Překvapte AlexeTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 339

Překvapení si pro Alexe musejí přichystat Al Murray, Sara Pascoe, Paul Chowdhry, Dave Gorman a Rob Beckett. Mají na to hodinu (a někdo jen omezený počet mozkových buněk).

Poznámka:
Zatímco v českých titulcích se vyskytuje jen prozaické „péro a gong“, v angličtině se Alexovi podařilo být poetičtější, a navíc rýmovat – „dong“ kromě dunivého zvuku zvonu znamená slangově také mužské přirození. 

Přepis titulků

Aha. Copak to tu máme? Vyskočí na mě? - To nebylo hezký. - Děsivý klaun. Chcete se podívat na jeho strašný obličej? Je to jako v Saw. Dneska si zahrajeme hru. Malé věci jsou zábavnější.

„Překvapte Alexe.“ „Překvapte Alexe, až se za hodinu vynoří z kůlny.“ „Čas vám běží odteď.“ Můžu přemístit tu kůlnu? To byla metafora. Jakože překvapení. Jak daleko žije jeho rodina? Můžeme ze školy unést jeho děti. Vyjde z kůlny a budou tam.

To by bylo překvápko. Jsou jeho děti ve škole? Co kdybychom mu unesli děti a přivázali je k židli před kůlnou? To by ho překvapilo. Vyjádřeme se k Alovi a Saře. Řekl bych, že kdyby Alex vyšel z kůlny a stály by tam jeho děti, překvapilo by ho to. A přesto jste je oba chtěli unést proti jejich vůli. A navrhovala jsi je i svázat, Saro?

Protože děti sebou vrtí. - To jo. - Musíte je udržet na místě. - Víš, koho chci vidět? - Ano. - Paula Chowdhryho. - Jo! - Můžeme. - Podívejme se, jak přemýšlí Paul. ALEXI, TADY ZATLAČ Dobře. Mám pocit, že tam něco… To je strašný.

Je na tom krev. To je dobrý. Dobrý. Ohavný. - Hnědý klaun. - Hnědý klaun. Tak ti říkají? Díky, Hnědý klaune. Výborný. To byl Paulův debut jako nová dětská postava Hnědý klaun. Vzhledem k tomu, že Alex úkol připravil a dali jsme tam klauna v krabičce…

Lidská verze. No jo. Jasný, já věděl, že jsi to byl ty. Hnědýho klauna byste nesehnali, tak jsem to zkusil naživo. Překvapilo tě to, ne? Docela jo. Byl jsem tam hodinu. Dělal jsem svou tajemnickou práci. Upletl jsem ti botičky. Děkuju.

- Několik. - Pěkné. Vyšel jsem ven a krabice mě překvapila, ale napadlo mě, že je uvnitř klaun. No jo. Kdybychom měli překvapoměr, kolik by naměřil? To je velké kdyby. - Velké kdyby, že? - Asi takhle. - Tak moc? Chci se zeptat, jak dlouho jsi v té krabici byl?

Asi 45 minut. - Dáme Saru? - Upřímně chci celou noc řešit jen tohle. Zbožňuju tě, Paule. - Tak pojďme na Saru. - Dobře. Někdo asi dojde k újmě. Ano, došel. TO UDĚLAL ALEX Asi bych se měl starat.

Dobrý, Joeli? Mám tě polechtat? Mám tě rozvázat? Slyšíš mě? To je strašný. Když jsem úkol nachystal a vy jste ho splnili, moc detailů nevím, ale zeptal jsem se, co Alexe nejvíce překvapilo. Řekl, a cituji: „Na kraťoulinký okamžik jsem si opravdu myslel, že Sara někoho zabila.“ - Tak soutěživá jsem.

- Nepořádej oslavy jako překvapení. Pro děti. „Chcete vidět dort?“ Překvapení! Je to zaječí hlava. Co říká překvapoměr? Jaký má překvapoměr tvar? Jaký má asi „měr“ tvar? Na překvapoměru je to asi tak vysoko jako klaun. Dobře, byl to pozoruhodný a znepokojivý pokus.

Kdo dál? - Podívejme se na Ala. - Tady je Al a jeho pokus. To bylo překvapivější než tohle. - Ale tohle je velmi překvapivé. - Gong? A co tohle? To jsi ještě neviděl. Výborná konstituce, ale tohle? Jen se na to podívej. Péro a gong. - Kolik klaksonů? - Čtyři. Zaskočily tě čtyři klaksony. - Úžasný!

- Ten gong jsme pro něj nesehnali. Ne, Al bydlí nedaleko Taskmasterova domu, takže do hodiny sehnal gong. Hraju taky na bicí a věděl jsem, že je tam půjčovna gongů u silnice. Ale, přišlo mi to fenomenální a příšerné. - Překvapoměr? - Upřímně to bylo nejvíce překvapující. - Ohlušující. - Zatím nejpřekvapivější. A teď pan Gorman. Jdeme na to. Je tu Gorman?

Aha, to má dvě části? Tak jo, to se mi líbí. Píše se tu: „Drahý Alexi, zmáčkni modré tlačítko.“ Dobrý. Proč má na sobě tohle? Je fakt nahej? Říkal jsem boxerky, a on si na sebe vzal box. Ten je nejlepší. Hezký.

První otázka: Jak to, že se štáb musel svléct, a ty nic? Pravidla vymýšlím já. Je to na mně. Taky to překvápko bylo o tom, že tam nejsem, takže nebýt tam, ale být nahatej úplně nesedí. - Ty mu to věříš? - Věřím. Protože jim za to zaplatil. No jo… Fakt?

Asi 200 liber. - 200 liber každýmu? - Ne, dohromady. No jo. - Nevím, jak si to rozdělili. - Není to laciná prostituce? Překvapilo tě to? Bylo to dlouhodobé překvapení, nebylo to okamžité jako s klaksony. Nebo mrtvolou. A taky tu je ten klaun.

Byl jsem překvapen. Podívejme se na Roba, jestli byl překvapivý. Alexi, ty zlobivý chlapečku. Překvápko! Je toho hodně. - Jsi překvapený? - Jojo. Docela překvápko. - Díky, Robe.

- Promiň, jsi v pohodě? Nejsi mokrej? Fantastické, co? Měl o mě přiměřenou starost. Na konci řekl: „Nejsi mokrej?“ To bylo milé. Ale úplně ses na tom gauči jako babča chechtal. Měl jsem pocit, že vidím, jak ti rostou zuby. Občas se takhle nadchnu. Vždyť je to šílený, kde jsi přišel na tu babču? No, když jsme natáčeli, týden předtím se nám narodilo dítě.

A naspal jsem tak deset hodin, zbláznil jsem se. - To byl začátek zhroucení. - Tohle je náš vítěz. Číslo jedna. Instinkt mi říká, že číslo dva… Hodiny strávené ve fitku se Alu Murraymu vyplatily. Zavalení smyslů, celkově působivé, - takže mokro a hluk. - Kolik klaksonů? - Čtyři. - Jo. Druhé místo, dámy a pánové.

Paul není nutně poslední, ale zatím tam toho klauna dám. Dava dám před Saru, protože použil úplatek, nahotu, trošku sexuálního vykořisťování a pak vyskočil z keře a řekl baf, takže… Tak a je to, dámy a pánové. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář