Školní srazGabriel Iglesias show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 362
Počet zobrazení:21 688

Po kladném přijetí historky o policajtech jsem si pro vás na dnešek připravil další úryvek ze stand-up vystoupení komika Gabriela Iglesiase. Tentokrát vám podrobně popíše, jak si užil sraz od střední školy.

 

Poznámky: George Lopez je americký komik, herec a moderátor s mexickými kořeny, který měl až do loňského roku vlastní talk show na televizi TBS. Ve svých stand-up vystoupeních často naráží na problematiku mexicko-americké kultury. Paul Rodriguez je americký stand-up komik a herec narozený v Mexiku.

Přepis titulků

Do pošty mi tuhle přišla pozvánka na sraz od střední. Přítelkyně na to: "Jé, ty máš slučku!" "Jo, mám slučku!" "Kdy to je? Kdy tam půjdem?" "Vlastně jsem tam chtěl jít s kámošem Tonym, protože... jsme byli spolužáci a už od střední je to můj nejlepší kámoš." "Ty tam chceš vzít Tonyho místo mě? Takhle to bude? Ty vezmeš Tonyho místo mě, své přítelkyně? Radši vezmeš Tonyho? Ne...

To nevadí. To nevadí. Jdi tam s Tonym a doufám, že si to spolu pěkně užijete." "Díky. Věděl jsem, že to pochopíš, zlato. Miluju tě." Radši to neprotahovat. Tak jsme s Tonym jeli na sraz od střední. Byli jsme tam brzo, až moc brzo. Nikdo jinej tam nebyl. Tak jsme šli nahoru k baru koukat na basketbal. Všechno bylo v pohodě, dokud mě jeden chlápek nepoznal.

"Hele, ty jseš ten komik." "Jak je, chlape?" "Kámo, jseš vtipnej. Pojď na panáka." "Bohužel... jsem tady na sraz od střední a nechci přijít navátej." "Je mi to jasný, kámo." "Ty jseš teď něco víc. Proto nechceš, viď? Tak to pardon, Georgi Lopezi." "Dej sem toho panáka!"

"Jasně! Barmane, panáky." Dal nám dvojitý, tak jsem to do sepe kopnul. "Díky, chlape. Díky." "Další rundu!" "Ne, já už nebudu, díky." "Je mi to jasný, Paule Rodriguezi." "Pošli mi to sem." A takhle jel pořád dál.

Měl připravenejch snad sedm komiků. Jeli jsme další a další a já se ožral tak, že jsem ani nedokázal jít rovně. Musel jsem civět na podlahu, abych se zorientoval. Když jsem dorazil na slučku, stála tam jedna dáma a na stole měla rozložený lístečky s nápisy: "Ahoj, já jsem..." Místo třech teček se psalo jméno. Byl jsem tak opilej, že jsem nedokázal napsat Gabriel. Napsal jsem Flaco. Což je španělsky "štíhlý", takže jsem si to nalepil a šli jsme dovnitř.

Mejdan už se rozjížděl. Snažil jsem se najít stůl, kámoš Tony mi někam pláchnul. Posadil jsem se a říkal si: "Kristepane, kristepane..." Najednou se rozsvítilo a předsedkyně třídy držela v ruce mikrofon. "Zdravíčko, lidičky! Vítejte na srazu našeho ročníku z Wilsonovy střední školy. Pojďme šupem na to, řekneme si, co je u koho nového, a budeme pařit." Vytáhla seznam: "Kdo tohle?

Kdo tamto? "Kdo má nejvíc dětí?" Nějaká holka zezadu zařvala: "Sedm!" A všichni: "Puta!" Teď si to pamatujete. Dobře. Jo. Takhle jela dál: "Kdo tohle? Kdo tamto? Kdo se objevil v televizi?" Lidi okolo, co se se mnou neprohodili ani slovo, najednou spustili.

