Nafoukněte, zauzlujte a práskněte co nejvíce balónkůTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 899
Kapacitu svých plic nebo mozkových závitů tentokrát ověří David Baddiel, Ed Gamble, Jo Brand, Katy Wix a Rose Matafeo. Vadí vám, když balónky dělají buch?

Přepis titulků

Za deset minut nafoukněte, zauzlujte a práskněte co nejvíce balónků. Já je práskám nerad. Tady Ed Gamble. A jéje. Za deset minut nafoukněte, zauzlujte a práskněte co nejvíce balónků. Já je práskám nerad. Jakože nechávat je bouchnout. Zařídit, aby udělaly buch. Nemám rád, když dělají buch. Kéž bychom něco kreslili.

Achjo, to je dlouhé jako román. Jakmile prásknete první balónek, nemůžete už další nafukovat. Pokud některý zůstane nafouknutý i po deseti minutách, jste vyřazeni. Nejvíce prásknutých vyhrává. Pokud některý zůstane nafouknutý… Po celou dobu plnění úkolu se nemůžete dívat na hodiny nebo jiné měřicí zařízení. - Neumím odhadovat čas. - Rozumíš všem pravidlům? Čas vám běží odteď.

- Půjdu hledat pumpičku. - Dobře. Nevím, jestli tu něco takového je. Chtělo by to něco, co bude fungovat na balónky. No teda. Nechci to moc protahovat, ale chci říct, že Jo Brand je zde první člověk v historii příliš líný na to, aby si přečetl úkol. Rovněž se mi líbil Davidův výrok: „Nemám rád, když dělají buch.“ Začneme mužem s vousem a ženou bez něj, je tu David a Rose.

Tak jo, je tu nějaká pumpička, nebo jen ztrácím čas? To je možná trochu moc. Co to je? Pumpička? Proč jsi mi o ní neřekl? Čtyři Mississippi, pět Mississippi, šest Mississippi… Pomůžeš mi? - Docela ti to jde. - Díky. Sedm, osm, jedenáct.

Chci to vyhrát, ale nesnáším zvuk práskajících balónků. Budu hrát na jistotu a prásknu je. Jdu na to. Rozhodně by to mělo být snazší. Do prdele práce! - Díky, Rose. - Dík. - A je to. Díky. - Děkuju, Davide. Ani se nezastavila a okamžitě věděla, jak na to.

Rovnou přešla na mississippský systém. Hrála jsem na jistotu. A taky jsem nežádala o pomoc. Chtějí od tebe pomoc spíš kluci? David se mě ptal skoro každý úkol a já vždy řekl jo, protože vím, že to na výsledek nebude mít vliv. Je fascinující, že se David postavil celou svou vahou na balónek, a nepraskl. To je úžasné. - Kvůli tomu zvuku jsem se asi krotil.

- Nemáš rád, když dělají buch. Rose má skóre 17, David 14, takže oba úkol splnili, což něco znamená. - Což je úžasné. - Výborně. Kdo je další na řadě? Je řada na Jo a Katy, vždycky je. Jak jim to šlo? Jak to funguje? Prostě takhle? Moc mi to s balónky nejde. Tak jo. Kolik času už asi uběhlo? To bylo zhruba 10 vteřin a mluvila jsem asi 20. To máme půl minuty.

Takže až se dostanu k patnáctému, můžu začít práskat. - Já to nedokážu. Uděláš to prosím? - Co? Zauzluješ je? Takže ten mi zabral asi tak minutu. Božínku. Takhle se přesně cítím já. Už budu pomalu připravená práskat. Třináct. To by stačilo. Za chvilku to už bude deset minut. Proč náušnice nefunguje?

Sakra práce. Jsou vůbec prásknutelné? A to je má odpověď. - A je to. - Díky, Jo. - Díky, Alexi. Měj se. - Ahoj, Jo. Naserte si. Promiň. - Zasloužili si to, Jo. - Pardon, chtěla jsem říct díky. Co je se mnou špatně?

- Takže nula bodů? - Nula bodů. Ale nafouklas jich 13 za pět minut, což bylo oproti ostatním rychlé. No díky, Alexi. Chovala ses tam zajímavě, Katy. Řekla jsi: „Už budu pomalu připravená práskat.“ Připadal jsem si jako někdo, kdo organizuje vesnickou slavnost. - Jak se jí ale vedlo? - Velmi špatně. Nejdřív šla pro párátka. To chvilku dalo.

Začala práskat až v čase 10:15. Nač spěchat? Slavnost začne, až začne. Dámy, nechte vstoupit prašule. - Kdo je na řadě poslední? - Muž prostřílený vzduchem. Ed Gamble. Nastavil jsem pěkné tempo. Na to seru. - Můžeš některé nafouknout? - Ne. - Tak ne. Tak jo, dej mi chvilku. Je suis diabetik.

- Kolik ti zbývá? - Asi tak tři minuty, ale musím jít na to. Tak to už mi čas asi vypršel. Děkuji národním zdravotním službám. Nejspíš jsem to stihl. Díky, Ede. To bylo neskutečné, ale vidím jenom to, jak ohnutý běžíš po poli. Bylo to úžasné a tolik jsem si toho na tvém výkonu užil. - Líbilo se mi…

- Ale no tak, Jo. Prostě mě nenecháš si to aspoň jednou užít. - Chceš vědět, kolik jich nafoukl? - Jo! Celých deset minut nafukoval rychlostí jeden balónek za 15 vteřin. Celkem 41 balónků. Takže pět bodů pro Eda Gambla, čtyři pro Rose Matafeo a David Baddiel dostává tři body. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář