Jak Indové vykrádají bankuGabriel Iglesias show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 134
Počet zobrazení:21 771

V dnešním stand-upu se podíváme na krátkou ukázku z vystoupení oblíbeného Gabriela Iglesiase. Vysvětlí vám, co mu na Indech přijde tak zvláštní.

Přepis titulků

Příští rok bychom chtěli zavítat třeba i do Německa, Bulharska a do Indie, tam se chceme podívat taky. Jsem z toho úplně na větvi. Povídal jsem o tom kamarádům v Anglii a někteří Indové mi řekli: "To je paráda, tam si to fakt užiješ. Bude to fakt skvělý, uvidíš." Zůstal jsem na něho civět, protože jeho hlas mi vůbec neseděl k celé té... "Myslíš si, že všichni mluvíme s přízvukem?" No jo, soráč, já jsem z Ameriky. V Americe jsou všichni Indové takoví! Omlouvám se.

Indů si samozřejmě vážím a respektuju je. Něco vám teď povím. V Americe jsou Indové ti nejpracovitější lidi, který jsem kdy viděl. A to vám říkám já, Mexikánec. Řeknu vám, proč si tohle myslím. V Americe nikdy neuvidíte Inda s cedulkou "Budu pracovat za jídlo". V životě neuvidíte Inda, který se bude snažit spáchat nějaký šílený zločin. Kdy jste naposledy slyšeli o Indech, kteří vykradli banku?

Nemůžete si vzpomenout, co? Protože se to zkrátka nestává! Indové jsou tak milí a laskaví, že si to neumím představit. Potřebujete k tomu autoritu, vlítnout tam s bouchačkou a zařvat: "Lehni si okamžitě na zem, rubej!" Jak by to asi vypadalo? "Dáte mi prosím ty peníze?" "Proč se mi smějete?" "Já na vás mluvím!" "Kašlu na to, jdu pryč!

Tohle fakt nemám zapotřebí." Nasedne zpátky do auta. Čekají tam na něho komplicové. "Máš ty peníze?" "Oni mi je nechtěli dát!" - "Ukázals jim tu bouchačku?" - "Jasně, že ukázal!" - "Musíme zdrhnout, za chvíli zavolají policajty!" - "Vždyť se ještě smějou." - "Na co máš ten počítač?" - "Mysleli si, že jsem technická podpora!" Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Indové jsou tak milí a hodní, že je tam jenom nejvíce znásilnění na světě.. :-D

4213

Odpovědět

To máš jistě podloženo nějakým důkazem, že.

1028

Odpovědět

Jistě, a co takhle se zamyslet nad příčinou tohoto?
Zaprvé zadefinujme "nejvíce". Ono když jich je 1,3 miliardy a je to nejlidnatější a nejvíce se rozpínající národ světa, tak je logické, že jich tam bude asi víc než v malé naší zemičce. Spočti si kolik je tam znásilnění na obyvatele a kolik u nás a možná budeš překvapená.
Zadruhé je nutné si uvědomit, proč k těm znásilněním dochází. U nás je běžné, že každý muž si najde ženu, i když ošklivou, nebo prostitutku, prostě cokoliv. V Indii zaprvé takovéto věci běžné nejsou, jako bordel a stripclub na každém rohu jak na Václaváku, a zadruhé (což se dostávám konečně k pointě) dříve tam bylo zavedeno, že každá rodina může mít pouze jedno dítě. A v této zemi je prostě přece jen lepší syn než dcera, a proto se dcer raději zbavovalo a čekalo se na syna. Je to hrozné, ale tak to chodí i v jiných zemích kde je populace regulována. No a tato populace "jen synů" teď dospívá. A když jsou 4 muži na jednu ženu, tak holt někomu občas v té bedně rupne, statisticky vzato když je tam několik desítek milionů neuspokojených chlapů, tak se to prostě stát musí. A tohle když si přepočteš na naše neuspokojené chlapy u nás v republice, zjistíš, že jsme na tom podstatně hůře.
Takže jediné morální hledisko, které můžeš zpochybnovat, je to, že se zbavovali dcer, což ale nedokážeme posoudit. Nemáme jejich kulturu a nikdy jsme nebyli postaveni před takovou volbu. A u nás jsou zase v modě potraty a single matky co se nechaj zbouchnout před svatbou. Zní to také hrozně když to tak řeknu, ale fakt je ten, že my nemáme nárok mluvit o žádných morálních hlediscích co se týká Indů...

4812

Odpovědět

+MikeZabudol si dodať: "Som tak sám a nikto ma nemá rád." :D

531

Odpovědět

+MikeŽe je člověk sečtělý, ještě neznamená, že ho nemá nikdo rád. :) I když v dnešní společnosti to tak asi chodí, že čím víc jde člověk s proudem jak tupá ovce, tím si najde víc "kamarádů" co mu budou přitakávat...

203

Odpovědět

+MikeKaždej člověk jde se stádem, tak tady moc nekecej. Ti nejvíc "antistádoví" maj navíc podle mě to největší stádo. A to nejen proto, že jsou všude vidět a slyšet.

21

Odpovědět

+MikeTu si niekto myli Cinu s Indiou ako aj realitu s kravinami.

