Vejce Raye WinstonaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:7 952

Herec Ray Winstone bude vyprávět o svém zvyku s vejci.

Přepis titulků

Na řadě je Ray. Dobře. Kdykoliv mám vařené vejce, tak mu řeknu: "Promiňte, pane vajíčko." A pak ho rozmlátím lžičkou. Dobře, jak dlouho už tohle děláš? Už od mala. Dobře. A proč cítíš potřebu se vejci omlouvat? Kreslívali jsme na ně obličeje, byl to takový pěkný zvyk.

"Promiňte, pane vajíčko." Cítil ses líp, protože ti máma ukázala, jak ho rozbít, a ty ses při tom omluvil. I teď v dospělosti kreslíš na vajíčka obličeje? Pro moji dceru. Nic není jako vařené vejce. Dnes můžeš použít telefon jako skvělou kuchyňskou minutku na vejce. Používal jsem to jen na čaj, ale dělám i dobrý vařený vajíčka. Stává se z toho teď pořad o vaření?

Kdy jsi to udělal naposled, Rayi? Minulý týden jsem byl pryč, takže předminulý týden. Kde jsi byl? - V Berlíně. - Co jsi tam dělal? Dával jsem bacha na Němce. To je skvělý. Tak, co tipujete? Co tipujem?

Nevím. Nemyslím si, že to je pravda. - Co myslíš, Rachel? - Lež. Tipujeme lež. Lež, dobře. Rayi, byla to pravda, nebo lež? Byla to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já ani ta blondýnka nechápeme co bylo tak vtipnýho na tom Německu?

01

Odpovědět

To jsou prostě vztahy Britů k Němcům. :) Je to prostě součástí jejich kultury si je dobírat, stejně jako my máme tuny vtipů o Rusech.
"Smrt je jako být na dovolené s partou Němců" (Rimmer)

10

Odpovědět

Hledal jsem na youtube...jediná pointa je prý, že Německo mívalo choutky na světovládu.

43

Odpovědět

Hustej řízek:-)..i když nepřechytračil, mělo to styl 8-)

150