Kamerou připevněnou na hlavě natočte nejúžasnější záběryTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:3 708

Bob Mortimer, Aisling Bea, Mark Watson, Nish Kumar a Sally Phillips se dnes napasují do role režisérů s GoPro kamerou. Kdo z nich dokáže natočit ty nejlepší záběry?

Poznámka (a spoiler):
Aisling ve svém pokusu paroduje film s Liamem Neesonem 96 hodin. Film se původně v angličtině jmenuje Taken (Unesena), Aisling mu tedy dává parodický název Took.

Přepis titulků

Je to nějaká past, Alexi? Čau! Ježiši. Už to jede. Auvajs. Do prdele. Dávej bacha. „S kamerou připevněnou ke své hlavě…“ „…nahrajte nejúžasnější záběry.“ „Máte deset minut na přípravu, deset minut na nahrání.“ „Čas vám běží odteď.“ Takže si to mám připevnit k hlavě a natočit film?

No. Kéž by se něco úžasného stalo přímo tady. Že by kolem prošel třeba Obama. Měl bych skočit padákem nebo něco. Mám plán. Nebudu kadit.

- Nebudeš kadit? - Ne, to je můj první… Ale nesmetávám to ze stolu. Jestli nic jiného nevyjde, dám vám tohle. První pohnutky soutěžících často poskytují náhled do jejich duše. - Bobe? - No? Co by na tom bylo úžasného? Umíš něco? Dobře, že se ptáš. Mám takový problém. Řitní otvor mám příliš vysoko.

Počkat, počkat. - Například: Ty by sis sedl takhle. - Ano. Já si musím sednout takhle. Opačně. Jinak by to šlo mimo mísu. Záchody by stejně měli otočit. Kdybyste seděli takhle, budete mít takovou poličku. Takže jsem přemýšlel, Gregu, že bych se natočil ze strany a ty bys byl ohromen.

Panebože. Zvláště kdyby to byl jeden z těch rychlejších dnů. - Rozumíš, co chci říct? - Jo. Díky moc. Tak se… Tak se… Tak se podívejme, co udělal Mark, ať můžeme zapomenout na Bobovu řiť. Čeká nás jeden z těch vzrušujících snímků z pohledu první osoby. Ne, zastav, ne!

Zastav! - Jo. - Jsi v pohodě? - Dívat se na to bylo nervydrásající. Pozoruhodné mi na tom přišlo, že jsi doopravdy působil vyděšeně. Pro někoho, jako jsem já, se na to byť jenom dívat není příjemné. Ale sedět tam, když se na vás dívá osm lidí, jak řvete a nic neděláte, cítíte se trochu jako vůl. - Kdo další? - Podíváme se na Aisling. Tady to je. Tak tady jsem.

Užívám si pohodový den se svou kočkou, zatímco moje dítě je v bezpečí ve škole. Crrr! - Haló? - Vařečka Neeson? Mám vaši dceru. VAŘEČKA NEESON Najdu si tě. Vyklop, cos viděl! - No dobře.

- Musím najít svou dceru. Bože. Kéž bych měla normální ruce. Ne tak rychle, Vařečko Neeson. Kde mám prachy? Jinak to dítě zabiju. - Jupí! - Vypadněme odsud. 0 HODIN Dost špatný. Omlouvám se lidu Severního Irska. Já jsem uchvácen.

- Kdo další? - Oba zatím byly dobré. Teď Bob. Uvidíme, jestli… udělal, čím nám hrozil. Tady je film Boba Mortimera. Držme si všichni palce. SÍR Sýrový. Sýrový. Jak rychle jsme přestali myslet na to, jak Bob kadí dolní částí zad.

Další na řadě je Nish Kumar. Pokud tenhle úkol vyhraješ, budeš mít náskok. Podívejme se na to. Jo! Snažíš se sabotovat sám sebe? - Chceš to, nebo ne? - Myslel jsem, že to bude super. - Vždyť ti to tak šlo. - Myslel jsem, že sudoku ohromí. My to zkontrolovali, ani jsi to nevyplnil správně. Opři se do toho, zkus to, máš šanci.

Nejsi špatný člověk, Nishi. Pokus Nishe Kumara, dámy a pánové. - Kdo další? - Sally Phillips. - Připraven? MIMINKO ALEX 82,5 KILOGRAMU Ani v těch nejstrašnějších nočních můrách jsem neviděl tak hrůzostrašné, znepokojivé… - Půjčil si mé kalhotky.

- Měl jsem její kalhotky v barvě masa. Buď to bylo tohle, nebo s kuličkama ven. Takže… Nevím, jak jim říkáš. Říkám jim kuličky. Říká jim kluci v šátku. No my… V poho, ale jestli to budou říkat ostatní, stejně se do Alexe budu navážet. Bylo to přírodopisné. U takových filmů často můžete vidět zákulisní záběry.

Čím si štáb musel projít. Na pár takových se podíváme. Jako správná režisérka. A pak při točení porodu, jak blízko u mě musela být. Neuvěřitelný. - Neskutečný. - Budeš ty filmy muset ohodnotit. Dobře. Udělám to takhle.

Nikdo se mnou asi nebude nesouhlasit, Nish má bod a poslední místo. Fakt nedokážu rozdělit Boba, Aisling a Marka. Podle mě všichni natočili úžasné filmy. Ale protože to byla ta nejznepokojivější věc, co jsem kdy viděl, hlavní výhru dostává Sally Phillips. Pět bodů pro Sally, čtyři pro ostatní. Fajn. Čtyři, pět, jeden. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šmankote, nejen že to sudoku vypsal, jen aby doplnil chybějící čísla v rámci čtverců, takže řádky a sloupce má špatně, ale on má dokonce v pravém horním rohu chybu i v rámci čtverce. :-D

52