107

Odpovědět

+JodgoČástečně má pravdu, ale v něčem kecá. V Indii se opravdu nějakým způsobem regulovala porodnost. Ale poměr mužů a žen je tam vyšší, než 1:4, přestože je tam žen méně. Takže bych ho hned úplně nezatracoval. Už jsem četl horší věci.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Indie" target="_blank" rel="nofollow">https://cs.wikipedia.org/wiki/Indie
http://maturitni-otazky.superstudent.cz/materialy/indie" target="_blank" rel="nofollow">http://maturitni-otazky.superstudent.cz/materialy/indie
http://bajgar.blog.ihned.cz/c1-56389750-mame-se-bat-africke-populacni-exploze" target="_blank" rel="nofollow">http://bajgar.blog.ihned.cz/c1-56389750-mame-se-bat-africke-populacni-exploze

http://www.tradingeconomics.com/india/population-female-percent-of-total-wb-data.html" target="_blank" rel="nofollow">http://www.tradingeconomics.com/india/population-female-percent-of-total-wb-data.html

00

Odpovědět

+AtosPokud koukáš na celkové statistiky, pak možná. Ale koukni na lokální statistiky a i těch 1:4 je běžný případ. :)
A pochybuju, že si chlapi jezdí půl kontinentu hledat ženskou. :))

02

Odpovědět

Víc Fluffyho!!! :)

582

Odpovědět

Ve skutecnosti se tenhle vepr nejmenuje Iglesias.. ale protoze je to jmeno tak popularni, voli si ho kazdej n*****d z jizni ameriky

ale je vtipnej :)

269

Odpovědět

Fakt že jo, brácho, ve skutečnosti se jmenuje Iglecias! :-O Tak to je ale zásadní odhalení, které mění všechno!

291

Odpovědět

no..nevím jak indové co emigrovali do USA, ale vzhledem k tomu že v Indii je teď hromadné znásilňování studentek něco jako národní sport tak mi to moc k tomuhle popisu nesedí.

206

Odpovědět

budeme hlasovat, Raye už nemáme tak budeme mít Fluffyho, kdo je pro ?

1639

Odpovědět

moc krátké!! škoda, ale jinak výborné

643

Odpovědět

Konečne fluffy. Mali by ste ho sem dávať viac a častejšie.

1355

Odpovědět

Pokud si chcete z nějakého národa dělat srandu, nesmíte být heterosexuální bílý evropan. To jste pak automaticky rasisti.

1807

Odpovědět

K smrti nenávidím ostatní rasy, národy a náboženství - jsem xenofobní?? To je těžké. Pokud jsem Žid, tak jsem ortodoxní, jestli jsem muslim, tak jsem pravý mudžahedín, jestli jsem morgoš nebo n**r, tak jsem oběť bílého teroru. Ale jestli jsem bílej, tak jsem ZASRANEJ NÁCEK.

13216

Odpovědět

+AzarchanielOch, jak strašně bílý ateistický středoevropan trpí - díl 5800. Nedík za strkání těhlech "vtipů" a "rozumů" všemožně po videačesky, kde se jen nakousnou menšiny.

3546

Odpovědět

No jasně.... Karl a Egon z České Sody jsou pak ti největší rasisti. :D

151

Odpovědět

On napodobí snad každej zvuk. =D

771

Odpovědět

Fluffy ten indskej přízvuk vystihl dokonale!! :D

872

Odpovědět

Indove jsou stejny svine jako kdekoli jinde, ze by byli ti co emigrovali do USA nejaky lepsi nevim nevim...

2724

Odpovědět

Vidím že maš veľa mínusiek :D Tým sa netráp ľuďom práve niekto povedal že Indovia sú najmilší a najpracovitejší ľudia tak to musí byť pravda :D Preto v Indii neexistuje kriminalita a všetci si tam nažívajú šťastne :)

366

Odpovědět

Já vím, že se furt opakuju s prosbama o Fluffyho, ale prosím přeložte celý ten díl Aloha Fluffy co má na youtube :3 Díky :-)

2175

Odpovědět

Je to pro mě vždycky jak takovej menší svátek když tady Gabriela uvidím :-)

1444

Odpovědět

super stand up, ale bylo na tom i něco pravdy, některé národy přijdou a začnout makat (nějaká černá ovce se vždycky najde) a některé přijdou a polovina z nich, místo aby si hledali práci, tak si začne stěžovat že je všichni utlačují, že jsou chudácí atd.

654

Odpovědět

Ještě ti tam vypadla věta, že rozhodně nejsi rasista. ;-)

2035

Odpovědět

+Tceldčo to má spoločne s rasou? Aj češi, poliaci, a slováci sa v UK sťažujú, že nemajú rovnaké podmienky ako britovia. A británia chce práve kvôli týmto ľuďom zaviezť odlišné sociálne podmienky. Lebo kopec čechov, slovákov a poliakov jazdí do UK alebo Írska len vyžierať systém. A pritom sme všetci jedna rasa.

242

Odpovědět

+Tceldnárod není rasa

151

Odpovědět

+TceldHoši, rasismus nesměřuje jen proti rase, ale též proti etniku. ;-) A národ je pojem politický, ne biologický, což je zrovna u Čechů skvěle vidět...

190

Odpovědět

+TceldČo tým chceš povedať? Má pravdu, a to ja sa nepovažujem za rasistu. Ľudia z niektorých krajín buď nemajú také pracovné návyky aké sú bežné v novej krajine, alebo prídu prví blbci, a tí si prinesú kamarátov. Ja nehovorím teraz o nejakom zovšeobecňovaní. Ale keď sa v UK objaví poliak, alebo slovák, alebo čech, tak majú k nemu iný prístup ako k Dánovi. Prečo asi? Asi na základe nejakých skúseností.

131

Odpovědět

Mr. Generalizace opět zasahuje. Protože všichni Češi a Slováci a jiní příslušníci národních států jsou homogenní skupina, kde se všichni chovají naprosto stejně.

10

Odpovědět

Můj nejoblíbenější stand up komik :D Chtělo by ho to tu víc!

1819

Další