Cesta do KalifornieGabriel Iglesias show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 084
Počet zobrazení:18 218

Po delší době vám přináším další úryvek ze stand-up vystoupení Gabriela Iglesiase. Tentokrát vám Fluffy povypráví o legendární výpravě do Kalifornie, kam se vydal spolu se svými přáteli v rámci komediálního turné po Spojených státech. O zábavu bude samozřejmě postaráno.

Pozn.: Nelekněte se začátku, ani náhledu videa. Po několika vteřinách se na scéně objeví Gabriel.

Přepis titulků

Vydržte, prosím, do 27. vteřiny. Hodně lidí u obrazovek i tady v publiku si asi říká: "Co tě to napadlo, Gabrieli? Máš svou televizní show, tak proč bys jezdil zrovna do arizonskýho Phoenixu? Obzvlášť, když víš, co se tam teď děje. Proč riskovat?" Já vám to vysvětlím. Se stanicí Comedy Central jsme objeli v autobusu všech 50 států. V každým městě a státě to bylo skvělý a všechno šlo jako po másle, dokud jsme neprojeli...

Phoenixem. Řeknu vám, co se stalo. Jeli jsme do Kalifornie, ale na hranicích jdou po přistěhovalcích, narkotikách, zbraních nebo tom všem, pokud na to vypadáte. Přijížděli jsme... Slušný, co? Každopádně... Poznal jsem, že se mi to povedlo, protože udělala tohle. "Je fakt dobrej.

Fakt že jo. Úplně jsem ten autobus viděla." Bylo to časně z rána, zastavili nás a přišel k nám chlápek z imigračního. Ptal se řidiče: "O co tady jde?" Náš řidič je pohodář jménem Dave. Jezdí s autobusem už snad 30 let. Je starej a bílej. A všechno je mu fuk. Jeho nejoblíbenější věta je: "Mně je to u prdele!" Ideální, ne? Tak Dave vysvětlil tomu úředníkovi: "Vezu komika Gabriela Iglesiase a jeho ansámbl. Sponzoruje to Comedy Central a je to legitimní."

A mezitím jsme zaslechli z venku tohle: "Čekejte." "Náš pes nás právě informoval, že máte v autobusu něco, co by tam být nemělo." Náš řidič se na toho úředníka podíval a řekl: "Tohle vám ten čokl pověděl?" "Zatracenej Scooby-Doo!" My vzadu smíchy málem pukli. "Dave, vždyť nás kvůli tobě zatknou!"

"Mně je to u prdele!" Pak poprosili vedoucího, aby vystoupil z autobusu. Mý jméno a obličej byly z boku na autobusu. Otevřely se dveře a na mě už se culil imigrační úředník, jehož příjmení bylo Sánchez. Zrádce! Ten chlap mě nejen poznal, on byl úplně očarovanej. Jakmile mě uviděl, nasadil tenhle výraz.

Tak jsem si říkal, že to bude pohodička. Vyfotím se s ním, podepíšu se mu a zase pofrčíme. Jenže přišel ten se psem. "Hej, co to tam vezete?" U Sáncheze žádná změna. Mně to ani nedošlo. "Co to tam vezete?" "Jen další Mexikánce." Netrklo mě to. Hned jsem věděl, že jsme v pytli, protože Sánchez začal dělat...

A najednou... "Všichni si vystupte!" Vyšel Martin, můj kámoš Alfréd a Nole. Jeden, druhý, třetí malý Mexičan. Čtvrtý, pátý, šestý... Všichni jsme museli vylézt a pak se opřít o autobus, aby nás mohli prošacovat kvůli drogám a zbraním. Hoďte tam tu fotku. Asi jste si všimli, že ten bílej řidič na fotce není. On nás totiž fotil.

I přesto, že na lidi z imigračního držkoval, byl podle nich z nás všech nejnevinnější. Můžete ukázat další fotku? To je Sánchez. Zrádce! A další. To je ten čmuchal! Tady jsme to vyhodili. Věřte mi, nic u mě nenašli.

