Najděte rozdílyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 755

Alex v tomto úkolu zákeřností nešetří. Pro Boba Mortimera, Aisling Bea, Marka Watsona, Nishe Kumara a Sally Phillips si připravil ne jeden, ale dva úkoly, přičemž si v rámci nich i ověří, jak pevné je 20leté přátelství mezi ním a Markem Watsonem.

Poznámka:
Aisling ve videu zmiňuje „marmitový úkol“, který jsme zatím nepřeložili (bez českých titulků ho můžete zhlédnout zde). V tomto úkolu měli soutěžící vyrobit (respektive napodobit) klasickou britskou pomazánku z kvasnicového extraktu. Jejich výkony hodnotil Alex, přičemž Aisling měla za to, že její pomazánka chutnala přesně jako Marmite, což Alex odmítal přiznat.

Přepis titulků

Paráda. Co to má propánajána být? Ahoj, Alexi. Nemluví. Jeho volba. „Se zakrytýma očima nafoukněte tento balónek.“ „Nafoukněte tento balónek, aby jeho obvod odpovídal délce běžné okurky.“ Ale obvod…

Jo, dobře. „Máte jednu minutu. Čas začne běžet, až Alex zapíská.“ „Máte jednu minutu.“ Tak co je tohle? To má odvést pozornost? Balónky nafukovat neumím, takže jsem od začátku v nevýhodě. Dobře. Dobře. Docela přímočarý úkol. - Poměrně snadný úkol. - Nafouknout balónek… aby svým obvodem odpovídal délce běžné okurky.

- Běžné okurky. - Zakryli si tedy oči a snažili se balónek nafouknout do správného obvodu. Neumím nafukovat. Obvod okurky. Ale obvod okurky je hrozně úzký. Můžu požádat o pomoc? Ne. Teď si tak říkám, že to je hrozně velký. To je určitě příliš.

Co, další úkol? A já si říkal, k čemu bylo tohle všechno. Aha. No teda. „Najděte rozdíly. Podívejte se na scénu před sebou…“ Co? Předtím ses nezmínil, že bych se měla podívat. „Podívejte se na scénu před sebou a řekněte, co se mezitím změnilo.“ „Běží vám dvě minuty odteď.“ Zákeřný, co? Všichni byli překvapení, když si pásku sundali, ale v té scéně jsme změnili deset věcí.

Měli jsme na to minutu. Tohle jsme změnili. Tomu nemůžu uvěřit. Projdeme si, co se změnilo. Figurína dostala vousy, z lampičky je kachnička, z vody se stalo víno, na stůl se dostala brambora, z veverky je kočka, z nápisu POTS je SPOT, koberec byl otočen, ze zeleného pozadí je pozadí modré, Alex dostal jinou čepici a také jiné tělo.

Jak si podle tebe vedli? No, pokud si někdo nevšiml, že došlo k výměně člověka, měl by vyhledat odbornou pomoc. - Uvidíme. - Začněme s Markem. Známe se 20 let. Podíváme se na Marka, Sally a Boba. - Dobře. - Jdeme na to. Bylo tam podle mě POTS, ne SPOT.

Na tom stojanu bylo něco jiného a ty kyblíky byly jinak uspořádané. Kočka byla v trochu jiné pozici. Myslela jsem, že na židli byla veverka, nebo to byla tahle kočka i předtím? Ta kachnička možná byla někde jinde. Ta kachna tam vůbec nebyla. Horne měl jinou pokrývku hlavy, ne? Myslím, že měl kovbojský klobouk. Myslím, že se změnila barva toho, co má Alex na hlavě. Myslím, že má Alex něco jiného na hlavě.

Nemá teď na sobě plynovou masku? Díky všem. Ahoj, Alexi, díky za úkol. Neuvěřitelné. Bob a Sally podle mě zmínili všechno. Řekli, že tam nebyl stůl, braaam! Oba si všimli dvou rozdílů. Ale všichni si všimli toho klobouku a Bob si všiml, že zmizela veverka, a ty kachničky. Mark na tom nebyl o moc líp.

Všiml si čepice, nápisu, brambory a vína. Takže… - nic moc. - To ne no. Nikdo jste si nevšiml, že tam nejsem. To ale není těžký. - Dařilo se mladším očím víc? - No uvidíme. Tady máme Aisling a Nishe. Figurína v posteli má vousy. Chlápek ve spacáku má vousy.

Kočka byla pes. Ta kočka na tom křesle nebyla. Nápis SPOT byl černý. Já věděl, že mám dávat pozor! Nebylo to SPOT, ale PIE nebo něco, co začínalo na P. Nevyměnila se kočka s bramborou? Kachnička tam byla. Kyblíky od barvy tam nebyly.

Koberec zůstal stejný. Ta deka je otočená. Alex je menší. Momentíček. To není Alex. Horne na sobě měl stetson, teď má helmu. Měl určitě jinou pokrývku hlavy. Dál už nevím. Nish si nevedl vůbec špatně, když vezmeme v potaz, jak úžasně mu nejde všechno ostatní.

Nishovi se moc nedařilo. Přišel na vousy, kočku a klobouk. To zní jako název pohádky. Zato Aisling si jako jediná všimla, že jsem to nebyl já. Díky. A přitom jsi mě v marmitovém úkolu otevřeně podrazil. Ale šlo ti to neskutečně! - Neskutečný výkon. - Ano, vousy, SPOT nahradilo slovo na P, deka se otočila, skvělý postřeh.

Nikdo si nevšiml, že se změnila barva té třímetrové plachty. Největší věc změnila barvu. A ta okurka se vůbec nepočítá? Naser si. Ne, pardon, ano, počítá. To byl instinkt. Instinkt mě nutí ho umlčet. A co ta okurka? Okurka se určitě počítá.

Za první polovinu úkolu dostává Aisling pět bodů, Mark a Nish čtyři, Bob a Sally dva. - Za pozorovací schopnosti. - Alias oční vady. Okurkové obvody jsem seřadil do tabulky, na kterou jsem poměrně pyšný. - Samozřejmě. - Jak víte, běžná okurka… Obvod balónku jsem převedl na délku okurky. Jak víte, běžná okurka má 30 centimetrů. Proto se tak často říká: „Měřím šest okurek.“ Kupodivu byl nejblíž Mark.

Lišil se jen o 1,5 centimetru, pár hrášků. Super. Bob byl o fazolku vedle. Pak Aisling, Sally a nakonec Nish, který to o jednu okurku přehnal. - A co body? - Když započítáme okurky i rozdíly, Aisling a Mark dostávají oba osm bodů, Bob šest, Nish a Sally čtyři.

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář