Anjelah Johnson o nehtovém salonu

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:6 976

Máme tu překlady mnoha stand-up vystoupení, ale převládají v nich komici mužského pohlaví. Proto vám dnes představíme Anjelah Johnson, která vám poví, jak to chodí v typickém nehtovém salonu. Poznámka: V Angelině pseudo-vietnamštině na konci prý, podle některých komentářů na YouTube, zazní počítání od jedné do šesti, nebo věta "Šťastný Nový rok." :)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Se sestrou chodíme do salonu, co se jmenuje "Krásný nehet". Poprvé mě ten název trochu zmátl. "Krásný nehet". Jenom jeden... nehet je krásný. Můžu si vybrat, který? Nevím, co se stalo ostatním, ale tenhle je fakt pěknej.

Na názvu nesejde, protože ty dámy jsou moc milé. Věnují se vám... Obsluha zákazníka na jedničku. "Uděláme vám všecko co kcete. Všeky nechty jenom šenást dolar." Hned jak vejdu, tak mě přivítají: "Ahoj, slešna, soto bude neska? Jase má maminka?" Vy ji znáte? Má se fajn, díky.

Prosila bych manikúru. "Ano, slešna, pedikúra taky?" Ne, jenom manikúru, děkuju. "Slešna... proč neceš? Pedikúra dobrý. Je seksi. Dobrý pro tebe."

Dobře. Tak si dám i pedikúru. Díky. "Dobrý, šíslo šest, Mei-Ling, mos šikovná jenom dvaset dolar navíc, sedni tam." Takže, Mei-Ling se hned pustí do manikúry... ale její americké jméno je Tammy. Sedí hned vedle Tiny. A vzadu je Jenny.

"Máš kluka?" Ne, nemám. "Proč nemáš, slešna? Přišla, vypadá modelka... rosleskávačka... mos pěkná. Kceš dlouhá nebo krátká nechet?" Krátké, díky. "Proto slešna nemá kluka. Nevadí, udělám pro tebe, bude lepčí.

Jenom štyry dolar navíc, nevadí. Kceš špytki?" Prosím? "Kceš špytki?" Promiňte... Cože? "Slešna nerosumí? Říkám kceš špytki na nechty?

To je nejlepčí na nechty. Špytí hvězdička na nebe, kceš špytki?" Ahá... Jasně. Dejte mi... Šp... špi... Tu špičatou věc. Díky. "Dobrý, slešna, lepčí pro tebe.

Šest dolar navíc, nevadí. Lepčí, slešna. Lepčí pro mě. Dobrá, slešna, hotovo, umýt ruky." Děkuju, Tammy. Momentík. Tenhle je nakřivo. Vidíte?

"Ne, to slešna má prst takle..." Vážně? To je zvláštní, protože takhle nebyl, když jsem přišla. "Nevadí, spravím, slešna, neboj." "Jenom říká, jak seš pěkná." Lhářka jedna.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video úplně chápu. S mojí rodinou občas chodíváme do vientamské restaurace nedaleko od nás, a manželka majitele, která tam roznáší, se s námi po nějaké době spřátelila a požádala moji mamku, aby ji chodila učit češtinu :D
Dělá pokroky, ale pomalu. Vstává mezi 6-7 ráno a maká až do půlnoci, volný čas skoro nezná. Z tohoto pohledu mám pro ně celkem pochopení, protože mají i velké výdaje a peněz nic moc. V Americe asi budou trošku odišné poměry, asi záleží jak kde.

20

Odpovědět

Buďme úprimní, usmievala sa pekne, ale stand-up oničom, ženy obecne nemajú zmysel pre humor. Keby nebola pekná tak to nemá priemer v hodnotení 7 ale 4.

4070

Odpovědět

No, je to spíš pro ženský, ale komplet ze života :D . Připomíná mi to moje návštěvy salonu. Například, když jsem chtěla nehty na maturitní ples.
Přijdu, a koukám na nehty a vyberu si krásný krémově hnědý nehty, který mají stříbrné třpytky, ale já bych radši zlatý. Tak se ptám "máte tuhle barvu laku, ale aby byly třpytky zlaté?"
"nene, špytky jen takhle. Zaté špytky zášť." a ukáže nějakm na sérii akrylových nehtů jen se třpytkama.
"Tak dobře, a nemáte pododný lak bez třpytek, a přes něj že by se daly zlaté třpytky?"
"nene, špytky zášť, tenhle lak šíblné špytky, zaté zášť."
Pak si uvědomíte, že tohle nemá cenu, ta jazyková bariéra je příliš silná, abyste vysvětlili, že chcete krémový lak a přes něj lak se zlatejma třpytkama, a tak imaginárně rozhodíte rukama a rozhodnete se tuhle bitvu prohrát.
"No tak mi dejte třpytky."