Mý hoši pracujou rychle. Kdyby mě tam s něčím chytli, dávno byste o tom věděli. Už vidím ten bulvární titulek: "Cvalda a slz halda." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I vlčák měl maskovací proužek přes oči :-)

80

Odpovědět

Já to pořádně neslyším, může mi prosím někdo v angličtině napsat, jak říka: Mně je to u p****e.

21

Odpovědět

'I Don't give a s**t'

130

Odpovědět

+exerkoA to je přesně proč je ta angličtina blbost.. nedam ani hovno.. bych to přeložil, ale lidstvo je holt dementní

03

Odpovědět

+EgoNé všichni na to mají to je pravda ale podle mě je to docela jednoduchý jazyk.

10

Odpovědět

Velmi dobrý komik. Objevila jsem ho až teď... mám co dohánět :D

371

Odpovědět

Cvalda a slz halda. :D

441

Odpovědět

Zatracenej Scooby-Doo :D

381

Odpovědět

Aaaach...Sanchez. ^^

251

Odpovědět

Výborný komik. Jeden z mých nejoblíbenějších.

Proč mají skoro všechny komentáře jedno záporné hodnocení ? Je to nějaký automatický script ?

245

Odpovědět

To bude tím, že tu je nějakej automatickej idiot.

503

Odpovědět

+TimStarlol

283

Odpovědět

Sakra, ta policie má v jeho historkách pokaždé dost významnou roli. Ale klidně at to trvá.

211

Odpovědět

Víc Fluffyho! :)

242

Odpovědět

Iglesiasa mam strasne rad, len nechapem preco je toto video useknute pred koncom... a bohuzial plnu verziu som uz na nete nenasiel :(

231

Odpovědět

Tyhle videa jsou přímo z Gabrielova oficiálního kanálu a mají v první řadě nalákat lidi na to, aby na něj zašli naživo, nebo si pak jeho vystoupení sehnali na DVD či jinou komerční cestou, takže je celkem pochopitelný, že tam nedá všechno. ;-)

241

Odpovědět

+BugHer0ja to chapem... ja len ze tomu videu chyba cca 50 sekund, to uz tam nechat mohol

242

Odpovědět

Borec, ty kecy :D "Mně je to u p****e" :D To mě asi nejvíc rozsekalo :D

232

Odpovědět

Super, já tohoto chlápka prostě miluju :D

212

Odpovědět

Ty jeho kecy mi fakt chyběly :DD

212

Odpovědět

Skvělej komik, byl bych Vám vděčený za pravidelné vysílání jeho stand-up vystoupení. Ovšem pokud nějaké pravidelné vystoupení vychází :o)

Nejvíce se mi líbí jak vše bere s nadhledem a sám si dělá zvukový doprovod, který nemá chybu. Viz paní s autobusem :o)

Díky za překlad!

241

Odpovědět

Pravidelně nic nevychází. Čas od času přidá nějakou ukázku. Ale určitě mám v plánu přeložit všechny úryvky ze stand-up vystoupení z jeho oficiálního YouTube kanálu. ;-)

231

Odpovědět

super :) od Gabriela odporucam este toto: http://www.youtube.com/watch?v=j-ruZ7zad8g ("Chocolate Cake Made Me Late" - Gabriel Iglesias)

211

Odpovědět

Neboj, mám nakoukáno. Určitě se v budoucnu objeví. ;-)

221

Odpovědět

"Dar od boha" i se zvukovým doprovodem, když jsem to viděla poprvé pouštěla jsem si ten 10ti vteřinovej kousek asi 6x a smála se tak, že jsem si málem ucvrnkla..no a ten konec jak přivezl kluka pozdě do školy a zastavil je ředitel..proste super (si to jdu po dlouhy době zase pustit)

212
Další