"Tenhle! Tenhle! Tenhle!" "Ne, ne, ne. Pšššt!" Ale to už byla u mě: "Dnes tu s námi sedí celebrita! No tak, pojď nám něco říct. Poběž sem, Flaco! Honem, Flaco. Poběž sem!" "Ne, ne. To je dobrý." "No tak! Poběž sem. Jsi snad něco víc, nebo co?" Tak jsem se naštval a vyjel jsem: "Nejsem něco víc!" "Ahoj, všichni, já jsem Gabriel. Ga-Gabriel... Iglesiasssss....

sssss. Nechci mluvit moc dlouho, protože mám připito a nechci říct nějakou blbost. Moc rád vás tu všechny vidím a... Vidím tady dvě holky... dvě... které jsem v posledním ročníku pozval na maturitní ples. A ony řekly ne! Ale víte co?

To neva, to neva. Nech mě bejt! Nic se neděje, nic se neděje, protože jak jste slyšeli, já byl v televizi. A vy dvě, co jste mě odmítly, jste ztloustly! Jedna z nich zařvala: "Ty jseš taky tlustej!" To sice jsem, ale já byl tlustej už na střední. Já si postavu udržel, tak proč vy ne? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Recyklacia? to tu už bolo tak dva roky dozadu :/

03

Odpovědět

Fakt nejlepsi stand up komik. Prosim vic takovych videi i od jinych spicek...
Louis CK, Bill Burr, Jimmy Carr, Dave Chapelle, Amy Schummer a dalsi. Na spoustu z nich jsem prisel diky vasemu serveru a zbytek jsem si dohledaval sam na YT. Za to Vam patri dik! ;)

21

Odpovědět

Ještě bych dal Rickyho Gervaise.

20

Odpovědět

Je tlustej jako Zeman :D asi má taky cukrovku bez urážky :)

07

Odpovědět

Ale zase tenhle asi nechlastá během vystoupení tak je to vpohodě :D kdo dal ochlastům a starým senilním lidem právo mluvit :D

26

Odpovědět

Dnešní legendární video mi připomnělo, že chci přeložit ještě pár dalších úryvků z Fluffyho YouTube kanálu, takže hurá na věc. :-)

390

Odpovědět

Urcite viacej Fluffyho, nebol tu skoro rok nove video od neho :)

70

Odpovědět

+JifyVím, vím. Těch restů je bohužel víc... Ale máknu na tom. :-)

90

Odpovědět

Super

300

Odpovědět

Má neuvěřitelné imitační schopnosti ... frajer.

510

Odpovědět

Btw slovo Puta znamená španělsky děvka.

326

Odpovědět

To už víme díky Amy Farrah Fowler :D

333

Odpovědět

My chceme dalsie videa :)

252

Odpovědět

nuda

2188

Odpovědět

soudružku předsedkyni vystřih dokonale

421

Odpovědět

Takhle to má být, tohle je komik, vypráví příhody, které si mohl prožít každý normální člověk. Celou dobu napjatě poslouchám, říkám si, kdy to přijde, no a na konci to zase rozpálil, perfektní hláška "Já byl tlustej už na střední...atd.", prostě super, co dodat, jen další videa :D

335

Odpovědět

:D chi další :D u obou jsem se řechtal :D

244

Odpovědět

"Když jsem si udržel figuru já...proč ne vy?" Jsem spadla z postele a stěží udržela noťas ve vertikální poloze.

359

Odpovědět

Chtěl jsem se zeptat jestli náhodou nemáte v plánu překládat tohle: http://www.youtube.com/watch?v=32ISq47zUB0 :)

196

Odpovědět

čaute.. :) veľmi by som bola rada, keby ste preložili toto: http://www.youtube.com/watch?v=iTthJI0rDnk&feature=relmfu
ak
súhlasíte dajte palec nahore :) Ďakujem.

1830

Odpovědět

Tyhle parodie videoklipů už mi lezou krkem!

242
Další