244

Odpovědět

Ty bys ty stand-up mohla děla taky viď

410

Odpovědět

+Bushidoto nevím, ale tipla bych si že s tvým přístupem bych já aspoň sklidila potlesk útěchy, zatímco tebe by vybučeli ;)

120

Odpovědět

To vystúpenie nebolo zlé, ale myslím si, že je určené skôr pre ženské publikum, ako tam aj bolo vidieť. To by bolo, aby sme my chlapi vedeli oceniť humor založený na nechtíkoch. :D

214

Odpovědět

No já nevím jak ty, ale já v tom spíš než nehty vidím takzvanej vietnamskej humor :D

91

Odpovědět

holky neumej anglicky a..... Nuuuuuuudaaaaaaa

428

Odpovědět

Stand-up v pohode, taký fajn priemer. Len celkový zážitok mi kazilo to nadržané publikum jak tam vrieskalo.

291

Odpovědět

Trochu mi pripomína Sarah Silverman.

18

Odpovědět

no jsem pro rovnoprávnost ženských ať jdou klidně fárat do dolu ať mají 40% v parlamentu a ve vedední firem ale stand-up by prostě měli mít zakázaný.

1047

Odpovědět

Pár zážitků s Vietnamci:

V práci máme chlapa co má tak 180KG, šel se ženou pro nějakou bundu (pro manželku).

Kolega: "A nějak bunda pro mě by nebyla?"
Vietnamec: "Na vas ja nic nemit, vy jak malí slonik"

Strejda si šel koupit hodinky; za pár korun.

Strejda: "Nevydržej ani do vánoc, co?" (hodnotil kvalitu)
Vietnamec: "ty blba, musis natahovat"

671

Odpovědět

Já si tam byl koupit zimní čepku, nasadím to na hlavu a byla moc velká, říkám, to ne, to nechci, a vietnamčík na mě, TO DOBLÉÉ, HLAVA DOLOSTÉ.. Masakr, myslím, že hlavu mám od té doby stejnou..

50

Odpovědět

Hej, tak strejda rozsekal....zasmála jsem se třikrát více, jak u videa....díky!

30

Odpovědět

Nechápu proč se tu hodnotí vzhled, nemá to stím podle mého názoru nic společného. Jako stand-up komediantka u mě tato slečna prošla s odřenýmá ušima, nedokážu uplně říci jestli to v sobě má či ne, určitě se nemůže měřit se špičkou, ale ani nebyla tak špatná, navíc dobrá volba tématu, nemusíte být žena aby jste se ztotožnili se situací s asijskou menšinou poskytující služby, především poslední část je naprosto přesná, resumé - 6/10. Možná ještě překvapí, když jí bude poskytnut prostor ))

360

Odpovědět

Tak to je děsná, ale je hezká tak se budeme smát všemu co vypustí z její krásné pusinky. Řekne půl věty a jekot jak při superstar. Škoda Vašeho času, jak už bylo zmíněno, je spousta lepších a hlavně osvědčených komiků.

3217

Odpovědět

Poprvé, co jsem dostal chuť přefiknout stand-up komika po prvních třech vteřinách videa :-D

Slešna je seksi, mos pěkná.

1311

Odpovědět

Přišla mi to povedené, je krásná, všechno super...jen mi hrozně připomínala jednu ex a celou dobu jsem měl chuť praštit monitor! :D

613

Odpovědět

Chlapi neblbněte. Je hezká, ale ten stand-up byl o ničem. Na jedno brdo a nevtipnej. Srovnání s mužskou špičkou jako je Carr, Moran a ostatní je úplně mimo. Kdyby ste jí nečuměli na zadek, tak dáte max 6/10.

4116

Odpovědět

Já osobně jsem jí dal 4/10 - podprůměr

A za ten chybějící zadek by o moc víc bodů taky nedostala...

129

Odpovědět

Hezká a zábavná. Víc takových slečen :)

2323

Odpovědět

kľudne od nej môžete prekladať ďalšie videá :)

2120

Další