PoldovéGabriel Iglesias show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 590
Počet zobrazení:20 187

Říká vám něco jméno Gabriel Iglesias? Spoustu návštěvníků našeho webu si tenhle oplácaný chlapík získal svým občasným hostováním v roli moderátora pořadu =3. Proto nám také několik z vás psalo a prosilo nás, abychom začali překládat klipy z jeho stand-up vystoupení. Jelikož jich Gabe má na svém oficiálním YouTube kanálu hotandfluffycomedy skoro čtyřicet, rozhodl jsem se do toho pustit, a pokud bude zájem, budu v překladu pokračovat. Nespornou výhodou je to, že jsou ukázky z jeho stand-up vystoupení chytře rozstříhány na jednotlivé příhody. Dnes vám poví něco o vystupování před policií.

Přepis titulků

Tuhle mi zavolal agent a říká: "Gabe, mám novinku. Kalifornská dálniční policie od tebe chce vystoupení." "Vážně, kolik platěj?" "Chtějí, abys jim daroval svůj čas." "Už něco mám." "Mám ti říct, že na tebe mají soudní příkaz z Fresna v Kalifornii." "Páni, jsou dobrý!" Tak jsem do toho šel a něco vám povím.

Musím vám říct, že to bylo jedno z mých nejděsivějších vystoupení. Byl jsem v místnosti plný poldů. Navíc všichni dost pili. Měl jsem nahnáno, protože kdyby jim jeblo, koho bych zavolal? Musel bych jít na parkoviště a poprosit nějakýho gangstera: "Hele, pomoz mi!" Ale bavili se natolik, že mě poprosili, abych udělal další show v San Diegu pro Kalifornskou dálniční policii, přesněji celní oddělení. Snažil jsem se vymluvit na to, že mám rozbitý auto, ale oni řekli: "Nevadí, chápeme."

A poslali pro mě domů policejní vůz. Jel pro mě strážník v uniformě a já z toho byl vedle. Nejlepší bylo, že jsem o jeho návštěvě doma nic neřekl. No jo, občas si musíte zábavu udělat sami. Bylo to skvělý. Blížila se pátá hodina a každou chvíli měl přijet. Taky že jo. "Frankie?" "Mohl bys jít otevřít?" "Dobře, Gabrieli." Šel tam, vrátil se a najednou vyděšeně šeptá: "Gabrieli...

Gabrieli, je tu policie." "A proč šeptáš?" "Protože se něco stane." Jakmile to řekl, bylo mi jasný, že ho v tom musím pěkně vymáchat. Tak říkám: "Bože můj, Frankie, oni mě našli." "Jak to myslíš?" "Musím jít, Frankie. Musím. Postarej se o mámu, ano? Mám tě rád. Mám tě rád." "Neeeee!"

"Už musím, Frankie." A tomu strážníkovi říkám: "Dělejte, že mě zatýkáte. Chci vyděsit syna." "Jistě. Otočte se a dejte ruce za záda!" "Nedosáhnu si tam." "Doveďte mě k autu za ruku. Doveďte mě tam. On to nepozná. Jen mě tam doveďte." Když jsme přišli k autu, hodil mě na zadní sedačku a fláknul dveřma.

Tak se ptám: "Můžu zakřičet z okna, abych syna vystrašil?" "A nechcete radši mikrofon?" "Jasně!" "Tumáte." Podal mi mikrofon a já říkám: "Frankie, tady policie. Máme tvého otce. Za hodinu si přijedeme i pro tebe. Udělej si úkoly." Za minutu mi volá přítelkyně: "Jseš debil!"

"Co dělá?" "Dělá si úkoly!" Tomu říkám výchova, zlato. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D je fakt dobrej. Myslíte že si to plánuje, nebo improvizuje za pochodu? :D (ano Sparrowe! )

40

Odpovědět

Můj oblíbený stand-up komik :) Mohl by přidat další vidka na svůj kanál, tyhle jsem shlídl už 2x :D

361

Odpovědět

V čase 1:33 je taková menší chybka, mělo by tam být buď "s vyděšením" nebo "a vyděšeně" :-) jinak komik je supr, a překlad taky.

241

Odpovědět

Opraveno, díky.

231

Odpovědět

paradni borec skvela prace

262

Odpovědět

Zabíjí :D

202

Odpovědět

Jeden z nejlepších stand-up komiků současný doby..

214

Odpovědět

Rozhodně víc Gabyho!

200

Odpovědět

Dokonalý ! :D

202

Odpovědět

Synka pořešil Like a Boss...určitě překládejte dál..

212

Odpovědět

Zábavnej je, ale sorry, na tu upocenou horu sádla se mi koukat nechce.

19142

Odpovědět

Tady má někdo komplex??

276

Odpovědět

+AkulJasný, budou to ty lidi, co mi dávají dislike ;)

1897

Odpovědět

"Iglesias with an EYE" bude těžký oříšek :)

211

Odpovědět

Yatta! :)

211

Odpovědět

Neuvěřitelně sympatickej chlapík.

212

Odpovědět

That is parentsing baby! :D

235

Odpovědět

Jo hodně dobrý, dávejte další :)

201

Další