne abyste ho zranili. Stálo tam, že ho můžeme košem praštit kdykoliv. Teda pánvičkou. Pět bodů. Davide, když Rose odkryla tu obálku, řekls mi: „Já o tom úkolu nevěděl.“ Já vím.

Trochu se nervově hroutím. Když jsi ten koš převrhával, myslel sis, že by mohl být uvnitř? Všechno jsem dělal s vědomím, že může být uvnitř. To je verze té písničky od Bryana Adamse? Tak co výsledky? Muži byli jediní, kdo mě našel. Davidovi to trvalo 6 minut 53. Ed mě našel za 3 minuty 40, takže dostává pět bodů, David čtyři.

Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vím, že je to hnidopišství, ale nemohu si pomoci. V 9:04 "Muži byli jediní, kdo mě našel." má jednotné číslo ve slově "našel". Mělo by být "našli" a místo slova "kdo" bych raději dal "kteří".

00